Sari la conținut

masaj tantric 0771672635


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Buna . Seara pana la ce ora ai program  ? Voi fi cu munca in craiova peste cateva zile , programul meu de lucru va fi pana la 18 , 19 . As dori dupa progam , putina relaxare.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna . Seara pana la ce ora ai program  ? Voi fi cu munca in craiova peste cateva zile , programul meu de lucru va fi pana la 18 , 19 . As dori dupa progam , putina relaxare.

buna! luna aceasta voi lucra de luni-sambata 8.30-18(ultimul client ora 17!), din luna iunie 9.30-20, multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Daca ai si raspunde.....

IN PRIMUL RAND BUNA DIMINEATA! Daca nu raspund este pt ca am client in casa,si din respect pt clientul meu NU RASPUND,Cand nu raspund este inutil sa incerci sa suni de 10 ori,trimiti un mesaj si te sun imediat ce sunt libera,sper ca ti-am fost de folos,o zi buna sa ai!

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Da ca parca tu si dai mesaje inapoi daca vezi apeluri nepreluate hai sa fim seriosi !!!!!  Foarte interesanta practica ai .. pana la urma..in fond  nu e vreo mare pierdere pentru tine alte persoane...se pare... bineinteles..ca daca te intrebam sa faci o aproximatie pe cate persoane ii relaxezi intr-o zi cu  programul tau de 8 ore... nu o sa raspunzi !!!!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

La vara o sa lucrezi pana la 20 :00 ????  Poze mai stii sa actualizezi si tu pe aici pe topicul tau ????

 

P.S. Bine ca intri de 2 ori pe saptamana sa ne mai raspunzi si noua !!!!  :hmmm  :hmmm 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Da ca parca tu si dai mesaje inapoi daca vezi apeluri nepreluate hai sa fim seriosi !!!!!  Foarte interesanta practica ai .. pana la urma..in fond  nu e vreo mare pierdere pentru tine alte persoane...se pare... bineinteles..ca daca te intrebam sa faci o aproximatie pe cate persoane ii relaxezi intr-o zi cu  programul tau de 8 ore... nu o sa raspunzi !!!!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

La vara o sa lucrezi pana la 20 :00 ????  Poze mai stii sa actualizezi si tu pe aici pe topicul tau ????

 

P.S. Bine ca intri de 2 ori pe saptamana sa ne mai raspunzi si noua !!!!  :hmmm  :hmmm 

buna! citeste bine mai sus,nu raspund la apeluri in timp ce sunt ocupata,dar daca imi tr mesaj cu siguranta raspund,exceptie facand in zilele in care sunt full si nu am timp nici sa citesc mesajele. IN ceea ce priveste POZELE,cat crezi ca am imbatranit de la ultima,am tot actualizat profilul cu poze,....sa-ti raspund la intrebare--am clienti din ora in ora,si programul este suficient pt a oferi servicii de calitate,sper ca ti-amfost de folos,O ZI BUNA SA AI!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna, la masajul de 50 ron nu se face finalizare dar atingeri se permit? sau sa te dezbrac?

BUNA! LA MASAJUL DE 50 RON se permit atingeri,dar nu ma poti dezbraca! daca mergi la spital sa faci un masaj in scop terapeutic dezbraci asistenta? Tu platesti MASAJUL! Dar poti alege varianta THAI,corp pe corp,unde este inclus masaj profesional,masaj body,si finalizare manuala si platesti 100 ron ,o zi buna sa ai!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva departe
  • Oras:Undeva departe

BUNA! LA MASAJUL DE 50 RON se permit atingeri,dar nu ma poti dezbraca! daca mergi la spital sa faci un masaj in scop terapeutic dezbraci asistenta? Tu platesti MASAJUL! Dar poti alege varianta THAI,corp pe corp,unde este inclus masaj profesional,masaj body,si finalizare manuala si platesti 100 ron ,o zi buna sa ai!

 sau masaj erotic atunci.... o sa-ti dau sms si ma suni tu cand esti libera, ca eu nu reusesc sa dau de tine.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

 sau masaj erotic atunci.... o sa-ti dau sms si ma suni tu cand esti libera, ca eu nu reusesc sa dau de tine.

de acord! ma suni si nu raspund,imi trimiti mesaj si te sun,o zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Si eu am sunat am dat si mesaj si....degeaba.

buna! de obicei raspund la mesaje,dar fac o exceptie cu genul de mesaje ,,buna!,,-----eu nu am timp sa stau sa scriu,buna,apoi sa astept raspunsul...cand am spus ca puteti sa-mi lasati mesaj ,ma astept la un mesaj cu un continut relevant...la mesajele clare am raspuns imediat...nu fac referire la tine,explic cum sta treaba ca sa inteleaga toti cei ce citesc aici...intotdeauna verific cand primesc un mesaj sa vad daca m-a si apelat,la cei care doar tr un salut si asteapta nu stiu ce raspuns,pot sa astepte.....eu ma bazez pe oamenii decisi care stiu ce vor,va multumesc tuturor!!!!! 

Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Greu de gasit doamna, am sunat-o zile intregi pana am renuntat.

buna! este posibil ce spui tu,sunt clienti care mi-au spus ca au sunat 3 saptamani pana sa ma prinda la telefon...SCUZE TUTUROR CELOR CE ATI INSISTAT!!!!,CAND nu raspund lasa-mi mesaj,specifica in mesaj ora la care ai dori sa vi,si iti voi tr cu siguranta confirm ora,sau variantele de ora disponibile,multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...