Sari la conținut

Delia�Unirii🤗 0735520926


Vizitator bettyblue

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bravo bubutz!

 

Nu e nimic de laudat. Ii trebuia si fetei o recenzie. Eu la Betty nu ma duc, dar Delia nu e neprietenoasa. E ok. Nu am simtit ca vrea sa scape de mine sau chestii de genul asta, care i s-au reprotesat lui Betty si cred si Jeanettei. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Dobre nu este un domn, este un veceu public pentru negrotei.

Eu i-am facut astazi o vizita. Zisesem ca nu ma mai duc niciodata la fete, dar astazi intrigat am pus mana pe telefon si am sunat. Programarea s-a facut rapid prin telefon. Ce pot sa zic este ca nu am simtit ca trebuie sa plec mai repede sau mai stiu eu ce altceva, iar serviciile au fost ok, eu alegand varianta la de 250 RON (200 RON + 50 RON extraoptiune). Ca regulamentul imi cere sa dau note, cam cele de jos ar fi:

 

- ON: nota 8.5 - 9 (foarte bun)

- NP: nota 8.5 (nu am incercat decat o pozitie, dar posibil sa fie mai mult)

- Igiena 10 (eu nu depunctez ca fata nu a facut dus inainte ca sa vada si ochii mei)

 

Din punctul meu de vedere sigur nu a fost teapa. Fata este cea din poze, care sunt facute chiar in locatie). Locatia este una obisnuita si curata. Geluri de dus par sa fie suficiente, asa ca nu duceti lipsa, iar prosopul este curat.

 

PS: Nu mai dau 10 la servicii, pentru ca alea ar insemna perfectiunea, care dracului o fi aia. :)

Azi m-ai dezamăgit total,e clar,atat te duce mintea atât faci.

Consideră că nu mai ești discipolul meu,in preajma mea stau doar băieții deștepți.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e nimic de laudat. Ii trebuia si fetei o recenzie. Eu la Betty nu ma duc, dar Delia nu e neprietenoasa. E ok. Nu am simtit ca vrea sa scape de mine sau chestii de genul asta, care i s-au reprotesat lui Betty si cred si Jeanettei. 

Eu nu ma duc pana cand nu aplica metoda Alynei/Symonei: se muta din locatia lui Betty. :D

Daca mai sta mult pe acolo, deprinde rele maniere.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi m-ai dezamăgit total,e clar,atat te duce mintea atât faci.

Consideră că nu mai ești discipolul meu,in preajma mea stau dor băieții deștepți.

 

Degeaba te superi, ca nu ai de ce. Ce treaba are faptul ca sunt baiat desptept cu Delia. Fata chiar s-a straduit cu mine. Ce vrei sa zic acum? De mintit nu pot minti. Nu e nimic de suparat in asta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu ma duc pana cand nu aplica metoda Alynei/Symonei: se muta din locatia lui Betty. :D

Daca mai sta mult pe acolo, deprinde rele maniere.

 

Se poate. Insa cu mine a fost ok. Probabil ca o sa plece si ea pe cont propriu candva. Nu stiu ce ii zice Betty si ce nu ii zice. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va explic care este treaba ca sa nu mai aveti dubii. Si mie imi era teama ca o sa fie nasol ca Betty se pare ca e faimoasa pentru asta si au fost multe reclamatii. Vazandu-i pozele, care mi-au adus aminte de cineva. m-am decis sa incerc, caci in defintiv nu ma omoara. Paradoxal, nu are servicii rele deloc si nu am nici un motiv sa mint. Pestele ei nu sunt si nici daca as vrea as fiu peste nu cred ca am calitatile necesare. Sincer vorbind, are serviciii mai bune decat una de la Alba Iulia pe care o ridica toti in slavi. Fata nu e rea. Asta e realitatea, Ca se poate schimba pe viitor sau nu e asa mereu, asta nu stiu. Eu spun insa ce am vazut si as manca mult rahat sa zic altceva. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu i-am facut astazi o vizita. Zisesem ca nu ma mai duc niciodata la fete, dar astazi intrigat am pus mana pe telefon si am sunat. Programarea s-a facut rapid prin telefon. Ce pot sa zic este ca nu am simtit ca trebuie sa plec mai repede sau mai stiu eu ce altceva, iar serviciile au fost ok, eu alegand varianta la de 250 RON (200 RON + 50 RON extraoptiune). Ca regulamentul imi cere sa dau note, cam cele de jos ar fi:

 

- ON: nota 8.5 - 9 (foarte bun)

- NP: nota 8.5 (nu am incercat decat o pozitie, dar posibil sa fie mai mult)

- Igiena 10 (eu nu depunctez ca fata nu a facut dus inainte ca sa vada si ochii mei)

 

Din punctul meu de vedere sigur nu a fost teapa. Fata este cea din poze, care sunt facute chiar in locatie). Locatia este una obisnuita si curata. Geluri de dus par sa fie suficiente, asa ca nu duceti lipsa, iar prosopul este curat. 

 

PS: Nu mai dau 10 la servicii, pentru ca alea ar insemna perfectiunea, care dracului o fi aia. :)

Felicitări Bubutz!  Ai avut curaj nu să te duci le ea, ci să recenzezi așa cum ai perceput și ai simțit tu. 

:clapp

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...