Sari la conținut

masaj de relaxare 0758770555


Postări Recomandate

  • Oras:ulm
  • Oras:ulm

Doritor de un masaj, am sunat si stabilit o intalnire.

Locatie undeva in zona garii. Tarif comunicat la telefon: 100lei/h.

Ajuns la fata locului gasesc persoana care nu are nici o legatura cu pozele.

Cu scuze de rigoare am plecat imediat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:DUBAI
  • Oras:DUBAI

Doritor de un masaj, am sunat si stabilit o intalnire.

Locatie undeva in zona garii. Tarif comunicat la telefon: 100lei/h.

Ajuns la fata locului gasesc persoana care nu are nici o legatura cu pozele.

Cu scuze de rigoare am plecat imediat.

futule muma in cur de tepare ! :bow

Link spre comentariu
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti

am fost eu acolo. e schimbata fata de poze, s-a vopsit blonda si e tunsa scurt. dupa cum spune si anuntul ofera masaj de relaxare bine executat. la capitolul masajj sunt foarte pretentios pentru ca si eu, la randul meu, sunt maseur si stiu cat de important e sa ai atentie sporita pentru fiecare zona. din discutiile avute cu ea, doar atat ofera.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

am fost eu acolo. e schimbata fata de poze, s-a vopsit blonda si e tunsa scurt. dupa cum spune si anuntul ofera masaj de relaxare bine executat. la capitolul masajj sunt foarte pretentios pentru ca si eu, la randul meu, sunt maseur si stiu cat de important e sa ai atentie sporita pentru fiecare zona. din discutiile avute cu ea, doar atat ofera.

Misule, dar chiar daca e schimbata, fata din poze este?. Ca asa, arata bine...Ms!

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Pentru mai multa exactitate.

Vizitata si de mine dameza. Presteaza doar masaj unde e bine. Nu masaj erotic, doar de relaxare. Posibila si finalizare... manuala.

Sunat, aflat detaliile, mers in locatie, nu are treaba cu pozele insa arata foarte bine si corect pregatita pentru masaj. Locatie cu baie si pat masaj.

Masaj de relaxare bun, pe spate, apoi intors si o finalizare manuala/mecanica - 100 lei pret de 30 minute...

 

Ca parere personala, daca ar incerca masajul erotic ar avea mult mai mult succes. Nu poti imbina masajul de relaxare cu finalizare fara sa fie implicat si erotismul.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Pentru mai multa exactitate.

Vizitata si de mine dameza. Presteaza doar masaj unde e bine. Nu masaj erotic, doar de relaxare. Posibila si finalizare... manuala.

Sunat, aflat detaliile, mers in locatie, nu are treaba cu pozele insa arata foarte bine si corect pregatita pentru masaj. Locatie cu baie si pat masaj.

Masaj de relaxare bun, pe spate, apoi intors si o finalizare manuala/mecanica - 100 lei pret de 30 minute...

 

Ca parere personala, daca ar incerca masajul erotic ar avea mult mai mult succes. Nu poti imbina masajul de relaxare cu finalizare fara sa fie implicat si erotismul.

Si locatia unde e acum? Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...