Sari la conținut

Yasmina 0748855712


coldfusion

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

mai printule ( silviu88)...nu te lua dupa baietii astia ...ca sunt toti niste rai...nu sunt meseriasi ca tine!"(sunt invidiosi) Uite un sfat pt tine...data viitoare cand te duci la dameza...platesti ...ii tragi un futai meserias(presupun ca si tu esti un meserias 100%)...si tandru si senzual ii soptesti asa in ureche..da sa fie asa cum iti spun eu " auzi pasusoo..in cur nu te arzi?"(limbaj de cartier...care arata ce mascul feroce si potent esti tu, nu cum vb baietii astia rai ca tu ai fi satul de laba)

Acum sunt 2 variante...ori te bate de te caci pe tine ori poate ai noroc si ti se indeplineste visul, dar oricum ai sanse mai mari decat daca tipi pe forum daca nu face fata anal cu tine!

In rest ..ce sa iti zic, dupa ce inchizi calculatorul (in general vorbind) ....cand te stergi la gurita ...sa te speli pe maini....ca altfel devine un fel de CIM.

Spor la treaba si succes!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:5544439
  • Oras:5544439

Salutare tuturor.

 

Am trecut si eu pe la Yasmina in ultima luna. Am sunat-o cu o ora inainte mi-a zis ca este libera si sa o sun cand ajung la ea, ceea ce am si facut, dar sa vezi....surpriza cand ajung in fata blocului imi zice ca este ocupata cu alt client si daca pot sa vin intr-o ora. Deoarece doaream sa ajung chiar in acea zi am asteptat, ignorind mica teapa luata.

Locatie este aceeasi care o stiu tori pe la gara nicolina

In cele din urma ajung la usa domnisoarei...aceasta  m-a intampinat zambind zicand ca isi aminteste de mine desi eram doar a 2-a oara. Ce mi-a sarit in ochi precum si prima oara a fost fundul foarte bombat si numai bun.

 

Locatia este aceeasi ca cea din poze, mobila veche, lenjeria cam uzata, locatie de futut.

Imi prezinta tarifele din care aleg o ora 150 RON si trecem la dezechipat. Incepe cu unu oral (protejat, optiunea mea), se ajuta foarte putin de mana si foarte putina atentie zonelor adiacente(oo). Dupa ce trezeste soldatul, trecem la un normal cu girl on top, cu fundul spre mine, ceea ce ofera o priveliste nemaipomenita, se misca foarte bine in aceasta pozitie, cerd ca e pozitia ei preferata, apoi la un misionar in care am pompat pana cand mi-am dat drumul.

 

M-am igienizat cu cateva servetele umede, am mai vorbit despre unda despre alta, fata este open-mind, apoi am inceput al doilea numar. Acelasi oral executat satisfacator, girl on top dupa care am asezat-o in caprita unde la fel ai o priveliste incantatoare, pozite in care ma si finalizat.

Imediat dupa aceasta a urmat igienizare si imbracarea ca si asa eram in intarziere deoarece pierdusem o oara aiurea.

 

Note

Locatie: 7-8. Baia nu am folosit-o, in rest este curat dar mobilierul si canapeaua aia deformata trage in jos.

Aspect:  8 Fata arata bine la corp,are in jur de 170,iar la fata arata OK. Are sanii putin lasati si putina burta, dar compenseaza cu fundul de nota 10.

GFE: 10 Eu nu sunt un tip prea vorbaret, sunt chiar timid ,pot spune, dar Yasmina stie cum sa se comporte, gaseste subiecte comune, razi mai tot timpul cu ea. Pentru asta merita o mare bila alba.

ORAL: 8 Isi da silinta, face deep, nu pune mana, dar atunci s-a nimerit sa se grabeasca putin si deci depunctam :D

NORMAL: 10 Este suficient de stramta, se misca bine, nu te grabeste, accepta orice pozite.

ANAL: Nu este cazul.

Halatul: 150 dearece am postat pt o ora.

