Sari la conținut

0763.832.771


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare tuturor , astazi m-am hotărat  să merg să bulesc ceva , îmi plac brunetele de felul meu și am hotărat să caut ceva in ziar si tocmai ce mi-a atras atentia următorul anunț :

Brunetă, păr lung, fund bombat, buze cărnoase, sâni medii, himen elastic, normal, se acceptă orice poziţie, inclusiv şi 69. Poză reală.   0763.832.771

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/bruneta-par-lung-fund-bombat/12422108

Locația este la rotunda exact în blocul de langa El Greco , am sunat , am primit confirmarea să urc sus și am urcat. Mi-a deschis ușa o brunetică cred ca mai mult de 23 de ani nu avea ,m-a poftit in camera , mi-a spus tarifu 50 de ron N sau O sau 80 Combinat , am optat pentru un combinat  , am decartat 80 de ron si am inceput actiunea ,  este ok fata merita încercată  , la oral s-a descurcat bine , imi sugea pla si se uita in ochii mei , punea suflet însa la normal mai trebuie lucrat , s-a descurcat ok se putea si mai bine , despre locatie ce sa spun era o garsoniera veche ,insa era ingrijita , un minus este faptul ca patul ala scartaie rau   :)) . NOTE

Locație : 7-8 

Atitudine : 9 ( draguta , mai ales ca este banateanca)

Oral: 8-9

Normal  :7 ( mai trebuie lucrat)

Un numar merge 

Seara frumoasa tuturor 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vagauna
  • Oras:Vagauna

fratilor deci cititi bine ce va scriu eu acum ca astfel va irositi timpul si bani SA NU VA TREACA PRIN CAP SA VA DUCETI LA ACEASTA FATUCA , tipa e pusa pe fast fuck la greu nici nu intrasem bine pe usa si ea deja avea pe altu pe fir , mia zis ca al doilea nr nu il face ca ma termin greu si ia nu se fute mult ca o doare fundul noaptea :) , mai are o colega care sincer e mai draguta decat ea sunt doua in locatie am fost la tipa cu sprancenele facute plm aratau oribil :) door to door 15 min :) plm nici nu mai stiu ce sa zic , ahhh iar la preturi pai ma zapacit intai imi zice 50 dupa 80 dupa 100 eream cu capu in nori in acel moment nu mai stiam de mine :)) se vede ca are scoala in ea de taranca , ca e de la tara , vorbeste mult si fara noima ca ba aia , ba aia note nici nu mai are rost sa dau

 

DE REVENIT IN NICI UN CAZ POATE DACA MA ROAGA EA DAR NICI ATUNCI

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...