Sari la conținut

0751484701 vivianna oral frumos


andkart

Postări Recomandate

  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Vizitat in seara asta gagica si nu pot spune ca mia parut rau. Eu am mai fost la locatia aceasta dar era alta fata, cred ca am scris si experienta aceea undeva. Locatia e in sangeorz, destul de ascuns si de frumos. Fata este micuta si cu cateva kg in plus dar pentru mine amator de fete slabe nu a fost un deranj. Mi'au platuc tatele fetei moi. A inceput cu un oral neprotejat fain de tot, mainile pe pula dar deloc deranjant, inca excitant, lins coaiele frumos pana aproape de cur, a pus ulei fata si a frecato te tatoaiele ei nebuneste, dupa care a pus prezervativ rosu cu gust de capsuni, parca era mai dulce decat pula ca atunci a fost mai tare pe pula dar placut, a venit ea deasupra si a pompat vreo 5 minute dupa care am frecato in capra dar din pacate pentru noi curu ei nu ma excitat destul si incet incet a inceput sa scada randamentul ( bine, recunosc ca era si cam stramt prezzervativu si era deranjant) si a inceput din nou mai turbat pe oral si lins la coaie pana mam terminat in gura ei. Nu a comentat nimic si chiar a si inghitit, ceva placut.

Nota oral 8 fain de tot, poate fi si 9 dar totusi ii dau 8

Normal 6 pt mine nu a fost bine

Fata 6 o ridica mult tatele dar in rest nu e atractiva

Igiena 10 de la mine

De revenit eu o sa revin mai mult pentru oral si pot sa spun ca o si recomand pentru oral. La normal nu pot spune ca nu se implica dar curu ei nu e unul prea atragator.

Am platit traditionalul 150 tura dar cred ca la o ora era doar 200, defapt ea asa a zis

Are in jur de 28 ani

post-132461-0-82945600-1487111457_thumb.png

post-132461-0-36995100-1487111483_thumb.png

post-132461-0-65650400-1487111506_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

I-am făcut și eu o vizită domnișoarei. A fost ok. Un oral chiar foarte bun (protejat am vrut chiar dacă face și neprotejat), am trecut apoi la un normal poziția misionarului după care am pus-o căpriță și am terminat destul de repede. Era chiar strâmtă și dădea contre se mișca foarte bine. Per total o experiență foarte plăcuta. De revenit cu siguranță. Am stat 30 de minute per total și am plătit 150 de lei.

Oral: 9

Normal: 8

Locație: 7

Aspect fizic: 8

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...