Sari la conținut

Noua 0742876538


alhambra

Postări Recomandate

Vizitator aristocrat
Reputație: 0

Salutare. Vin si eu cu o recenzie pentru aceasta domnisoara.

Am vizitat-o aseara dupa o programare in prealabil, noua ei locatie este pe transilvaniei in rogerius. Pozele sunt ale ei dar e mai frumoasa in realitate. e greu sa dai de ea si la telefon. eu am asteptat cam jumate de ora desi stabilisem ora programarii dar merita asteptarea si zicea ca incearca sa se gandeasca la un sistem sa nu mai astepte clienti.

Aparent sunt norocos ca am ales un numar cu anal la 150 de lei daca creste preturile well...

In fine Bianca este foarte sociabila si te face sa te simti bine dispus dupa ce am discutat putin am achitat trecut la dus si apoi la actiune,

unde doar 10 pot sa ii dau oral neprotejat foarte bine facut iti arunca niste priviri de te baga in boala, la anal nimic de reprosat stramta geme frumos, nici un miros sau altceva,

apoi finalizarea la ea pe fund.

Overall a fost o experienta foarte OK pentru mine si sincer mi se rupe si de cresterea pretului, chiar se merita si o sa mai revin la ea.

Eu zic ca merita sa fie in top.

 

Bianca iti multumesc pentru clipele frumoase petrecute. Sper sa ne revedem cat mai repede.

Link spre comentariu
  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

Am reusit sa o vizitez azi. Fata e tare draguta,se implica si te face sa te simti maxim de bine. Dupa ce se stabileste cu locatia si rezolva problema cu progra marile ( probabil prea multi in asteptare),va lua locul bine meritat in top

Notele sun la fel 10 pe linie cu *.

Multumesc Bia.

  • Like 6
Link spre comentariu

Am capitulat si eu datorita reclamei pozitive de care a avut parte noua aparitie din orasul nostru.

 

Actiunea s-a finalizat, sau domnisoara m-a terminat acum aprox 30 minute. Dupa ce am insistat la telefon o ora intreaga am primit adresa. Noua locatie in care o sa fie de gasit azi si maine . Strada Transilvaniei inspte Stefan cel Mare.

Dormise inainte sa merg eu .

Ce pot sa zic: e de recomandat. Chiar de top. Singurul neajuns :preludiu cam scurt - a trecut mai repede decat m-as fi asteptat la oral. Nu am facut FK , dar a zis ca dupa mai multe vizite se poate.

Posibil eu am fost de vina.

In rest oralul si normalul de top.

In viitor posibil sa o gasim in cartierul Luceafarul.

  • Like 10
Link spre comentariu

Acum e si normal sa va plangeti ca femeia a prins aripi sau tupeu, dupa ce ca cum a-ti vizitat-o fiecare, a-ti umflato cu complimente ca niste disperati.. ca de ce presteaza pe bani asa putin !

cum sa nu prinda femeia aripi si sa ceara ? prost sa fii sa nu ceri, ghinion de aia care dau !!!

cine va pune sa le tot suflati in ciorba atat ? ia sa nu mai puneti botu chiar asa, sa nu le mai acceptati toate figurile si pretentiile, sa vedeti cum baga coada intre picioare si merge finalizarea chiar si cu 100, cu finalizare orala, FK si alte nebunii !

dar daca nu le lasati sa simta foamea, sariti pe ele ca disperatii si oferiti .. da nu doar ca oferiti, unii se mai ofera si experti nene sa le consilieze, sa le explice ei cum sta harta in cui aici la Oradea 😂😂😂

va oferiti slugi drept slugi, pentru o felie de pizda pentru care .. ORICUM FACETI PLATA !!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:La mine
  • Oras:La mine

No, acuma eu o sa va cred pe cuvant ca fata e ok, da eu am deja 2 intalniri ratate. Inteleg ca e inghesuiala si telefonul suna in disperare, dar daca vorbim si eu zic ca vin incolo si ea accepta ma astept sa tina cont de asta. Recunosc ca prima data am intarziat cateva minute din cauza traficului si locului de parcare (cand zic cateva minute chiar au fost 3-4 minute). A doua oara insa am stabili intalnire peste mai bine de 2 ore (cand era libera), am confirmat cu 15 minute inainte si am ajuns la timp, si totusi, cand o sun din fata blocului nu mai raspunde ...

