Sari la conținut

Fete Borsa/Viseu/Saliste


warrior81

Postări Recomandate

  • Oras:borsa
  • Oras:borsa

pentru cine doreste este Alexandra..... si are ea colege, studente, merg in Complex....la pensiuni

bre sellection de ce nu dai nr la o gagica din borsa care merge pe bani daca stii....sau n-ai nr la niciuna?erau  odata 2 din borsa ce mergeau pe bani,erau surori amandoua,acu una sa lasat si cealalta are un gagiu de 50de ani iar e are 17 ani...

Link spre comentariu
  • Oras:borsa
  • Oras:borsa

probabil stie sellection..dar nu vrea sa-l dea...sunt multe gagici si in borsa care merg pe bani....eu am fost cu una acu 1an si ceva,am aduso la mine acasa.....acu de cateva luni  are iubit si sa retras...sa facut fata de casa.....in rest n-am nici un nr de la vre-o una...

Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Bă baieti este o domna matura bruneta ce o lucrat la seven in borsa la bar am auzit ca sa fute pe bani nu stiti numărul ei de telefon va rog dacă al știți careva postatil aici ceau dany

Link spre comentariu
  • Oras:borsa
  • Oras:borsa

Bă baieti este o domna matura bruneta ce o lucrat la seven in borsa la bar am auzit ca sa fute pe bani nu stiti numărul ei de telefon va rog dacă al știți careva postatil aici ceau dany

aaa o stiu pe aia.....da n-am auzit ca ar face asa ceva....parca n-as crede....as vrea sa am si eu nr ei da de unde....

Link spre comentariu
  • Oras:borsa
  • Oras:borsa

. Nu sti cum o cheamă ca fac eu rost de numărul ei ceau

posibil sa fie asa....o cheama angela....am un verisor care umbla pe la ea acu cativa ani...da el i in italia acuma si nu are nr ei...daca faci rost de el pune-l aici....sincer nu arata rau deloc la corp femeia...e sexoasa pt anii ei..are cam vre-o 42 de ani cred....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...