Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* - - - - 1 Voturi

Buna , o caut pe domnisoara ma puteti ajuta?

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
241 raspunsuri in acest thread

#241 masaj_iony

masaj_iony

VIP Member

• VIP Member
  • 1895 Postari:
  • Inscris la:
    06 December 2016
  • Reputatie: 50

Postat 18 May 2017 - 08:59 AM

Măi, ăștia mai ridați, faceți și voi unul special pentru voi.

Nea Picon, cu tot respectul, dacă e loc aici pentru libidinoși, purtători de cinșpe boli, handicapați, agramați, proxeneți, schizofrenici, fix noi te deranjăm. Nț, nț!

Curge apa la. vecina?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#242 traznivar

traznivar

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 96 Postari:
    • Inscris la:
      03 December 2016
  • Reputatie: 1

Postat 18 May 2017 - 10:56 AM

Eu aș sfătui-o să facă ce simte, să pună totul în balanță, să nu ia decizii pripite. Important e să vadă dacă omul ei a înțeles ceva din toată istorioara asta, că dacă a doua zi face la fel, chiar n-are sens să continui.

În plus, contează și ce fel de om e în rest. Plăcut, blând, tandru, inteligent etc. Oamenii mai fac greșeli; important să învețe câte ceva din ele, zic eu. Dacă oferi a doua șansă ești un om bun. Dacă o oferi și pe a treia, ești retardat.multumesc pt sfaturi nu stiu ce am sa fac in continoare am sa las timpul sa treaca sa vad daca mai putem sa ne intalegem ,daca mai minte clar am sal las fara nici un fel de regret dea lungul timpului s-a transformat intrun terorist si acum imi mai lipaea doar asta care a unplut paharul dar sa zicem ca a gresit si abea acum a realizat ca ma poate pierde nu stiu ce o sa fie sper sa fiu eu linistita si impacata cu mn dardeocamdata sunt praf

• 0

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi