Sari la conținut

Buna , o caut pe domnisoara ma puteti ajuta?


Postări Recomandate

Hai sa iti zic eu ce cauta el. Sex, de toate feluri si in toate felurile. Cam ce nu primeste acasa cauta aici. Fata aia nu are nici o vina, ca ea sunt sute aici care ofera clipe de placere interzisa.

da si eu sunt total de acord cu tn dar problema este ca el are tot ce vrea acasa si in legatura cu fata acesta ma mintit foarte mult adica sexul cu ea a fost foarte sec nimik interzis special din spusele lui tocmai de asta nul am cum sal cred
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

da si eu sunt total de acord cu tn dar problema este ca el are tot ce vrea acasa si in legatura cu fata acesta ma mintit foarte mult adica sexul cu ea a fost foarte sec nimik interzis special din spusele lui tocmai de asta nul am cum sal cred

Adica el are sex oral cu CIM, sex anal si alte chestii? Era normal sa te minta! cum naiba se recunoasca ca a fost wow cu cealalta?

Link spre comentariu

Adica el are sex oral cu CIM, sex anal si alte chestii? Era normal sa te minta! cum naiba se recunoasca ca a fost wow cu cealalta?

da are totul , pai foarte simplu poate sa spuna ce a cautat la ea pe langa acesta fata mai sunt inca 3 femei cu care a fost si a recunoscut adica mi- a povestit ce a facut cu ele .Pai cum sa nu recunosca cand eu am vazut tot in apeluri
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

da are totul , pai foarte simplu poate sa spuna ce a cautat la ea pe langa acesta fata mai sunt inca 3 femei cu care a fost si a recunoscut adica mi- a povestit ce a facut cu ele .Pai cum sa nu recunosca cand eu am vazut tot in apeluri

Asculta-ma, de aici incolo tot forumul te va lua la misto. Adresa mea de mail e ca si numele pe gmail. Continuam acolo discutia.

Link spre comentariu

da are totul , pai foarte simplu poate sa spuna ce a cautat la ea pe langa acesta fata mai sunt inca 3 femei cu care a fost si a recunoscut adica mi- a povestit ce a facut cu ele .Pai cum sa nu recunosca cand eu am vazut tot in apeluri

nu cred ca e normal sa minta daca la-am prins asta este cum a putut spune de restul fetelor asa putea spune si de acesta fata .spune ca nici nui mai tine minte tatuajele ca la enervat cu atitudinea ei .....nu cred aici ascunde alte chesti deasta vroiam sa vad niste pareri despre ea ,nu am nimik cu fata
Link spre comentariu
Reputație: -146
  • Oras:Spatiu
  • Oras:Spatiu

bine hai sa zic care e cu adevarat problema mea.Nu o cunosc pe fata pozele astea cu strumful pe fund le-am gasit dupa ce am cautat in forum dupa un nr de tel care lam gasit in telefonul sotului meu.Asta este problema nu o cunosc deasta intrebam ce anume presteaza cum este ea ce dracu ca cautat el la ea

 

 

Da ce ai cautat in telefonul sotului? Nu aveti incredere unu in celalalt? 

 

Se pare ca ti-ai cautat belea singur/a.

 

Presimt ca acest TOPIC promite. =))

Link spre comentariu

da are totul , pai foarte simplu poate sa spuna ce a cautat la ea pe langa acesta fata mai sunt inca 3 femei cu care a fost si a recunoscut adica mi- a povestit ce a facut cu ele .Pai cum sa nu recunosca cand eu am vazut tot in apeluri

nu cred ca e normal sa minta daca la-am prins asta este cum a putut spune de restul fetelor asa putea spune si de acesta fata .spune ca nici nui mai tine minte tatuajele ca la enervat cu atitudinea ei ca a facut sex anal minciuni din cate am cautat eu fata nu presteaza anal.....nu cred aici ascunde alte chesti de asta am vrut sa vad niste pareri,recenzii despre ea ,nu am nimik cu fata
Link spre comentariu
Reputație: -146
  • Oras:Spatiu
  • Oras:Spatiu

Asculta-ma, de aici incolo tot forumul te va lua la misto. Adresa mea de mail e ca si numele pe gmail. Continuam acolo discutia.

 

Al dracu  :laugh2  :laugh2  :laugh2 ce nas are.

 

Deja vu ...

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

nu cred ca e normal sa minta daca la-am prins asta este cum a putut spune de restul fetelor asa putea spune si de acesta fata .spune ca nici nui mai tine minte tatuajele ca la enervat cu atitudinea ei .....nu cred aici ascunde alte chesti deasta vroiam sa vad niste pareri despre ea ,nu am nimik cu fata

Mai femeie! Toti barbatii mint! Vrei sa te minta frumos sau sa iti zica adevarul ala dureros. Vrei sa o iei razna?

