Sari la conținut

0760030560 Casatorita, piercing


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Si uite asa va aduc la cunostinta o doamna declarativ casatorita care isi tot posteaza anunturi de pe la inceputul lunii februaria a.c.

Atras de noutate si ideile de doamna casatorita, discreta ma decid sa sun.

Primele informatii care imi sunt oferite sunt la subiect si imi spune 80 lei pe finalizare si 150 lei/ora, loc are in zona Dobrogea. Solicit mai multe lamuriri despre prestatie si a inceput sa se cam balbaie in sensul ca: "totul protejat si ca se poate si finalizare orala" (?!) .... "vino la mine si stabilim la fata locului"

Spun ca peste 15-20 minute ajung, ma incadrez in timp, sun cu intentia de a-mi anunta sosirea degeaba nu raspunde, mai reincerc timp de 15 minute iar nici un raspuns daca am vazut asta am plecat. Dupa vreo 10 minute primesc bip de la ea, o sun si imi spune sa mai astept 10 minute ca nu stiu ce treaba mai are iar eu ii spun ca am plecat deja ca nu am mai asteptat.

Despre ea nu am ce sa comentez, nu o cunosc, dar m-a frapat faptul ca trecuse de primul filtru al meu, respectiv felul in care vorbeste la telefon mi s-a parut OK si am fost dispus sa o vizitez.

Acum ce va rog eu pe voi hai sa ma convingeti sa ii mai dau o sansa, hai sa o ajutam sa iasa la suprafata, sa-i facem reclama oricare ar fi aceea, doamna merita sa iasa la suprafata, o mica recenzie despre ea cei care au fost.

 

Aaa si doamna are cont deja aici de pe 5 februarie poate sa-si ceara scuze i le-as accepta cu placere dar nu stiu cum ar putea sa ma convinga sa mai incerc o data.

Eu ii urez un calduros bun venit pe forum mihaela31 https://nimfomane.com/forum/user/228618-mihaela31/

 

post-119994-0-31768600-1487430233_thumb.jpgpost-119994-0-57423300-1487430238_thumb.jpgpost-119994-0-00542100-1487430243_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca doamna e putin bisexuala

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-doamna-bisexuala_849123

Doamna bisexuala

Doamna 31 ani casatorita bisexuală Detalii la tel 0764125915

 

Si are si o prietena care nu o lasa la greu

http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/9841315/mihaela_si_roxana/

Mihaela si Roxana

Suntem doua , 30 si 31ani ,detalii la tel 0764125915

 

Iar la nevoie se baga si sotul ei

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-cuplu-pt-cupluri_849103

Cuplu pt cupluri

Cuplu eu31ani bisexuala sani nr 4 sotul 38 hetero asteptam propuneri din :partea cuplurilor generoase detalii la 0764125915

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-doamna-casatorita-bisexuala-sani-nr-4ofer-placere-garantata-valabil-doar-pt-cupluri-sau-doamne-singure-contra-cost-eventuaal-poate-participa-si-sotul-dar-pretul-difera-in-functie-de-cerinte_849043

Doamna casatorita bisexuala sani nr 4ofer placere garantata .valabil doar pt cupluri sau doamne singure. Contra cost .eventuaal poate participa si sotul dar pretul difera in functie de cerinte

 

Doamna bi ofer placeri cuplurilor sau doamnelor singure generoase.

 

0764125915

  • Like 4
Link spre comentariu

Mai eu am fost la ea. Ce sa spun? Cândva a fost frumoasa la fata. Acum e gen vecina de la trei care a pierdut lupta cu cantarul. Sanii ca in poze mari dar lasati, ca deee are o varsta, grasuta, pare curatica. Initial op/np dar la fata locului a schimbat si a făcut on. Fără oua dar destul de umed si de adânc. Am frecat-o si eu putin s-a excitat, si chiar mi-a spus la un moment dat:"treci si fute-ma!". Se fute bine ca orice femeie mai grasuta. O experienta cumva interesanta. Nu foarte,dar...... Nu imi pare rau dupa bani iar de vizitat poare ca da , dar nu curând. Si cu colega zicea ca nu mai lucrează când am intrebat-o.(de barba'su nu am intrebat-o ðŸ˜). Oricum pare serioasa, probabil ca s-a întâmplat ceva atunci. Ca locatie la steffy, nu prea discreta, cine cunoaste, stie!

