Sari la conținut

Camera de hotel sau altceva pentru 2-3 ore


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ceva timp am o prietena si problema e ca nu prea avem unde sa facem sex. Eu stau inca cu parintii si ea la fel. Am fost impreuna pe la munte, ne-am tras-o prin masina dar alta e intr-un pat atunci cand ai chef. Si cheful parca e mai mare cand nu ai unde In curand o sa cumpar o garsoniera sa stau singur dar pana atunci caut o solutie. Am auzit ca sunt camere care se inchiriaza pentru cateva ore, dar nu stiu unde sunt. Poate a mai fost cineva si imi poate recomanda.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pe google gaseti camere nu si recomandari. Eu am cerut o recomandare si o parere de la cineva care a folosit. Asa ca daca ai o recomandare iti raman dator

Ce recomandare vrei frate? Cauți, alegi, dai un telefon ... ce  o fi de recomandat? 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu esti ultimul om de la care am nevoie de un raspuns. Am vazut pe aici cine esti, Asa ca te rog sa te abtii

Păi să nu-mi bag eu, toată pula-n creșterea ta? Mă puțică, ți-am răspuns civilizat, la o întrebare cretină. 

Stai pe coițele tale, capisci?

De unde plm apar toți dezorientații, frate?  :slap2

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai probleme cu capul dobitocule. Mars la tratament schizofrenicule

Ți-e frică să-mi dai quote, este? Stai chill, m-am lămurit! Căutare cu spor și așteptăm recenzia!

P:S. Ți-aș recomanda să stai cumincior, în pătrățica ta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum indraznesit ma ord

 

Ți-e frică să-mi dai quote, este? Stai chill, m-am lămurit! Căutare cu spor și așteptăm recenzia!

P:S. Ți-aș recomanda să stai cumincior, în pătrățica ta.

Cum indraznesti ma ordinarule sa ma injuri pe mine. Sa  ma pis pe mata si sa ti iau mortii in pula de guvid ordinar

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păi să nu-mi bag eu, toată pula-n creșterea ta? Mă puțică, ți-am răspuns civilizat, la o întrebare cretină. 

Stai pe coițele tale, capisci?

De unde plm apar toți dezorientații, frate?  :slap2

Cretin esti cu cu mata si cu familiata bagami as pula in rasa ta

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Claudelu...Nu este frumos ce faci...Daca nu-ti convine ceva,nu dai curs apei.Dar ce ai cu mamele si cu mortii?

 

Iti recomand eu...Sunt niste garsoniere misto prin titan,dar din pacate nu mai am numarul de telefon.

 

Si app...Inainte sa te dai smardoi sau smecheras...Muta-te de la parinti...

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ceva timp am o prietena si problema e ca nu prea avem unde sa facem sex. Eu stau inca cu parintii si ea la fel. Am fost impreuna pe la munte, ne-am tras-o prin masina dar alta e intr-un pat atunci cand ai chef. Si cheful parca e mai mare cand nu ai unde In curand o sa cumpar o garsoniera sa stau singur dar pana atunci caut o solutie. Am auzit ca sunt camere care se inchiriaza pentru cateva ore, dar nu stiu unde sunt. Poate a mai fost cineva si imi poate recomanda.

Claudelu90 , incearca la  Dream  Accomodation, 50 m de Metrou  Muncii.

75 Lei  pentru  doua  ore, curat, camera  dubla, saltea  tare !

Am testat-o eu acum ceva  timp.....

Succes.....

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ți-e frică să-mi dai quote, este? Stai chill, m-am lămurit! Căutare cu spor și așteptăm recenzia!

P:S. Ți-aș recomanda să stai cumincior, în pătrățica ta.

 

na , ca l-ai speriat si p'asta  :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 18
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păi să nu-mi bag eu, toată pula-n creșterea ta? Mă puțică, ți-am răspuns civilizat, la o întrebare cretină. 

Stai pe coițele tale, capisci?

De unde plm apar toți dezorientații, frate?  :slap2

 

Ce carismatic esti...

Esti popular ca SIDA in Somalia...

 

Overall ai dreptate, tipul e retardat si nu ar trebui sa faca sex.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce carismatic esti...

Esti popular ca SIDA in Somalia...

 

Overall ai dreptate, tipul e retardat si nu ar trebui sa faca sex.

Sex poate să facă, dar să nu se reproducă.  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

pai mergeti in vacanta, la munte, la mare, va plimbati si daca stati 2-3 zile automat vine si cazarea. Nu inteleg ce este asa de greu?! e foarte simplu, eu nu cer la nimeni sfatul, incerc sa ma descurc singur. Bafta!

Ce ai fratili meu?????

 

Vrei sa-l dea parintii disparut???Cum sa plece puiul lor de acasa. :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ceva timp am o prietena si problema e ca nu prea avem unde sa facem sex. Eu stau inca cu parintii si ea la fel. Am fost impreuna pe la munte, ne-am tras-o prin masina dar alta e intr-un pat atunci cand ai chef. Si cheful parca e mai mare cand nu ai unde In curand o sa cumpar o garsoniera sa stau singur dar pana atunci caut o solutie. Am auzit ca sunt camere care se inchiriaza pentru cateva ore, dar nu stiu unde sunt. Poate a mai fost cineva si imi poate recomanda.

 

N-ai prieteni care stau singuri? Poate îți lasă cheia.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...