Sari la conținut

SEX TOTAL anal neprotejat 0740452600


leonardo

Postări Recomandate

  • Oras:New York
  • Oras:New York

Am vizitat si eu

 

Locatia - langa SMO

Curat , baie curata , prosop , dus gel , totul ok

 

Aspect

Sani - 7 frumosi , putin lasati

Burta - da

Fund - mare numa bun de AP

Fata - ok

 

Actiunea

A inceput cu ON 3 minute dupa care am trecut la AP doggy

ON - 8 suge bine, baga adanc in gura

AP - 10 foarte primitoare, a spus ceva de genul "baga numa tot"  :doggystyle

Pret

100 lei 1 fin

 

De revenit sau recomand

Pentru o golire rapida intr-un cur incapator da

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

bethovenor, ai fost de curând la ea? Zilele astea? Cât ai stat la un numar? Corespund pozele din primul post sau al doilea? Pe publi la pozele cu creata bruneta figureaza un alt numar de telefon, 0751643960. Si, corecteaza-ma daca ma-nsel, e colega de apartament/"suferinta" cu grasa cealalta cu sâni imensi. (are si ea 'topping' pe Oradea pe-undeva)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Ma sperie cat de dezinformati sunt unii (multi se pare). Incerc sa fac putina lumina....

BTS-urile (boli cu transmitere sexuala) nu se iau doar cu pula !!! (sensibilii sa-mi scuze expriamrea)

De exemplu HIV se poate lua foarte bine prin sarut daca ai buzele crapate sau vreo rana in gura. Virusii si bacteriile care genereaza BTS nu sunt localizati in pizda - circula prin tot organismul, deci sunt prezenti in sange, saliva alte secretii. Diverse boli cu transmitere sexuala se pot lua foarte bine si fara sex. De ex daca ai taieturi, zgarieturi piele crapata mai profund si te apuci sa freci o pizda cu probleme probabilitatea sa iei ceva e mare.

Prin ON (oral neprotejat) se pot lua multe boli inclusiv HIV si Sifilis.

Daca va imbolnaviti sau nu depinde de cantitatatea de virusi de care reusiti sa faceti rost si bineinteles de sistemul vostru imunitar.

Indiferent cat de curata este o prostituata ea colecteaza si redistribuie in fiecare zi bacteriile si virusii clientilor care au vizitat-o. Daca ar fi constiente de riscuri ar face dus dupa fiecare client. Chiar si asa sapunul nu elimina nici el chiar tot.

Sfaturi minime de igiena:

0. INAINTE DE ORICE UITATI-VA BINE -. DACA FATA ARE HERPES, RANI, IRITATII CIUDATE, MIROS NEPLACUT, SECRETII DE DIVERSE CULORI NENATURALE MAI BINE FUGITI!

1. Nu mergeti la curve daca aveti rani (in special in zona genitala pe maini si in gura)

2. Limitati la minim schimbul de secretii, adica fk, limbi in pizda si bineinteles orice fel de sex fara prez

3. NU va radetii sau epilati in zonele intime chiar inainte de a merge la curve (chiar daca nu va taiati apar microleziuni care sunt porti deschise pentru virusi si bacterii)

Spor la treaba si mai multa prudenta!

foarte bun sfat!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Tu plimbă ursu', ciobane. Ia vezi câte Vectra-uri se vând lângă stână.

frustratule si uratule,😂😂chel cu cioc..hahahhah, nu am vectra si nici nu am avut vreodata !
Link spre comentariu

  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Parca as da si eu un fundulet cu fin la fata asta, pare interesanta ... a mai fost cineva ? cum se prezinta curata ?

 

Esti inscris de 3 ani si ai 14 postari de rahat. De ce ti-ar da, ma, lumea informatii când tu nu dai nimic inapoi, nu faci recenzii?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...