Sari la conținut

Classy lady


annunaki

Postări Recomandate


  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salut ! Am fost azi la dameza.qunat raspunde o voce foarte placuta ,sociabila ,intrebat de servicii ami comunica :oral normal protejat nu face anal pret 150 fin 250 ora , ma intreaba cati ani am, ma conformez si stabilim ora.Ajuns la locatie pe Padin (in fata la Billa)imi deschide o fata fopsita blonda frumoasa cam 1,65 45-50 kg foarte sociabila garsoniera frumoasa curata , ma invita la un pahar de suc , am preferat apa plata,si ne icingem la povesti (PS:foarte vorbareata ,zambitoare ,sociabila) stat la povesti peste 40 min ar mai fi stat,ma invita la dus primit prosop curat, baie curata.Actiunea:un oral bun chiar foarte bun , am ales pentru inceput misionar (are niste sani bestiali) pasarica curata fara mirosuri suspecte, ea deasupra cu niste miscari lente dar bine la locul lor schimbam in dogy (adora) unde am si terminat vazand fundul foarte frumos ! Pacat ca schimba tot timpul nr de tel ar fi o tipa de top daca nu ar schimba tot timpul nr ( greu de gasit ) am intrebat de ce , cica nu vrea sa devina prea cunoscuta are ceva veri in zona , nu e din cluj din Galati.acum note:

OP 7 (daca facea ON eta de 9)

 

NP 9 implicare

 

Locatie 8 bloc cam vechi apart foarte curat

 

 

Atitudine 10 *

 

Anal nu face

 

De revenit ? Da dar nu stiu cum o gasiti avand de vedere ca schimba locatia cam des si nr de tel ( am incercatsa o conving sa nu mai schimbelocatia nr si pozele a spus ca asa va face )

Dpor la futut va doresc!

Aaa, era sa uit poze reala deco nu o sa aveti surprize bafta va doresc !

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...