Sari la conținut

TOP:0741398790 , Lavinia , Romtelecom


mon ami

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Buna Lavi de ieri incerc sa dau de tine,dar nu esti de gasit daca se poate sa raspunzi si la sms-uri sa stabilim o posibila programare.

Buna,  am avut o zi destul de incarcata.  Posibil sa fi primit mesaj insa nu stiam cand e potrivit sa raspund si nu vroiam sa deranjez.  Pupici.

Link spre comentariu
Vizitator petre filip
Reputație: 0

Din pacate acea acnee nu ii va disparea probabil niciodata. Are si cumnata mea si a facut tratamente nenumarate si cam tot acolo e. Ea banuieste i-a zis la nevasta-mea ca e de la ceva barbat din tinerete. Pe ea a dezvirginat-o unul ce facuse puscarie acolo din Ileanda de unde sunt ele si pe urma a avut ceva relatie cu un tiganus tot din zona si zice ca de la ei a luat ceva microb si a ramas asa.

Link spre comentariu
Vizitator petre filip
Reputație: 0

Si mi-a facut Lavi oral neprotejat inca de pe vremuri, chiar cu finalizare si nu am patit nimic. M-am insurat am copil si nici o boala. Ce-i drept ca Lavi e cea mai buna la oral, si se si fute de exceptie, mi-e dor de ea...

Link spre comentariu
Vizitator petre filip
Reputație: 0

Da. Nu are locatie, se deplaseaza la tine. Daca insisti, pe langa masaj e posibil sa reusesti sa o si regulezi. Eu am reusit a doua oara cand a venit(prima data doar cu mana am primit). O pui sa stea in chiloti si sutien si daca o mangai se excita si ai toate sansele sa i-o pui ca e singura si nu i face des. Ea e defapt profesoara, asta o face asa pe langa. Eu fara prezervativ am facut pt.ca nu aveam niciunul, si la urma am pus-o sa ma goleasca cu gura. I-am dat 70 in loc de 50.E bunicica, desi are 39 ani nu e grasa si nici larga. Urla tare la pozitiile umeri-craci si capra, mai ales daca dai cu putere. La celelalte geme normal.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Da. Nu are locatie, se deplaseaza la tine. Daca insisti, pe langa masaj e posibil sa reusesti sa o si regulezi. Eu am reusit a doua oara cand a venit(prima data doar cu mana am primit). O pui sa stea in chiloti si sutien si daca o mangai se excita si ai toate sansele sa i-o pui ca e singura si nu i face des. Ea e defapt profesoara, asta o face asa pe langa. Eu fara prezervativ am facut pt.ca nu aveam niciunul, si la urma am pus-o sa ma goleasca cu gura. I-am dat 70 in loc de 50.E bunicica, desi are 39 ani nu e grasa si nici larga. Urla tare la pozitiile umeri-craci si capra, mai ales daca dai cu putere. La celelalte geme normal.

Petrica tu esti dus?..ce legatura are predicatu' cu subiectul asta?...scrie plt unde trebuie

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...