  • Like 9
Link spre comentariu

Da,sunat,mers,vazut,futut!

Este vorba de o fata/doamna,casatorita,care lucreaza oarecum oacazional cand timpul si celalalt job ii permite,cca doua zile pe saptamana(dupa spusele ei)

Locatia satul de vacanta casa Stefi sau ceva de genul,nu foarte intim dar nici nu te intreaba nimeni de viata,camera tip sezonisti vara.

Actiunea,oral protejat(cred ca daca insistam facea si neprotejat) stie sau pune suflet,sau ambele,cert este ca nu a fost rau deloc(mai putin faza cu prezervativul).Normal,aici fata chiar pune suflet,ii place,se umezeste,se excita,isi da drumu,saruturi,FK,nebunie... si pe deasupra este si oacerum stramta(asa mi s-a parut mie).

Pret competitiv,80ron/nr fara nici un pic de graba.

Aspect,fix ca in poze.

Concluzia,daca vrei sa futi ai ce fute,daca vrei sa admiri frumuseti mergi mai departe.

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Telefon: 00000
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 00000
  • Oras:Constanta

Am fost eu ieri la doamna. Este căsătorită si lucrează cand ii permite celălalt serviciu. Gasit topicul aici pe nimfomane,sunat,stabilit ora întâlnirii cu doamna si inainte sa ajung cu 10 minute sa o sun in caz de este cu in client sa nu stau sa astept degeaba. Frumos din partea ei din punctul meu de vedere. Ajuns la locul stabilit,cum toata lumea stie,zona satul de vacanța "La Steffy",ma așteptat afara. Intrat in camera de lucru,își da geaca de piele jos si rămâne într-un costum sexy care pe mine m-a excitat destul de tare. Ne dezbracam si incepe joaca. Da sa pună prezervativul pt oral,dar am intrebat daca se poate si fara,doamna acceptând. Un oral bun,alternat cu deep si cu mare atenție la bijuterii. La un moment dat dispare juniorul de tot. Punem fesul si hai la treaba. Se urca ea peste mine si începe:gemete,priviri,apucat de mana si la un moment dat aveam mana pe piciorul ei si imi ia mana si o pune pe sold si imi arunca o privire gen "hai fute-ma". Finalizat in balon si cam asta a fost. Acum notele:

 

Aspect:8(pentru cei cărora le place o doamna putin mai plinuță)

Locație:8,5(curată,prosop la baie,aerisita)

Oral:9(mare atenție la bijuterii si deep)

Normal:dau 10 pentru ca mi-a plăcut ca trăia partida si se excita singura

Igiena:10 niciun miros suspect

Si ca bani:80/fin si 150/ora

 

De revenit cand doresti o doamna mai "coaptă". Nu va luați de mine. E prima recenzie si sper sa mai urmeze

  • Like 11
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Mihaela.

Locatie in satul de vacanta La Steffi unde inchiriaza o camera doar atunci cand lucreaza.Avand un alt job permanent nu este disp tot timpul, lucrand doar 2, maxim 3 zile pe sapt.

Este adevarat ca este casatorita si a trecut printr-o cezariana.

Actiunea a decurs foarte frumos, ea se implica maxim pe durata intalnirii dorindu-si foarte mult sa te faca sa te simti bine.Se umezeste natural, te trage spre ea, french kiss, mangaieri etc.

Si la oral se descurca excelent, ce iti doresti se cam intampla si este ascultatoare.Il face umed cu tente de deep, incearca sa il sustina dar nu reuseste foarte mult.Se vede ca ii place si ei ce se intampla si isi extrage si ea partea ei de placere fara nici o jena.

Nu are nici o restrictie la normal, ii place sa incerce orice pozitie si nu zice nu.

Pune mare accent pe igiena iar daca nu esti epilat/tuns in zona intima ai mari sanse sa fii refuzat.

Note si concluzii:

Locatie 8

Aspect fata 7.5 (putin mai plinuta si sanii lasati, are piercing in sfarcul drept daca imi aduc bine aminte.Foarte curata si proaspat epilata in zona intima)

Oral 9 (se vede ca ii face placere sa se lupte cu ea, as fi dat 10 daca ii reusea deep mai bine)

Normal 10 (se implica, isi doreste si ea sa se simta bine, te simti de parca ai fi cu sotia sau prietena)

Anal nu am intrebat

Fk da

Cim da

Gfe 10

Igiena 10

Cadou 80 nr/150 ora

 

Pt mine este clar de revenit, simtindu-ma foarte bine in compania Mihaelei.

