Sari la conținut

Denisa - BBW - 0720.102.453


Postări Recomandate

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Doamna arata foarte bine pt amatori de grasute dar nu la pretul asta la 50 cu 100 era de vizitat!

As fi tentat sa iti dau dreptate partial. Poate pretul corect e undeva intre cel actual si ce ai propus tu. Dar spre deosebire de unele care au aceste tarife la Denisa nu m-am simtit deloc grabit sau avertizat ca mai sunt si altii la coada sau programati.Iar notele despre aspect sunt pentru fetele din categoria BBW.

Pentru Carolanjou...igiena in zona vaginala era desavarsita. De obicei practicantii de cunilingus nu se reped cu botu in ea. A publicat pe aici pe undeva Randunica un ghid despre asa ceva. Studiaza-l si invata ca poate o sa iti prinda bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A mai fost cineva? Pare ca s-a stins amorul.

Am incercat in zile diferite si am sunat dar intra mesageria. Fost-am plecat ani si m-am intors. As fi incercat ceva mai exotic, iar domnisoara titulara postului pare speciala. Pacat.

Link spre comentariu

As fi tentat sa iti dau dreptate partial. Poate pretul corect e undeva intre cel actual si ce ai propus tu. Dar spre deosebire de unele care au aceste tarife la Denisa nu m-am simtit deloc grabit sau avertizat ca mai sunt si altii la coada sau programati.Iar notele despre aspect sunt pentru fetele din categoria BBW.

Pentru Carolanjou...igiena in zona vaginala era desavarsita. De obicei practicantii de cunilingus nu se reped cu botu in ea. A publicat pe aici pe undeva Randunica un ghid despre asa ceva. Studiaza-l si invata ca poate o sa iti prinda bine.

deci prietene , nu trebuie sa ne suparam doar ne expunem parerile . Nu am zis ca e nespalata nu ma refeream la igiena in sine ci la faptul ca e neagra si na fiecare avem pitici pe creier . pentru Mathias daca el vede o " pasarica apetisanta " e problema lui succes si da are dreptate in legatura cu pretul . iar pentru Taki , prietene nu e vorba de vascularizare ci doar de etnia care o reprezinta , Kaucaziana , nord Europeana , INDIANA , etc etc sti destul de bine ca in Romania o anumita etnie au sfarcurile si vaginul sau penisul inchise la culoare , si uneori si cearcanele sunt mai inchise la culoare , asta e explicatia nu vascularizarea . cand ai o zona a trupului inghetata se invineteste ( in atatea misiuni de salvare am vazut zeci de cazuri ) la etnia respectiva nu se pune problema pt ca sunt fierbinti in zona vaginala si placute , te indoaie de placere 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...