 

Ca o concluzie cred ca merita sa revii din cand in cand pe la Yasmina, raprotul calitate/pret fiind unul satisfacator. 

O zi buna va urez si multa sanatate!

  • Like 5
Link spre comentariu

Dragii mei, eu sunt o tipa comunicativa.inca de la inceput cand intrati pe usa si incepem sa vorbim , eu incerc sa fie totul sincronizat. Adika ceea ce e ok sa facem si ceea ce nu e placut. Poate sunt si momente in care fac ceva gresit dar e bine sa mi se spuna ca sa  NU repet   greseala. Nu conteaza ca esti timid sau nu ai vrea sa-mi spui ca sa nu zic eu ceva sau tra la la ... comunicarea e puntul forte. Nu sunt o tipa grabita ci din contra sunt tandra si pun pasiune in ceea ce fac.Va astept cu drag, V-am pupat  :inlovee

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ajuns pe plaiuri iesene si avand ceva timp la dispozitie am hotarat sa vizitez o domnisoara. Dupa mai multe incercari singura care a raspuns a fost Yasmina. Am stabilit ca intr-o ora sa ma prezint la locatie . Am ajuns la gara internationala si am sunat-o, m-a ghidat si cand am ajuns la usa nu am putut intra. Mi-a zis sa astept ca e un bloc frecventat si va deschide cineva usa.... Am stat vreo 5 min si am reusit sa intru. Ajung in locatie iar ea ma astepta imbracata intr-o rochira semitransparenta pana sub fund, buna sa il puna in evidenta. Locatia mobilata ca pe vremea cand era bunica fata mare. In fine, discutam noi ceva, dar f slab la capitolul comunicare. Cer un prosop sa merg la o igenizare, doar ce am condus cateva ore. Imi spune ca nu are, ca e sfarsit de saptamana si ca toate sunt la spalat. Daca vreau neaparat sa ma spal sa folosesc hartie igenica sa ma usuc/sterg! Am ramas perplex, am vrut sa plec dar vazand fundul ala care parca te invita sa il bombardezi am ramas. Am facut o scurta igenizare lui ala micu si l-am uscat cu jumatate de sul de hartie igenica!

Am revenit in camera, ne-am dezechipat si m-a intrebat ce vreau. Am optat pt 1 nr si am decartat 100 lei.

Am inceput cu un oral nep, eu in picioare si ea pe marginea patului. Ma asteptam la altceva din descriile voaste. Tehnica e multumitoare, adica nu foloseste mainile, dar mai mult de capu lu' ala micu nu a intrat in gurita ei. Am zis sa schimbam, eu intins pe spate si ea tot la oral sa ma pot juca cu pasarica si sanii ei.

Dupa asta am trecut la normal cu caciulita, girl on top, cu spate la mine. Sincer, pozitia ii pune posteriorul in evidenta si e priveliste placuta, dar nu prea a muncit, plus ca destul de repede mi-a cerut ea sa schimbam. Am pus-o  capritza si am inceput sa pompez. Destul de incomoda pozitia, ea stand pe pat si eu in picioare, dar patul are o inaltime de o schioapa, iar eu am aproape 1,90, deci am cam prestat in pozitie de genofleziune coborata.

Cand aproape sa imi vina, m-am oprit si am revenit la oral din picioare, am zis sa termin pe sanii ei. Eram destul de aproape, dar cu tehnica de intrat doar capu lu' ala micu, domnisoru m-a tradat si a cam inceput sa puna geana pe geana. A prestat saraca cum a putut ca sa termin si eu dar soldatelul era prea incapatanat, pana la urma s-a trezit, am pus iar caciulita, caprita si dat drumu in balonas, dar pe munca mea.

Igenizare cu servetele umede, ii cer un servetel uscat, curgea apele pe mine, imi da 1 singur servetel si strange pachetul! La cat de transpirat eram imi trebuia jumatate de pachet:)).

Ne imbracam in liniste morbida si plec zicandu-ne pa - pa!

