Sari la conținut

Carina - 0733759105


shiva

Postări Recomandate

Am avut si eu deosebita placere sa o vizitez pe aceasta domnisoara.Am dat f greu de ea dar sa meritat.Locatia este in zona sagului,apartament cu doua camere foarte curat si aranjat,baia f dotata cu toate cele de trebuinta.Programarea sa respectat si Carina sa dovedit a fi foarte serioasa.Arata foarte bine,ma asteptat intr o tinuta sexy,nu ma grabit,a inceput cu un masaj relaxant apoi actiunea a fost exact pe gustul meu.Oral f finut,apoi un normal f implicat cu cateva pozitii schimbate si final.Anal nu am ajuns sa fac deoarece a fost totul prea excitant si finish prea repede.

Fata are in jur de 30 ani dar foarte draguta,amabila trasaturi fine si carnea sta f tare pe ea.Se vede ca are f multa experienta si e f interesata de cum te simti tu ca client,desi nu m am simtit deloc client

Locatie 9

Oral 9

Normal 10

Anal nu am facut

Igiena 10+

Gfe 8

Platit 250 lei si stat in jur de 45 min fara graba

De revenit 100%

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare tuturor!

Saptamana asta nu m-am prea omorat cu munca si am vrut neaparat sa am parte de ceva relaxare si rasfat. Nu puteam sa fac alta alegere mai buna decat o vizita la Carina!

Am dat ceva mai greu de ea, dar efortul a fost meritat. Cateodata nu am habar exact ce o sa fac si cum o sa dispun de timp cu cateva zile ´nainte dar na...mai fac si eu compromisuri.

Am avut parte de un sfarsit de an foarte stresant si un inceput de an in aceasi nota, drept urmare o ora de relax era un MUST! 

Asadar in prima zi a saptamanii  am avut parte de binemeritata relaxare.

Va zic sincer, pana sa o cunosc pe Carina vizitele mele la fete, sau prin vizitele mele la fete, percepeam altceva...ei, la Carina e ceva deosebit din toate punctele de vedere. Eu nu merg la ea doar pt. scopul in sine...e altceva o intalnire cu ea, este ceva feeric, aparte...greu de descris in cuvinte dar ceva ce ar trebui trait! Macar odata!

Am stat putin de vb la un pahar de suc, glumit, ras, alea-alea si i-am zis ca vreau neaparat un masaj. Pana sa ajung la ea, niciodata nu am crezut ca am nevoie de asa ceva dar dupa ceva mai multe vizite parca am devenit dependent de masajul ei. Habar n-am cum este la masaj, nu am fost niciodata dar cand merg la ea de cele mai multe ori am parte si de masaj, si este extraordinar.

Despre celelalte servicii oferite...ce pot spune...pt mine sunt un etalon. Nu stiu cum reuseste, n-am nici cea mai vaga idee, parca e ceva natural, tot timpul este ceva intens, plin de pasiune si inedit.

Asadar, ca sa nu mai las aici o caruta de epitete la superlativ, inchei prin a va spune ca eu n-am reusit sa gasesc termen de comparatie pt Carina! Este unica!

Bafta tuturor!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator sixinyou
Reputație: 0

Am ajuns și la rarisima noastră.

 

Rezervare cu zile înainte, respectată la minut. Din partea ei, nu din partea mea, am pierdut prea mult timp cu taxiul, căutând locația, pe străzi întortocheate prin Șagului.

 

Locație - 10, ferită, dotată și amenajată pt aceste activități

Carina - 1,65, 50-55kg, sani mici, un fund grăsuț hipnotizat, exact cum îmi place

Acțiune - masaj de relaxare ;oral neprotejat, întors și gustat pe toate părțile și din partea mea, nu mă puteam satura; dirty talk; anal - chiar nu văd rostul criticilor la adresa analului cu ea, e clar că mergi la o portiță încercată, nu mai poate fi ca la inceputuri; dar ea e atât de sexy că te pierzi.

 

Achitat 250/h - făcut o singură finalizare în lipsa timpului, pierdut pe drumuri. Data viitoare merg cu avans.

 

PS timpul ei este foarte prețios, și tine foarte mult la punctualitate. De reușiți sa fiți invitați, ajungeți la timp, nu faceți ca mine că vă zgâriați pe ochi. Merită.

 

Nota generală, 9,5.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare!

 

#sininyou, la ce te-ai referit când ai scris "anal - chiar nu văd rostul criticilor la adresa analului cu ea"?

 

Și ca o discuție generala...

 

Timpul e prețios pentru noi toti, nu doar pentru Carina.

Dacă unii dintre clienți întârzie și Carina nu le spune nimic, este doar din faptul ca fata are prea mult bun simt.

Unii vin cu jumătate de ora înainte de programare și păzesc ușa scării iar alții întârzie și găsesc scuze banale.

Carina este fata care încearcă sa mulțumească pe toată lumea, dar sunt situații în care, dacă ai întârziat rămâi cu întârzierea în minus din ora alocata.

 

Și DA, Carina ține foarte mult la punctualitate!

Doar asa reușești sa fii pregătită când îți vin clienții la ora programata.

 

O zi plăcută tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sixinyou
Reputație: 0

Au tot scris unii din confrați că e lărguță. Păi cum să nu fie la câte și ce fel de dimensiuni a luat fata. Tocmai asta zic, te duci la ea cunoscând trecutul de starletă. Ce mai poți comenta apoi?..

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Dupa nenumarate incercari, am reusit sa ajung la Carina acum cateva luni.Programare prin sms apoi telefonic.

Ce sa va spun...

Femeia e ceva de vis. Incepand de la profesionalismul ei in respectarea programarilor, igiena, bun simt, etc

A raspuns promt tuturor cererilor mele, usor bizare.

Am putut sa experimentez cu ea o fantezie ce nu imi dadea pace de ceva vreme si anume, sa fiu penetrat.Aici intram pe teritoriul ei...

Femeia are o pleiada de jucarii erotice, incepand de la bile anale si terminand cu strap-on, vibrator, etc. Dovedeste o imensa rabdare cand e vorba de penetrat un cur nou, ca sa zic asa...

Incepand de la deget, degete si terminand cu artileria grea...

E la fel de flamanda cand vine vorba sa fie ea cea penetrata, fiind de acord sa o penetrez in cur si pizda in acelasi timp,pentru asta cedandu-mi strap-on-ul...

Ar fii multe de spus...

Cel mai bine e sa dati dovada de rabdare si sa insistati cu bun simt.

Daca ar fi sa dau note la oral, normal, anal, gfe, fetish, 10 pe linie.

P.S. Ii place analul la nebunie, cel putin asa sustine...

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Ba mersi...chiar nu stiam ce font sa folosesc.Oare daca schimb fontul i se schimba si ei si daca nu il are i se downloandeaza automat?

 

Serios acum... chiar va simtiti bine acum? Dupa acele raspunsuri? Era greu sa ma ajute cineva...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...