Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:PE UNDEVA
  • Oras:PE UNDEVA
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

La primele 3 link-uri am sunat eu ca aveam chef sa o "nenorocesc" pe blonda si....ce sa pot lua legatura cu ea. Am sunat cred ca de 6-7 ori in interval de pana si la 1 ora sau 1 ora si ceva si nu am reusit nici cum. La fel si la a 3-a insa nu a raspuns. Cat despre ultima, avea telefonul inchis insa oricum nu m-as fi dus deoarece pretul de 200 de prea exagerat pt Deva. 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Nu stiu, posibil. Am vazut recenzia ta la blonda si sincer sa iti zic daca mi-ar fi cerut 200 nu prea aveam nimica de pierdut deoarece nu aveam de gand sa merg pe atata. Am zis ca hai pe 150 maxim sa zicem ca am vazut ca arata destul de bine in poze daca e reala si ar merita. In rest nu prea incurajez preturiile astea pt ca pe Deva nu se merita. Deja multe maimute ridica preturiile si is petarda, nu merita 100 aia 50 zeci nici un ruptul capului. Hai ca blondina asta daca chiar arata bine + comportament ok + etc, etc hai ca nu pot sa zic ca poate nu mi-ar trece prin cap sa nu merg macar 1 data de proba. Insa mai mult sincer nu, pentru ca deja inteleg ca la o "zana" de genu pune un 50 de lei in plus, insa dupa ce pleaca din cate am observat vin maimutele din spate cu inca acei 50 lei in plus si deja se face 150 si nici vorba sa merite asa ceva. Apoi vine "zana", vede cum sta treaba si mai adauga 50. Si ajungem la 200 (si asta nr., apai ora....). In concluzie intelegi ce vrei sa zic. Oarecum, mie unu sincer mi se pare cam mult pt un oras ca si Deva. Oricum am vazut ca unele practica preturi mai mari pe aici decat prin alte locatii. Dar e si de inteles, pe acolo competitia e mare. Daca vine o "zana" la noi in zona cine sa ii faca competitie sau concurenta ?

 

Norocul meu ca nu m-am dus la blonda aceea cu nr 5 la sani care ai trecut-o la De evitat  :laugh2. Am sunat de curiozitate si dupa ce ca o bagat acolo anal in meniu bineinteles ca am intrebat de el. Cand am intrebat initial de oferta nici macar nu o specificat de anal, doar ca 100 lei nr. Cand intrebai de anal ca daca se pune problema de marime, a zis ea asa de convinsa ca nu (insa am mai auzit dupa aceea o voce de fata pe fundal) si apoi dintr-o data ca e 200 lei nr. Am zis eu, in gandu meu, sa mori tu ? mai ales ca eram convins ca nu facea la fel ca majoritatea celorlalte la care am fost si au procedat la fel, DA la telefon, NU in realitate. De mai ajungeam acolo si mai si dadeam de o maimuta.....numa bine putea sa imi strice toata ziua complet.

Link spre comentariu
  • Oras:PE UNDEVA
  • Oras:PE UNDEVA

Le-am spus si eu fetelor ca daca vor mai multi clienti sa reduca putin preturile... Acuma ce fac ele e treaba lor... Eu personal nu pot sa ajung la una urata si sa dau cu pula asa aiurea in ea... trebuie sa arate bine si la tigara aia inainte de futai sa leg o mica conexiune, sa nu simt ca fut o gaura in perete si ca o sa ma intrebe cat mai am! Blonda a fost perfecta!!! Si sincer, am stat jumatate de ora, poate putine minute peste... nu 10, 20 de minute si nici nu s-a uitat la ceas si va zic eu ca nici nu se uita daca ma mai tinea 10 minute, dar a fost prea prea si am terminat... prefer sa dau un 50 de lei in plus dar sa am ceva de calitate! Stima baieti, nu judec pe nimeni... si mie mi-ar placea sa mai aud de preturile alea cu 100 finalizarea si 200 ora... dar din pacate nu se mai gasesc... numa la maimute de circ!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Da corect ce ziceti amandoi. Adevaru intotdeauna e undeva la mijloc. Ideea era ca nu incerc sa incurajez cresterea preturiilor mai ales la maimute. Inteleg ce vrei sa zici alexxx1234 pentru ca si eu am trecut prin asa ceva chiar la 100 lei si sa nu mai zic iarasi de Cristina care am mai zis-o pe aici de 2 ori ca ce o facut aia la 150 lei oral+normal+anal ramaneai mut. Ce-i drept poate nu era chiar o zana ca blonda dar la meserie te executa de tu nu trebuia sa faci nimica pentru ca facea ea totu pt tine.

Cred ca competitia si concurenta ar fi cu adevarat mare daca ea ar cere 100-150 lei, in sensul ca ar trebui sa fi nebun sa mergi la o maimuta pe banii aia cand poti merge la "zana maseluta". Insa partea nasoala e ca o sa fie coada de probabil nici nu mai apuci sa mergi la ea. Si desigur mai intervin si gusturiile, care nu se discuta. Poate tie ti s-a parut ceva WOW, iar eu daca e sa merg sa nu imi placa, aia, aia, aia. Dar per general ai priceput ideea de baza, restu is amanunte :).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...