Sari la conținut

Cuplu casatorit, cu experienta, pentru cateva zile in Bucuresti!


Postări Recomandate

Vizitator babanul82
Reputație: 0

Din cate am vorbit eu cu ei era vb pe la jumătatea luni,dar tot astept si eu acel mesaj "magic"! Multi sunt incrisi pe lista de așteptați,dar doar atat! Prin Bucuresti nu prea cred ca ii vedem curând!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bună seara, prieteeeeni! :) 

 

Din păcate nu am știri bune. Sosirea mea la București era determinată de o mutare de la job (câteva zile de muncă în centrala firmei). Dar din ce semnale am, nu sunt șanse să vin prea curând. 

 

Așa că putem fi ”loviți” doar în Cluj, pe teren propriu. 

 

Îmi pare rău. 

Dacă intervin schimbări în graficul de mișcare, anunț ”cu celeritate”! (ce futut cuvânt!) 

 

Pupici îndesați! 

 

Dorina 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Se pare ca am avut dreptate! Doar vorbe si așteptări! Si daca venim la Cluj ce se va intampla? Oameni de acolo au prioritate in fata noastra..noi doar vom aștepta...si in mesajele tale spui ca pe cei care i.ai cunoscut sunt priorități ptr tine...dar noi ce avem?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Se pare ca am avut dreptate! Doar vorbe si așteptări! Si daca venim la Cluj ce se va intampla? Oameni de acolo au prioritate in fata noastra..noi doar vom aștepta...si in mesajele tale spui ca pe cei care i.ai cunoscut sunt priorități ptr tine...dar noi ce avem?

 

Sunt gentlemani și chiar cupluri care vin de la Timișoara/Arad/Bacău și București. Nu am prejudecăți. Din contră, când se programează cineva de departe, sunt de o mie de ori mai atentă cu orice amănunt, înțelegând, respectând și onorându-mă efortul făcut. 

 

Tot ce-ți rămâne de făcut e să mă contactezi și să mă convingi că suntem compatibili. 

 

Că nu vin la București; am explicat. De fiecare dată când am debarcat în capitală am făcut-o în interes de serviciu. Îmi rezolvam problemele de la job în două zile și mă simțeam bine alte cinci. În lipsa acestei motivații, mi-e peste mână să vin. Chiar dacă pare greu de crezut, am un job cu greutate, îmi văd de viața mea casnică, pun zacuscă, fac cremă de zahăr ars și verific analizele gramaticale din caietele de teme ale copiilor mei. Nu-mi pot sacrifica bruma de concediu făcând sex, oricât mi-ar plăcea. 

 

Mulțumesc pentru înțelegere. 

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

În primul rând,multumesc de raspuns!

De sunat te voi suna curând sa vedem daca suntem compatibili!

Dar totusi am o neclaritate:din cate am citit face.ti asta foarte rar..dacă după ce te voi suna si poate vom fi compatibili,voi face o deplasare la Cluj cu avionul special pentru voi...dar daca nu sunte.ti in "sesiune" ne putem vedea?

O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dorina, ti se potriveste Alanis Morissette - I'm a bitch, I'm a lover   Sper ca nu te superi :)

 

Cand poti, te astept cu drag in Bucuresti! Pupici adânci!

 

Sunt gentlemani și chiar cupluri care vin de la Timișoara/Arad/Bacău și București. Nu am prejudecăți. Din contră, când se programează cineva de departe, sunt de o mie de ori mai atentă cu orice amănunt, înțelegând, respectând și onorându-mă efortul făcut. 

 

Tot ce-ți rămâne de făcut e să mă contactezi și să mă convingi că suntem compatibili. 

 

Că nu vin la București; am explicat. De fiecare dată când am debarcat în capitală am făcut-o în interes de serviciu. Îmi rezolvam problemele de la job în două zile și mă simțeam bine alte cinci. În lipsa acestei motivații, mi-e peste mână să vin. Chiar dacă pare greu de crezut, am un job cu greutate, îmi văd de viața mea casnică, pun zacuscă, fac cremă de zahăr ars și verific analizele gramaticale din caietele de teme ale copiilor mei. Nu-mi pot sacrifica bruma de concediu făcând sex, oricât mi-ar plăcea. 

 

Mulțumesc pentru înțelegere. 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

ÃŽn primul rând,multumesc de raspuns!

De sunat te voi suna curând sa vedem daca suntem compatibili!

Dar totusi am o neclaritate:din cate am citit face.ti asta foarte rar..dacă după ce te voi suna si poate vom fi compatibili,voi face o deplasare la Cluj cu avionul special pentru voi...dar daca nu sunte.ti in "sesiune" ne putem vedea?

O zi frumoasa!

Daca ei nu sunt in sesiune, pe tine sigur te baga in sesiune la limba romana sa treci clasa 😊

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Macar sa am eu norocul asta sa imi dau corigenta cu o asemenea "profesoara",În cazul asta doresc sa raman corigent si la "limbii staine". Hai o seara faina!

Link spre comentariu

Daca ei nu sunt in sesiune, pe tine sigur te baga in sesiune la limba romana sa treci clasa

Domn profesor, sesiunea (de examene) e doar în învățământul superior. Și n-ai clasă de trecut. Și nici examen la limba română. De fapt, gramatică.

Clasa o treci în învățământul primar, gimnazial și liceal. P 'aci pe undeva e și gramatica. Da' n-ai sesiune la limba română (gramatică). 

Mai bine ne vedem  de-astea de-ale noastre de nu se-nvață nicăieri: cim, cof,cob, milf, dfk, pse, ș.a.m.d.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...