De cand am inceput sportul asta extrem este a 2-a experenta neplacuta pt mine, din 3! Vorba aia " Ciuc, inca una si ma duc", in cazul meu ma las! Prima a fost prin Bucuresti, Rond Alba Iulia, nu mai stiu nr. de telefon, l-am sters imediat ce am iesit si am ratat posibilitatea unei recenzii.

 

Note:

 

Locatie : 4

Baie: 3

Aspect fizic: 7 (fund de 9, corp 5, rezulta media)

GFE: 2

Oral: 4

Normal: 6 ( 8 pt munca mea si 4 pt munca ei)

Tarif: 100 lei (1 finalizare/ cred ca am stat jumatate de ora)

Concluzie: Eu unul nu mai revein, doar cu o singura exceptie , sa imi dea ea bani sa prestez!

De recomandat, trage fiecare concluziile din toate recenziile, totusi funduletul ala merita sa te sacrifici o data!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Manat de poftele trupesti, am cautat-o pe Yasmina, ingrijorat fiind de acuzatiile de HPV la adresa Alinutzei. Din recenzii am vazut ca lucreaza mai tot timpul protejat, iar in plus era recomandata ca fiind posesoarea unui fund foarte atragator. Am fost dirijat telefonic catre gara Nicolina, iar odata ajuns acolo mi-a zis ca sa mai astept un sfert de ora ca i-a venit un client. Am asteptat, ca deh, venisem de la vreo 200 km, iar sfertul de ora a treecut repede si a fost chiar un sfert de ora. Am intrat destul de usor in bloc si m-am infiintat la usa Yasminei. Garsoniera este modesta, cu un pat josnic ( adica foarte jos), mobila veche si miros de fum de tigara. Baia cu dus si chiuveta destul de curata, cu 1(un) gel de dus si un prosop pe post de pres. Fata destul de inalta, apreciez eu la 1,70m, urcata si pe niste tocuri, cu o fusta alba cam ca o bentita si cu un fund bombat si tare, ca-n povesti. Vopsita roscat cu suvite negre, cu o fata placuta, dantura completa si ingrijita. Dupa prezentari, decartez 150 leusteni pentru o ora si ma cer la baie, ca na, veneam de pe drum. Cand faceam dus, apare si domnisoara cu un prosopel, scuzandu-se ca celalalt a fost pus pe jos in baia de un vizitator anterior. Se dezechipeaza si domnita, sani destul de mari, dar cam afectati de gravitatie, pielea alba si curata, dar cu vergeturi pe tot corpul, un pic de grasime pe abdomen, pasarica epilata recent, fundul bombat si tare ca piatra, picioare lungi si drepte, cu forme frumoase. Ma previne sa nu am nici o tentativa de anal ca nu face sub nici o forma, lucru de altfel stiut de mine si acceptat fara nici o problema. Dupa ce monteaza balonul, incepe un oral fara a introduce prea adanc madularul, spunandu-mi ca nu face deep, iar la solicitarea mea, justificata de faptul ca madularul meu nu este prea mare, l-a introdus 1(una) data pana pe la jumatate. Nu a dat atentie nici la anexe, doar le-a mangaiat cu mana dreapta in timp ce cu mana stanga ma tinea de baza madularului. In timp ce ea sugea, eu o mangaiam pe fund, pe sani, si am cantinuat asa pana am finalizat in balonas, dupa care a mai insistat cam un minut, pana am terminat senzatia de orgasm. M-am igienizat din nou la baie, dupa care am revenit pentru runda a doua. Am avut si o discutie de socializare, am aflat ca tatuajul de pe spate este numele fetitei ei, ca traieste si acum cu tatal fetei, iar eu i-am spus de cazul cu Alinutza, care era acuzata ca e bolnava. Ea a ras si a zis ca multi au venit la ea si au solicitat oral protejat si acum a inteles de ce. Cand gigel cel mic si-a mai revenit, am trecut la numarul doi , care a debutat tot cu un oral, dupa care am trecut si la normal, variantele cow girl, reverse cow girl, variante la care Yasmina mi-a spus ca a cam obosit, drept pentru care am mai facut si pe la spate si misionar. Fata are pestera cam larga pentru mine, poate ca vizitatorul de dinaintea mea a fost mai dotat sau poate dimensiunile mele modeste, dar in final am avut nevoie de manuta fetei pentru a finaliza pe sanii ei. Prestatia fetei o apreciez ca fiind modesta, mi-a parut plictisita, obosita, apatica. Corpul este inca tanar, dar are semne de la sarcina, serviciile destul de limitate ca oferta, ambianta destul de slaba. Mi-ar fi placut mai multa pasiune din partea ei, mai multa preocupare pentru satisfacerea clientului, mai multa implicare pentru a crea o atmosfera placuta. Pentru ceri care vor o fata tanara si cu un fund de legenda, buna de pompat pana obosesti este foarte potrivita. Dupa deliberari, juriul constituit din mine si eu acorda urmatoarele note.