Asa ca domnilor, fie a voastra, ca eu nu mai incerc. Oricum, la ce aflux de clienti are, banuiesc ca nu prea conteaza parerea mea ...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Acum e si normal sa va plangeti ca femeia a prins aripi sau tupeu, dupa ce ca cum a-ti vizitat-o fiecare, a-ti umflato cu complimente ca niste disperati.. ca de ce presteaza pe bani asa putin !

cum sa nu prinda femeia aripi si sa ceara ? prost sa fii sa nu ceri, ghinion de aia care dau !!!

cine va pune sa le tot suflati in ciorba atat ? ia sa nu mai puneti botu chiar asa, sa nu le mai acceptati toate figurile si pretentiile, sa vedeti cum baga coada intre picioare si merge finalizarea chiar si cu 100, cu finalizare orala, FK si alte nebunii !

dar daca nu le lasati sa simta foamea, sariti pe ele ca disperatii si oferiti .. da nu doar ca oferiti, unii se mai ofera si experti nene sa le consilieze, sa le explice ei cum sta harta in cui aici la Oradea

va oferiti slugi drept slugi, pentru o felie de pizda pentru care .. ORICUM FACETI PLATA !!!

ai zis bine,bravo........is de acod cu tine in totalitate :clapp  :clapp  :clapp  :hihat

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

A zis bine? Adica daca fac o recenzie cum a fost, inseamna ca am umflat-o de compliment ca un diaperat? E bine. Scopul nu este cumva sa impartasim de bine de rau,ca voi sau altii sa nu se arda? Mai bine nu mai fac recenzii si ma orientez dupa aia putini care mai recenzeaza.

Sa aveti spor .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Nu e vorba frate de recenzie,e vorba de bani..are tarif de 100,daca vrei sa-i dai extra ,n-ai decat.. sunt multi ma repet,care in speranta ca vor fi vazuti altfel(😇😇)..le sfatuieste sa ridice plafonul..ca esti bunaciune,ca esti super,ca altele mai nasoale cer mai mult,si li se si da..etc..si ma repet,care-i sensul?asa ceva (nu vreau sa jignesc pe nimeni)poate face doar un disperat de viata,sau un disperat de pizda ! Patetic.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

A zis bine? Adica daca fac o recenzie cum a fost, inseamna ca am umflat-o de compliment ca un diaperat? E bine. Scopul nu este cumva sa impartasim de bine de rau,ca voi sau altii sa nu se arda? Mai bine nu mai fac recenzii si ma orientez dupa aia putini care mai recenzeaza.

Sa aveti spor .

confrate alhambra,tu ai inteles gresit,aici nu ii vb de tine............. de unele mandre care dau si ele de forum sau aude de la unu sau de la altu si vede ca are 2 sau 3 recenzii pozitive si dupa un timp foarte scurt isi ia lumea in  cap si crede ca are la picioare tot mapamondu :laugh2  :laugh2  :laugh2 

eu in fata  ta imi scot palaria :hihat esti printre putini membri  care in ultima vremea avut o contributie mai mare si iti multumesc de recenziil ca si pe mine pot spune ca mau ajutat

spor sa ai in continuare si te astept si cu altele

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

...Patetic.

sa inteleg ca disperatii astia iti creeaza emotie, sau tu de fapt gandesti in limba engleza?

 

as accepta ca pe acest forum sa dea lectii aia care au recenzii, nu unul ca tine

poate esti un baiat ok, nu am cum sa stiu asta, dar aici esti deocamdata un neica-nimeni care-i admonesteaza cam dur pe altii

 

@chappie

 merita sa mai incerci, poate se va mai calma situatia cu noile preturi

e genul de fata la care te gandesti sa mergi pt un numar(cum aproape intotdeauna unul cu ceva experienta la curve face) si vrei sa stai pe urma de toti banii din portofel :luv ; iar ea sigur nu te da afara

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

sa inteleg ca disperatii astia iti creeaza emotie, sau tu de fapt gandesti in limba engleza?

 

as accepta ca pe acest forum sa dea lectii aia care au recenzii, nu unul ca tine

poate esti un baiat ok, nu am cum sa stiu asta, dar aici esti deocamdata un neica-nimeni care-i admonesteaza cam dur pe altii

 

@chappie

merita sa mai incerci, poate se va mai calma situatia cu noile preturi

e genul de fata la care te gandesti sa mergi pt un numar(cum aproape intotdeauna unul cu ceva experienta la curve face) si vrei sa stai pe urma de toti banii din portofel :luv ; iar ea sigur nu te da afara

Tovarășe daulabuci, you beat me to it. Chiar vroiam să-i atrag atenția lui Raul că "patetic" în limba română nu are aceeași semnificație ca și "pathetic" din engleză.