Aviz celor care au prob cu igiena si care au comportament si vocabular inadecvat.Mai bine nu mai incercati pt ca Mihaela este selectiva si triaza din clienti chiar de la discutiile telefonice.Are propriul black list pe care il foloseste.

Cu toate ca nu arata ca o caprioara...vorba altui user de mai sus...cine vrea sa futa cu adevarat fute...cine nu trece mai departe.

Sa aveti spor la ciocaneala domnilor!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Se pare ca doamna e putin bisexuala

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-doamna-bisexuala_849123

Doamna bisexuala

Doamna 31 ani casatorita bisexuală Detalii la tel 0764125915

 

Si are si o prietena care nu o lasa la greu

http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/9841315/mihaela_si_roxana/

Mihaela si Roxana

Suntem doua , 30 si 31ani ,detalii la tel 0764125915

 

Iar la nevoie se baga si sotul ei

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-cuplu-pt-cupluri_849103

Cuplu pt cupluri

Cuplu eu31ani bisexuala sani nr 4 sotul 38 hetero asteptam propuneri din :partea cuplurilor generoase detalii la 0764125915

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-doamna-casatorita-bisexuala-sani-nr-4ofer-placere-garantata-valabil-doar-pt-cupluri-sau-doamne-singure-contra-cost-eventuaal-poate-participa-si-sotul-dar-pretul-difera-in-functie-de-cerinte_849043

Doamna casatorita bisexuala sani nr 4ofer placere garantata .valabil doar pt cupluri sau doamne singure. Contra cost .eventuaal poate participa si sotul dar pretul difera in functie de cerinte

 

Doamna bi ofer placeri cuplurilor sau doamnelor singure generoase.

 

0764125915[/quote

 

 

Buna ziua

Da,doamna este bisexuală si are o prietena,pentru ca asa am început,cu o prietena care face asta de mult mai mult timp. Cat despre anunțul în care scrie ca participa si sotul, deja e o farsă cam rasuflata. Întâi de toate anunțul nu are poza si dacă cineva are posibilitatea sa verifice de unde a fost pus chiar m-ar bucura pt ca e o gluma de prost gust la adresa mea.

Da,sunt căsătorită, adică nu ies în oras la suc,plimbare,film,etc.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am vizitat-o pe Mihaela.

Locatie in satul de vacanta La Steffi unde inchiriaza o camera doar atunci cand lucreaza.Avand un alt job permanent nu este disp tot timpul, lucrand doar 2, maxim 3 zile pe sapt.

Este adevarat ca este casatorita si a trecut printr-o cezariana.

Actiunea a decurs foarte frumos, ea se implica maxim pe durata intalnirii dorindu-si foarte mult sa te faca sa te simti bine.Se umezeste natural, te trage spre ea, french kiss, mangaieri etc.

Si la oral se descurca excelent, ce iti doresti se cam intampla si este ascultatoare.Il face umed cu tente de deep, incearca sa il sustina dar nu reuseste foarte mult.Se vede ca ii place si ei ce se intampla si isi extrage si ea partea ei de placere fara nici o jena.

Nu are nici o restrictie la normal, ii place sa incerce orice pozitie si nu zice nu.

Pune mare accent pe igiena iar daca nu esti epilat/tuns in zona intima ai mari sanse sa fii refuzat.

Note si concluzii:

Locatie 8

Aspect fata 7.5 (putin mai plinuta si sanii lasati, are piercing in sfarcul drept daca imi aduc bine aminte.Foarte curata si proaspat epilata in zona intima)

Oral 9 (se vede ca ii face placere sa se lupte cu ea, as fi dat 10 daca ii reusea deep mai bine)

Normal 10 (se implica, isi doreste si ea sa se simta bine, te simti de parca ai fi cu sotia sau prietena)

Anal nu am intrebat

Fk da

Cim da

Gfe 10

Igiena 10

Cadou 80 nr/150 ora

 

Pt mine este clar de revenit, simtindu-ma foarte bine in compania Mihaelei.

