Sari la conținut

0763333102 matura 60 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-femeie_828825?pagina=2 are anunțuri in ziarul cuget liber http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-cuplu-cu-ambii-bi-cautam-cuplu-femeie-sau-barbat_812293 Am vb la tel și a rămas că marți să ne futem. Eu nu sunt din Vâlcea și as vrea să știu dacă a cunoscut-o cineva pe doamna in cauza.
Link spre comentariu

Numarul de tel este cel din anunt cit despre actiune ce sa zic am mers acolo dupa ce imi trimisese cateva poze pe whatsap neam asezat la o tigara am facut un dus si dupaia actiune a inceput cu un oral, 69 apoi normal si iar de la capat, a fost bine apoi am facut iar dus am mai tras o tigara si am vrut sa plec ca era deja tirziu la care ma intreaba nu mai vrei odata?

Link spre comentariu

Am trecut eu aseara sa vad ce si cum , nu am ramas . Femeia are 60 ani sau mai mult...tunsa scurt ...par fff rar...aproape cheala...dinti urati cu spatii goale...pielea lasata...sani lasati...burta mare...picioarele f subtiri...era imbracata intr-o rochie de casa larga ...si papuci de dovali...am stat 1 h de vorba , am baut un suc adus de mine...si nici macar nu am mai adus vorba de sex...am vorbit total altceva...imi plac mie astea mai mari dar nici nu-mi bat joc de mine . In concluzie nu mi-a placut nimic ...locatie- garsoniera pe matei basarab nr 8 .

Link spre comentariu

Am trecut eu aseara sa vad ce si cum , nu am ramas . Femeia are 60 ani sau mai mult...tunsa scurt ...par fff rar...aproape cheala...dinti urati cu spatii goale...pielea lasata...sani lasati...burta mare...picioarele f subtiri...era imbracata intr-o rochie de casa larga ...si papuci de dovali...am stat 1 h de vorba , am baut un suc adus de mine...si nici macar nu am mai adus vorba de sex...am vorbit total altceva...imi plac mie astea mai mari dar nici nu-mi bat joc de mine . In concluzie nu mi-a placut nimic ...locatie- garsoniera pe matei basarab nr 8 .

sa inteleg putem merge la ea acasa si bem suc adus de noi.. e bine si asa ..lasa nr de tel si un pret pt cine intreseaza. ca ma gandesc ca dupa 1h ai aflat ce si cum .sau ai mers la o partida de crosetat cu mamaie ..si fost rasplatit cu placinta cu mere si fanta roz:) rugam sa postezi un nr de tel sau dai cui are nevoie pe privat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...