Sari la conținut

Noua 0742876538


alhambra

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Ce delicioasă, băi vectra? Ai fost la ea sau doar zăbălești la poze?

la ma-ta o sa merg in curand..😂😂vrei sa te uiti cum ii dau la cacao ?
Link spre comentariu

asa incepeti cu cearta din nou si chiar dispar de tot de pe forumul asta! certati va dreac in alta parte! sunteti cam ne****** sau care i treaba?? a ti merita sa ma comport cu voi cu toti cum va comportati si voi. De 8 martie in loc sa primesc o recenzie serioasa ma trezesc cu cearta la topicul meu.

voi cere sa fie sters si sa ramaneti sanatosi cu nervii vostri sa va certati ca altceva probabil nu sunteti in stare..Fuck Off!!   :offtopic

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Facut programare ieri dimineata pentru ieri seara la Sophia. Cu o ora înainte de programare am sunat sa imi confirme ca e totul on regula si ca pot veni dar nu a mai raspuns. Am mai dat cateva zeci de telefoane dar nu a răspuns. Am încercat apoi si pe numarul Biancăi dar nu a răspuns nici ea. Nasol...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

:slap2 mare-i gradina

 

Da, sigur ca este ea... dupa ce a fost omorata a intrat pe forum sa spuna ca in respectiva zi nu mai lucreaza; fapt absolut normal cand esti omorat sa-ti iei dupa aia liber toata ziua.

 

Azi in schimb, tot dupa spusele ei, revine...

  • Like 6
Link spre comentariu

Daca tu crezi ca eu seaman cu fata aia trebuie sa mergi la un oftalmolog urgent!! :) imi pare rau de cele intamplate, dar nu trebuie exagerat.toata lumea a luat o razna cu cazul asta... :pope

  • Like 3
Link spre comentariu

Raul las o balta! nu mai vrea nimeni sa se certe cu tine  :laugh2  :laugh2  Dragii mei futaciosi, vreau sa va spun ca am decis ca in fiecare saptamana sa postez cateva poze noi, aici doar pentru voi! vreau sa fiti mai activi si astept cat mai multe recenzii. chiar daca nu toti sunteti extra multumiti, eu vreau sa stiu, pentru a imbunatati serviciile. Curaj dragilor, curaj !Dupa cum stiti multi dintre voi, programul meu este destul de incarcat, dar pentru urmatoarele zile 17.03 - 31.03 voi fi disponibila in fiecare dimineata incepand de la 09:00 la 15:00, iar pentru seara doar cu programarare din timp.

Sa va imbunez, las aici o poza proaspata de azi sa  :jerko (ganditi) mai bine  :laugh2

post-227741-0-48334200-1489677940_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...