Locatie 6, Aspect corp 7,5 (fundul ridica mult nota), Oral 7, Normal 6,5 (oboseste, nu are tehnica, larguta), Igiena 7 (nu se duce la dus intre numere, foloseste servetele umede si atat, camera plina de vechituri si fum de tigara, fara cearceaf schimbat la fiecare client, prosop mic, n-am simtit mirosuri neplacute, dar nici din cele placute). Pretul este cam mare raportat la calitate, undeva la 100 lei ar fi mai aproape de adevar, dar asta este alta problema. Concluzia este ca eu nu vreau sa mai revin, nu recomand celor mai pretentiosi.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Am ajuns si eu zilele trecute la aceasta fatuca ...am sunat pe la ora ora 15 ...raspunde si imi spune ca pot veni ...ajung prin zona garii...urc sus...si imi deschide usa o fatuca pe la 1.70 ...pe tocuri...o fusta neagra cu o dantela parca ...e apartamnet cu o camera ...plin de fum de tigara...fatuca destul de sociabila cu un cur misto ...ma invita la dus baia de nota 7 ..gel de dus ;prosop ..ies cer un sex nepotrejat si incepe incet cu atentie mare la oo..cim...dt..si to ce vrei ..trec la normal se misca destul de bine nici rau ...locatie 6...fizic 7 ...gfe 10 ...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna baieti,

Am fost si pe la Yasmina si pot spune cu mina pe inima ca si ea a avut al doilea orgasm(squirt) .Cind era pe punctul de a ejacula mi-a zis cu groaza suge (adica sa-i sug pasarica ) si asa am si facut.Fratilor dar io sugeam asa de tare ca nu stiu daca i-a placut.Cert este ca a avut al doilea orgasm si sint satisfacut de ea mai ales ca arata asa de bine la fata.

 

 

Sugeti pasarica fetelor si voi.

Link spre comentariu
  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

Buna baieti,

Am fost si pe la Yasmina si pot spune cu mina pe inima ca si ea a avut al doilea orgasm(squirt) .Cind era pe punctul de a ejacula mi-a zis cu groaza suge (adica sa-i sug pasarica ) si asa am si facut.Fratilor dar io sugeam asa de tare ca nu stiu daca i-a placut.Cert este ca a avut al doilea orgasm si sint satisfacut de ea mai ales ca arata asa de bine la fata.

 

 

Sugeti pasarica fetelor si voi.

 

 

o recenzie conform regulamentului...... :bna  :bna

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu

Ce marime la pantofi,  la sutien....numai intrebari de baraj. A nascut, deci nu se incadreaza in aria ta de selectie.

 

In 2012 zicea asa, daca nu iti era lene sa cauti:

NOU! Turcoaică de lux, focoasă, roşcată, 22/55/1.63, sâni dulci ca perele, un fund bombat de neuitat. Vă aştept în abisul pasiunii. Nu ezitaţi să mă căutaţi. Nu răsp. la nr privat. tel 0742181618.

Daca stii adunarea cu 1 si cu 2, afli singur rezultatul.

Si-acum, valea!

 

PS: 22 e varsta, nu marimea cheii cu cot fix.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...