Sari la conținut

masaj cu finalizare sau nu?


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Pai daca nu m-am simtit bine cand am fost la tine ultima data de ce as mai fi revenit? Tocmai de asta te sun sa vin si nu raspunzi sa vad daca ai evoluat

te contrazici singur,daca nu te-ai fi simtit bine nu ai insista atat sa revi doar pt a vedea cat am evoluat...,tu insisti sa ai parte de serviciile mele pt ca  ofer calitate....dar fa-mi te rog placerea si cauta-ti pe altcineva

Link spre comentariu

Am vizitat-o astazi pe colega Ramonei. Am facut programare prin telefon.Locatia este pe chiar in giratoriul de la sineasca. Usor de gasit apartamentul. Primit in casa de colega Ramonei. Doamna e slaba, nu prea are sâni si nici cur. M-a invitat in camera. Are doar o saltea pe jos unde se desfasoara actiunea. Camera este destul de mica. Am platit 200 lei pentru o ora de masaj cu finalizare orala si normala. La masaj doamna este praf. M-a masat 10 minute doar pe spate, in comparatie cu ramona care chiar face un masaj bun. Dupa ce termina de facut masajul imi pune prezervativul si incepe cu oral pe care il face mai mult cu dintii. La normal este destul de larga si nici nu se implica. Merge totul mecanic. Intre cele doua o recomamd mai mult pe Ramona. Are si alta atitudine fata fe client si alte servicii.

PS. Platit o ora( mi-a facut.masaj 10 minute si inca 15 oral si normal si mi a zis ca sunt gata si pot pleca)

Locatia: 7

Oral: 5

Normal: 5

NU recomand colega Ramonei...

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...