Sari la conținut

Amanta perfecta ��


Postări Recomandate

Hai sa facem cunostinta, ma numesc Andreea am 20 ani,1.65 cm,, ochi verzi senzuali in care te vei pierde garantat, piele catifelata pe care o vei dezbraca si soarbe din priviri, calitate superioara si porfesionalism. Hai sa petrecem impreuna clipe de neuitat!

 

Serviciile mele constau in: normal portejat, masaj senzual ,striptis oral protejat ,neprotejat

Pentru ORAL NEPROTEJAT/protejat +normal protejat

80 lei 30 min (1 finalizare )

 

 

Pentru o ora oral neprotejat/protejat+normal protejat + masaj de relaxare ,masaj erotic ,striptis

200lei 60 min (2 finalizari )

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr 0758 403 824

Va astept cu drag :*

post-228266-0-68075600-1485861676_thumb.png

post-228266-0-30978400-1485861742_thumb.png

post-228266-0-10460400-1485861798_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa facem cunostinta, ma numesc Andreea am 20 ani,1.65 cm,, ochi verzi senzuali in care te vei pierde garantat, piele catifelata pe care o vei dezbraca si soarbe din priviri, calitate superioara si porfesionalism. Hai sa petrecem impreuna clipe de neuitat!

 

Buna si la tini iubitaa !

Ci fasi ?

In primu rand spier ca nu teo diezbracat nimieni di peleu tau catifielat

:)

Zimi si mii civa,tu iesti in pozili di pi toping ?

Ca daca nu,ie nasoala treba pintru tini ca minti cleientii,si daca da ie si moi nasoala treba finca in cieli triei pozi postati di tini ca fiind ali tali apar doua fiete si asta insiamna ca ai piersonalitatie multipla

Ti pup iubita ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Îndemnat de poze i-am făcut o vizita domnisoarei (mai bine nu-în faceam).Fata e frumușică cu ochii verzi,miniona cu sini mari și putina burtica.Locație la A6 în Tiglina.Acum sa trecem la note:oral 5 ,n-are nici o treaba,ia numai capul în gura de ma și durea după 30 de secunde .Cind i-am spus sa o lase mai încet și mai adânc a zis ca nu poate ca e prea mare.Am trecut la poziția capra (protejat )unde am finalizat în balonas.Plătit 100 roni și fugit.Fata e pe fastfuck.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...