Sari la conținut

Gianina 0728675408


daulabuci

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Negasind nimic disponibil m-am hotarat sa mai trec pe la Gianina cu toate ca stiam stilul ei de prefacuta,carnea de pe cur moale,zambetul fortat cu care te intampina,m-am hotarat sa o vizitez sunat programat ora,inainte cu 30 revenit cu telefonul sa nu patesc ca nu raspunde, si imi decaleaza intalnirea cu o ora,pesemne la ea primul venit primul servit.

 

 Operatiunea s-a desfasurat totul protejat,oralul slab de tot se auzea zgomotul prezervativului,camera intunecata pesemne sa nu se vada vergeturile de pe cur.Chiar ma gandeam la ce au scris colegii despre ea in timp ce o tineam de cur,ceva de genul unui burete de 2-5 mm asa senzatie aveam,

La normal au fost cateva gemete plictisite ..... si am umplut prezervativul.

Locatie I-urile de pe Circ

 Baia mica,dar curata,prosopul umed,nu am mai facut dus .Halatul 100

 

Notele

pt oral 5

 normalul 7

 corp 7

In lipsa de altceva si nu te deranzeaja atitudinea ei de miserupista si de figuranta poate sa  treca clasa,ramane ca o ultima varianta pt mine

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

mai activeaza Gianina astea?

 

bre,daca are anunt  in publitim tu ce crezi,mai activeaza?  ai intrebat deja de 2 ori! suna si vezi,sa-ti spun si ce  sa intrebi la telefon? Normal,prima intrebare este daca mai activeaza ......

 O sa spui ca ai sunat si nu raspunde,poate te are la persoane de evitat,incearca si la altele care sunt la inceput de drum si nu au atatea figuri,plictisite..succesuri

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

si 2012 primele postari ce vremuriii tinereteeeeee unde estiii :)

Total de acord cu tine.

 

P.S. Ce tineri si frumosi eram, mai ales eu. Ce batrani si urati suntem acum, mai ales tu. (sunt convins ca stii de gluma)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Într-adevăr postări vechi, dar vreau sa mentionez ca anu trecut încă lucra. Am nr ei personal dar văd ca la schimbat, întreb poate cineva mai știe de eapfff

 

pff mie mi-a placut Geanina.. am fost de 3x la ea.. si aveam si eu un nr dar pe alt telefon.. cred ca in 2016 am fost ultima data.. Shoby daca esti de treaba si imi dai.. poate o mai prind pe geanina.. :)

Link spre comentariu

pff mie mi-a placut Geanina.. am fost de 3x la ea.. si aveam si eu un nr dar pe alt telefon.. cred ca in 2016 am fost ultima data.. Shoby daca esti de treaba si imi dai.. poate o mai prind pe geanina.. :)

Nr ce îl am eu, nu-i mai in rețea.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...