Sari la conținut

Diana - 0731985348


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

       18:50 gandindu-ma daca pozele sunt adevarate, sun imi raspunde o voce suava, imi prezinta meniul - 80lei/fin locatia in Mihai bravu, ii zic ok intr-un sfert de ora sunt la tine. Ma duc sa fac un dus rapid, ma imbrac si ma duc sa vad aceasta faptura

      19:20 ajung la Lukoil in Mihai bravu, imi spune sa ma intorc putin pana pe strada Ariesului, prima scara pe dreapta si imi da nr interfonului si etajul unde sta (nu mai dau nr apatrtamentului si blocul ca iar mi se urca niste futaciosi in cap :P ) ... Ajung sus, imi deschide o fata grasa usa, dar cu un chip angelic imbracata in niste blugi negri si o bluza rosie, facem cunostinta, ma intreaba daca raman, ii spun ca da, ma invita in camera unde isi desfasoara activitatea, ii zic ca vreau sa merg la baie, imi da un prosop, fac un dus, revin in camera gol, ea fiind in blugi. Imi cere banii ca asa e la fetite si dupa isi da jos blugii, o i-au in brate, ne asezam pe pat, ii sarut sanii mari, burtica si aia mare, oprindu-ma sa o frec in pizda cu 2 degete. Dupa un timp ma intreaba daca vreau oral, ii spun ca da si imi suge pula la inceput neprotejat cu tente de deep, dupa aceea a pus prezervativul si mi-a mai supt-o putin; dupa oral ma intrebat ce pozitie vreau ii zic ca misionar, ma pun deasupra ei, pe burta ei pufoasa si dau in ea pana imi dau drumul, Ma duc la baie, ma spal,  si  ii spun ca ramane sa ne mai vedem 

 

NOTE : 

 

Locatia : 8 - la ultimul etaj al unui bloc din Mihai Bravu vis-a-vis de un parc

 

Aspect : 7 - pozele sunt adevarate, dar parca mult prea machiata, ea fiind o fata de aproape  22ani, grasuta, cu un tatuaj pe spate (o bufnita), niste buze subtiri 

 

Oral : 8 - o suge bine, atenta la zonele adiacente cu tente de deep

 

Normal : 8 - sta in ce pozitie  vrea inimioara ta 

 

Anal : am uitat sa intreb

 

Cadou : 80lei o finalizare

 

O recomand pentru amatorii carora  le plac grasele, cine nu o vrea pe ea se poate duce la colega ei, eu cat am stat cu Diana colega ei a stat la tv in sufragerie

  • Like 3
Link spre comentariu

Acolo in apartament sunt doua grasane.....una cu un tatuaj pe spate si alta la fel de grasa ca ea, cred ca sunt gemene, dar fara tatuaj....si una blonda slaba..cam la 19-20 de ani...Am ajuns si eu acolo am vrut sa incerc una din ele dar nu am putut sta .....nu stiam cum sa rup usa mai repede...

Link spre comentariu

dupa o citire mai atenta se pare ca e fata din poze dar fara machiaj e mai neatractiva nu conteaza pentru mine asta ceea ce conteaza este daca ofera servicii bune

Link spre comentariu

Vizitat domnisoara saptamana trecuta. Locatie strada Constantin brezeanu-usor de ajuns :)

Camera simpla un pat si o biblioteca

Aspectul destul de durdulie, sani mari, abia trezita-nota 5-6

Oral 7-8-finalizare in gurita

Pusa capra :D 80 lei meniu

De revenit si da si nu..ne mai gandim

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare tuturor. Nu sunt genul de a scrie recenzii dar nu ma pot abtine la aceasta fata. Eu sunt din Bucuresti. Am cautat acum 2 luni pe un site un anunt. M-au atras acele poze la sani. Recunosc, imi plac sanii mari la fete. Am discutat cu ea pe acel site in privat. Dupa care mi-a dat fb ei si numarul d etel pe care are whatsapp. Ce pot spune este ca intradevar pozele sunt reale. Doar ca ne-machiata e un pic mai uratica. Asta stiu pt ca m-a sunat pe fb cu video si i-am vazut si corpul. Asta i-am si cerut...sa nu fac un drum de geaba la ploiesti.

Dupa ce am stabilit exact ce vreau sa facem si a fost de acord cu ce imi doresc si cu suma propusa de mine, ne-am hotarat sa ne intalnim la ea la Ploiesti. Doar ac la o pensiune. Facusem rezervare, planificasem totul...dar din pacate nu am mai ajuns...desi eu ii scrisesem pe whatsapp. Apoi am incercat sa fac iar o programare...toate bune...vorbit...stabilit...cand ajung telefoanele inchise si nu a mai raspuns timp de 3 ore. Va dati seama ca eu in acest timp am plecat spre Bucuresti nu am asteptat ca fraierul. 

Parerea mea este ca aceasta fata nu este de cuvant. 

Si am aleso pe ea pt ca a fost singura carei i-am scris, singura cu saniimari, si care a aceptat sa o masturbez cat mai hard si sa ii fac oral. Evident ii cerusem si eu sa-mi faca oral cat mai adanc si cat mai umed sa vad cum ii curge saliva. Eu de fapt asta caut. O fata curata, cu sanii mari care sa-mi faca oral adanc si sa o scuipe, sa o frece, sa ii curga saliva printre sani si sa ma lase sa o masturbez hard cu degetele. Daca ma poate ajuta cineva.....

 

Multumesc si sper sa fie ok aceasta recenzie a mea si sa va fie de folos

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...