Sari la conținut

De lux profi - 0748802329


Vizitator tmdud

Postări Recomandate

Vizitator tmdud
Reputație: 0

Am fost astazi la "domnita" aceasta. In primul rand, nu e tipa de la prima poza (Alexandra Gabor Dinamik), ci o parasuta care chiar arata bine, frumoasa la fata si buna la corp. Am ajuns la ea langa Hotel Savoy, intru inauntru, zice ca o ora e 300 de ron, vazand cum arata am fost de acord (daah). Dupa ce a luat banii, mentioneaza ca o ora inseamna, o finalizare + masaj, stiind ca ma termin repede la primul numar, am digerat greu mesajul, dar aveam nevoie de un masaj. Incepem primul numar, pune prezervativul, o scoala cu mana, nici vorba de oral, se urca deasupra, se misca bine dar...clasic, oboseste repede, se pune capra, pompez eu, ma termin, aia e, merg la baie sa ma spal, timp in care auzeam ca ea negocia cu urmatorul, sa vina in 3-4 minute ca sa faca si ea dus (clasica vrajeala). Ies din baie si o intreb de masaj, "vaaai dar te superi daca o lasam pe data viitoare?", incerc sa-i bag mintile in cap sa ii zic ca nu e ok ce face, dar tipei nu-i pasa, cica "trebuia sa intreb daca intr-o ora am parte de 2 finalizari". Really?

De evitat, decat daca nu va place cum va sta cu 300 de ron in buzunar.

 

Atitudine: 7, prietenoasa, are lipici

Aspect: 9

Gfe: 0

Prestatie: 0

Igiena: 9

 

NU RECOMAND!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu de unde sa stiu ca tipa din anunt e Alina, asta de obicei avea poze false in anunturi.. tu tot ziceai dupa pozele din anunt ca e Alexandra Gabor Dinamik, na poftim ce sa zic, trebuia sa incerci ca sa fii convins daca e chiar ea, dar se pare ca nu avem noroc...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...