Dar deh, e mișto să fii pompos și bombastic și să folosești cuvinte a căror însemnătate nu o cunoști. Te face sa pari mai deștept. ;)

post-20516-0-94583800-1486816701_thumb.png

post-20516-0-31471500-1486816711_thumb.png

  • Like 4
Link spre comentariu

No, acuma eu o sa va cred pe cuvant ca fata e ok, da eu am deja 2 intalniri ratate. Inteleg ca e inghesuiala si telefonul suna in disperare, dar daca vorbim si eu zic ca vin incolo si ea accepta ma astept sa tina cont de asta. Recunosc ca prima data am intarziat cateva minute din cauza traficului si locului de parcare (cand zic cateva minute chiar au fost 3-4 minute). A doua oara insa am stabili intalnire peste mai bine de 2 ore (cand era libera), am confirmat cu 15 minute inainte si am ajuns la timp, si totusi, cand o sun din fata blocului nu mai raspunde ...

Asa ca domnilor, fie a voastra, ca eu nu mai incerc. Oricum, la ce aflux de clienti are, banuiesc ca nu prea conteaza parerea mea ...

SI EU am patit la fel nu tine seama de program are.sa fie al vostru EU nu Mai maduc la ea
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

suntem cumva la scoala? la materia "limba si literatura romana? :)))))))))

nu, dar forumul e liber, in principiu scrie fiecare ce vrea

 

La fel cum este cate unul care se straduie sa ne convinga absolut pe toti ca este prost ca un lighean(nu-ti dau exemple ca le vezi si tu pe orice toping) tot asa incearca unii cavaleri ca si mister Ion(cel de la raion of course :laugh2 ) sa faca forumul si, de ce nu, lumea mai buna insistand sa-i invete cate ceva pe cei carora nu le-a placut scoala.

 

Eu consider ca efortul acesta nu este zadarnic si daca rata succesului este de 10-20%.

Sa spunem ca avem zece ciumpalaci care se mandresc acum ca sunt niste imbecili; doar au bani sa mai futa si ei(implicit inseamna ca le merge bine, futaiul pe bani fiind chiar ceva extra) si Passat-ul inca nu a sarbatorit juma de meleon de km. De obicei acestia considera ca, spre exemplu, au dreptul si sa se cace in public ei fiind niste oameni de succes in propriul sistem de valori si la fel in sistemul timorat de valori al familiilor lor pe care le terorizeaza. Daca doi dintre acestia isi pun problema ca acest sistem al lor e unul fals si neadaptat societatii in general, iar unul din cei doi se si schimba eu zic ca tot a meritat stradania unui Ion.

 

Aceste schimbari(ale oamenilor) sunt cel mai greu de infaptuit. Parere personala.

 

 

PS: cine a fost curios sa citeasca forumuri de alta limba pe aceeasi tema a ramas uimit de cat de condensata e informatia de valoare si ce pretuit este timpul cititorilor de catre adminii acelor forumuri. Dar noi suntem balcanici.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Draga Ioane si ..buci !ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜pot sa folosesc din nou cuvantul patetic?doar ca de data asta la plural ?Imi pare bine ca ati inteles sensul,(din engleza of course ðŸ˜ðŸ˜)..a fost draguta si chestia cu dexul..iar acum sa trecem la chestii mai serioaseðŸ˜ðŸ˜nu reusesc sa ma burduhulesc de ras (oare ce o fi insemnand asta ??)deci..nu imi creaza si nici nu mi-a creat vreodata emotii nimeni pe aici..apoi ðŸ˜ðŸ˜ sa inteleaga toata lumea ca,nu vreau sa dau lectii la nimeni de pe acest site..(doar sunt un nimeni) cum as putea??oricum prefer sa raman,un nimeni satisfacut pe bani putini,decat un fustrat (doi)pana acum, care s-au simtitðŸ˜lezati de comentariul unui ignorant, cu probleme la lb romana!in concluzie eu am inteles,ca sunteti 2 dintre consilierii de marire de pret al d-soarei..Credeam ca asa ceva e de datoria pestisorilor,nicidecum a clientilor!ðŸ˜ðŸ˜oricum ,sa fiti sanatosi amandoi,si spor la decartat !!😋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...