Sari la conținut

Cuckold...MFM....chestii de genu`


Postări Recomandate

Cunoaste cineva vreun cuplu care face asa ceva?cuckold.....mfm......Sunt hetero.....ma intereseaza decat sa ard femeia altuia..sau sa o ardem amandoi.......sau el sa priveasca...diverse jocuri cu un cuplu....orice idee e buna venita.....accept si femei mai dolofane...dar nu exagerate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Cunoaste cineva vreun cuplu care face asa ceva?cuckold.....mfm......Sunt hetero.....ma intereseaza decat sa ard femeia altuia..sau sa o ardem amandoi.......sau el sa priveasca...diverse jocuri cu un cuplu....orice idee e buna venita.....accept si femei mai dolofane...dar nu exagerate.

Ai rezolvat, pana la urma? 

 

Nu are pretentii mari

Ei, stii ca se poate... Ramane doar sa-ti faci timp.  :boob

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Pai...noi sa zicem :)) fetele ar trebui

Noi suntem razboinici, ne pregatim, ne organizam si le surprindem:

 

  https://www.naturallythinking.com/media/catalog/product/cache/1/image/84dd2350f9252e9ebb9c53bf6359fdb2/s/e/sensualitylove_massageoil.jpg   http://image.11st.my/g/5/3/9/1/6/8/23539168_B.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Phwaaaiii... aiii, aiii, aiii di pwa... laaa...mea...

 

Pentru mine devine clar. Lipsa acuta, scaderea dramatica a calitatii ofertei de pe piata locala (cu mici exceptii, ce raman, din pacate, numarabile pe dej'te) ii face pe baieti sa uziteze tot mai mult de "saiturili" de specialitate si uite cum d'acolo incep sa se iste niscaiva fantezii care mai de care mai .... fanteziste...☺😆😊.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Phwaaaiii... aiii, aiii, aiii di pwa... laaa...mea...

 

Pentru mine devine clar. Lipsa acuta, scaderea dramatica a calitatii ofertei de pe piata locala (cu mici exceptii, ce raman, din pacate, numarabile pe dej'te) ii face pe baieti sa uziteze tot mai mult de "saiturili" de specialitate si uite cum d'acolo incep sa se iste niscaiva fantezii care mai de care mai .... fanteziste...☺.

Cand faceam eu d-astea, nu exista site-ul asta  :kissing2 . Dupa integrarea in UE s-a dus dracului tot, a devenit "job" si "munca" si au venit cu mizerii si escrocherii de bordeluri sordide si ifose de "economie de piata" expuse de-o... paiata (alta rima n-am gasit). 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Boss. Sunt cam frant la ora 'ceasta si inca mai am o mica-mare durere de "bostan". Asa ca fi dragutz si expliciteaza-mi termenii...

...d-astea...

...a devenit "job" si "munca"...

... paiata (alta rima n-am gasit).

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Incepe in societatea romaneasca Marea Plictiseala de primavara... Dupa plictiseala totala de pana acum, drept pregatire pentru plictiseala totala sub canicula... Apoi urmeaza plictiseala de toamna, Marea Plictiseala de Iarna (Sarbatorile de cacat) si singura distractie ar fi cand e de dat zapada. Sa mori in cacat, Romanie, oriunde te-ai afla! Noi suntem romani! Noi suntem romani! Nu ne futem, nu ne culturalizam, muncim pentru jupani... Ce sila mi-e!  :pepsi Si eu tampit, m-am zgarcit la jar si acu' stau si ma plictisesc de prost pan' se face mancarea. Asa-mi trebuie daca-s mioritic, adica un nativ detinut politic.

 https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/1*AYW5s1bemT-wN1Jx4d_r-g.gif

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...