Sari la conținut

Cum vă mințiți nevestele?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt tare curioasă cum vă justificați voi absența de acasă atunci când mergeți la fete. Sau când vă întoarceți mirosind a parfum, când vă găsesc prezervative în mașină, când trimit SMS-uri compromițătoare, de-astea. Cred c-ar ieși niște povești tare mișto.

 

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Sunt tare curioasă cum vă justificați voi absența de acasă atunci când mergeți la fete. Sau când vă întoarceți mirosind a parfum, când vă găsesc prezervative în mașină, când trimit SMS-uri compromițătoare, de-astea. Cred c-ar ieși niște povești tare mișto.

 

Nu te ajutam sa-l prinzi cu minciuna!:)

  • Like 8
  • Minus 4
Link spre comentariu

Sunt tare curioasă cum vă justificați voi absența de acasă atunci când mergeți la fete. Sau când vă întoarceți mirosind a parfum, când vă găsesc prezervative în mașină, când trimit SMS-uri compromițătoare, de-astea. Cred c-ar ieși niște povești tare mișto.

Soțul tău are o amanta sau merge la prostituate?

Dacă vine acasă mirosind a parfum, are prezervative in mașina și primește sms-uri compromițătoare, înseamnă ca are o amanta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt tare curioasă cum vă justificați voi absența de acasă atunci când mergeți la fete. Sau când vă întoarceți mirosind a parfum, când vă găsesc prezervative în mașină, când trimit SMS-uri compromițătoare, de-astea. Cred c-ar ieși niște povești tare mișto.

Adevarul este cea mai mare minciuna, deci cand sunt intrebat de unde vin spun ca de la curve si nevasta-mea zice '' eu te intreb serios si tie iti arde de glume''  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 22
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Adevarul este cea mai mare minciuna, deci cand sunt intrebat de unde vin spun ca de la curve si nevasta-mea zice '' eu te intreb serios si tie iti arde de glume''

Liviule eşti însurat ?

Dacă da, şi ea are orgaZme sau deja este obişnuită sa aiba altele ? :hmmm

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Soțul tău are o amanta sau merge la prostituate?

Dacă vine acasă mirosind a parfum, are prezervative in mașina și primește sms-uri compromițătoare, înseamnă ca are o amanta.

 

Dădeam doar niște exemple. Dacă erau toate cele de mai sus, nu mai aveam eu îndoieli.

 

Secretoși mai sunteți! N-am bază în voi  :no2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:slap2  aia era de apreciat, nu avea de ce sa se supere !

 

On topic: Eu nu mint.

 

Băi, da! E un dublu standard cam nasol aici. Bărbații care fac laba sunt luați la mișto, femeile care fac asta sunt privite cu bale la gură. Îmi pare rău pentru voi.

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Băi, da! E un dublu standard cam nasol aici. Bărbații care fac laba sunt luați la mișto, femeile care fac asta sunt privite cu bale la gură. Îmi pare rău pentru voi.

E bine aici :) pentru că femeile care se fut cu mulți barbați de placere sunt privite ca şi curve iar barbați care fut multe femei "smecher, si-a trăit viața ;) " trebuie să fie o compensație, nu ? :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E bine aici :) pentru că femeile care se fut cu mulți barbați de placere sunt privite ca şi curve iar barbați care fut multe femei "smecher, si-a trăit viața ;) " trebuie să fie o compensație, nu ? :laugh2

 

Da, da! Cu mentalități de-astea, se mai miră bărbații de ce "civilele" nu se fut cu ei. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E bine aici :) pentru că femeile care se fut cu mulți barbați de placere sunt privite ca şi curve iar barbați care fut multe femei "smecher, si-a trăit viața ;) " trebuie să fie o compensație, nu ? :laugh2

Femeile care se fut cu mai multi barbati sunt considerate curve dar si viceversa, barbatii care fut mai multe femei sunt considerati curvari

Link spre comentariu

Dădeam doar niște exemple. Dacă erau toate cele de mai sus, nu mai aveam eu îndoieli.

 

Secretoși mai sunteți! N-am bază în voi :no2

Și eu tot exemplu dădeam. E mult mai ușor de observat când are amanta.

Încă mai ai îndoieli in legătura cu soțul? Exista și varianta ca nu te inseala, dar și-a pierdut interesul dpdv sexual.

Oricum, din câte îmi dau seama, pari pregătită sa faci pasul "pe lângă".

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...