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -146
  • Oras:Spatiu
  • Oras:Spatiu

Mai femeie! Toti barbatii mint! Vrei sa te minta frumos sau sa iti zica adevarul ala dureros. Vrei sa o iei razna?

 

 

PP02 atentie la scris, limbaj, coerenta, mai departe este baiat descurcaret.

Link spre comentariu

da are totul , pai foarte simplu poate sa spuna ce a cautat la ea pe langa acesta fata mai sunt inca 3 femei cu care a fost si a recunoscut adica mi- a povestit ce a facut cu ele .Pai cum sa nu recunosca cand eu am vazut tot in apeluri

nu cred ca e normal sa minta daca la-am prins asta este cum a putut spune de restul fetelor asa putea spune si de acesta fata .spune ca nici nui mai tine minte tatuajele ca la enervat cu atitudinea ei ca a facut sex anal minciuni din cate am cautat eu fata nu presteaza anal.....nu cred aici ascunde alte chesti de asta am vrut sa vad niste pareri,recenzii despre ea ,nu am nimik cu fata
Link spre comentariu

Pai, si ce crezi ca iti va zice ea? Adevarul? Hai sa fim seriosi.

nu vreau sa vorbesc cu ea nu cred ca il mai tine minte e aproape un an de cand a fost , eu cautam recenzi in legatura cu servicile ei si atitudinea ei fata de client.
Link spre comentariu
Reputație: -146
  • Oras:Spatiu
  • Oras:Spatiu

nu vreau sa vorbesc cu ea nu cred ca il mai tine minte e aproape un an de cand a fost , eu cautam recenzi in legatura cu servicile ei si atitudinea ei fata de client.

 

 

Mai bine stai cuminte, ce nu stii nu te doare. Parerea mea

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Nici macar nu te-a inselat. A fost la o prostituata si a facut doar sex, lucru care poate imvunatati performantele sexuale in cuplu. Vine seara acasa, iti aduce bani? Daca raspunsul este pozitiv, nu-ti fa griji. Insa am senzatia ca tie iti place sa il controlezi si sa il domini. Daca faci asta, ai gasit si cauza pt care el se duce la prostituate. Simte nevoia unei refulari . Asa patesc femeile care nu isi respecta barbatii, am fost destul de clar?

ms pt parere ,stiu ce vrei tu sa intalegi dar situatia e foarte urata nu l-am controlat niciodata a avut toata libertatea a facut tot ce a vrut cand a vrut , am avut increfere oarba in el nu am inteles niciodata femeile care ii controleaza ata de mult i fut la cap cu telefoane am fost de parere ca cine vrea sa faca tot face si uite ca tocmai eu care le invatam pe prietene sa i lase mai liberi mie mi-a facuto urat de tot . Eu consider ca ma inselat ,vandut, tradat in cel mai urat mod sa platesti pt ceva care ai acasa pe gratis mi se pare un lucru foarte umilitor pt mine .acum ma transformat intr-o femeie fara incredere in ea fara respect nimic nu mai am
Link spre comentariu

Cunosc si genul ala de femei care se multumesc cu bani lui si cea ce nu stiu nu le afecteaza ,fac pe proastele ca se duca un trai mai bun .eu nu sunt genul sa ma agat cu ori ce pret de un barbat,daca aducem bani in egala masura asta ce inseamna ca si eu ar trebui sa fac sex cu alti si sa inchidem ochii amndoi doar de dragul casatorie ?pa ce fel de femei sunt eu o sclava ? Veac.Nu ma las pana nu aflu totul sa vad eu pe cn am langa mine si daca vreau sa merg mai departe cu astfel de om

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

ms pt parere ,stiu ce vrei tu sa intalegi dar situatia e foarte urata nu l-am controlat niciodata a avut toata libertatea a facut tot ce a vrut cand a vrut , am avut increfere oarba in el nu am inteles niciodata femeile care ii controleaza ata de mult i fut la cap cu telefoane am fost de parere ca cine vrea sa faca tot face si uite ca tocmai eu care le invatam pe prietene sa i lase mai liberi mie mi-a facuto urat de tot . Eu consider ca ma inselat ,vandut, tradat in cel mai urat mod sa platesti pt ceva care ai acasa pe gratis mi se pare un lucru foarte umilitor pt mine .acum ma transformat intr-o femeie fara incredere in ea fara respect nimic nu mai am

Daca tu chiar esti reala si nu e vrajeala as vrea sa te cunosc. Foarte serios.

Link spre comentariu

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

:)))))))))) daca o avea mai mare nu ma mai insela ? Sau de ce spui asta?mai facut sa rad

Deci ai recunoscut ca o are mica. Si atunci tu iti pui intrebarea logica....cu ce a futut? Ca daca el nu te satisface pe tine cum a putut pe aia sa o rupa in doua....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...