Aviz celor care au prob cu igiena si care au comportament si vocabular inadecvat.Mai bine nu mai incercati pt ca Mihaela este selectiva si triaza din clienti chiar de la discutiile telefonice.Are propriul black list pe care il foloseste.

Cu toate ca nu arata ca o caprioara...vorba altui user de mai sus...cine vrea sa futa cu adevarat fute...cine nu trece mai departe.

Sa aveti spor la ciocaneala domnilor!

 

Iti mulțumesc frumos pentru apreciere si te astept sa revii ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu nu pot sa-mi i-au gandul de la informatia ca doamna e bisexuala si are si o prietena...Mihaela, poate poti da mai multe detalii daca este vreo posibilitate in care sa intri impreuna cu prietena ta.

Lumea ar fi tare recunoscatoare!

Te pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

cum fac sa dau de tine ? ca tot sun dar ba intra casuta, ba imi dai ocupat... :D de 3 saptamani ma lupt[/quote

 

Întâi de toate buna seara !

 

Îmi cer scuze ca nu ti-am răspuns la tel,nu încerc să caut motive însă e foarte posibil să fi avut client sau sa fiu pe acasă.Iar dacă este închis cel mai probabil eram la servici.

Săptămâna aceasta mai merg la cameră joi intre 11-19 si vineri de la 8 la 18 .

Rămâne valabil același număr 0764125915,eventual poti sa îmi dai dai un sms,stabilim ziua si ora si te astept cu cea mai mare placere.

 

Pup

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

 

cum fac sa dau de tine ? ca tot sun dar ba intra casuta, ba imi dai ocupat... :D de 3 saptamani ma lupt[/quote

 

Întâi de toate buna seara !

 

Îmi cer scuze ca nu ti-am răspuns la tel,nu încerc să caut motive însă e foarte posibil să fi avut client sau sa fiu pe acasă.Iar dacă este închis cel mai probabil eram la servici.

Săptămâna aceasta mai merg la cameră joi intre 11-19 si vineri de la 8 la 18 .

Rămâne valabil același număr 0764125915,eventual poti sa îmi dai dai un sms,stabilim ziua si ora si te astept cu cea mai mare placere.

 

Pup

am inteles, multumesc mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost eu ieri la doamna. Este căsătorită si lucrează cand ii permite celălalt serviciu. Gasit topicul aici pe nimfomane,sunat,stabilit ora întâlnirii cu doamna si inainte sa ajung cu 10 minute sa o sun in caz de este cu in client sa nu stau sa astept degeaba. Frumos din partea ei din punctul meu de vedere. Ajuns la locul stabilit,cum toata lumea stie,zona satul de vacanța "La Steffy",ma așteptat afara. Intrat in camera de lucru,își da geaca de piele jos si rămâne într-un costum sexy care pe mine m-a excitat destul de tare. Ne dezbracam si incepe joaca. Da sa pună prezervativul pt oral,dar am intrebat daca se poate si fara,doamna acceptând. Un oral bun,alternat cu deep si cu mare atenție la bijuterii. La un moment dat dispare juniorul de tot. Punem fesul si hai la treaba. Se urca ea peste mine si începe:gemete,priviri,apucat de mana si la un moment dat aveam mana pe piciorul ei si imi ia mana si o pune pe sold si imi arunca o privire gen "hai fute-ma". Finalizat in balon si cam asta a fost. Acum notele:

Aspect:8(pentru cei cărora le place o doamna putin mai plinuță)

Locație:8,5(curată,prosop la baie,aerisita)

Oral:9(mare atenție la bijuterii si deep)

Normal:dau 10 pentru ca mi-a plăcut ca trăia partida si se excita singura

Igiena:10 niciun miros suspect

Si ca bani:80/fin si 150/ora

De revenit cand doresti o doamna mai "coaptă". Nu va luați de mine. E prima recenzie si sper sa mai urmeze

 

Iti mulțumesc frumos pentru apreciere si te astept sa revii. Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

 

Se pare ca doamna e putin bisexuala

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-doamna-bisexuala_849123

Doamna bisexuala

Doamna 31 ani casatorita bisexuală Detalii la tel 0764125915

 

Si are si o prietena care nu o lasa la greu

http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/9841315/mihaela_si_roxana/

Mihaela si Roxana

Suntem doua , 30 si 31ani ,detalii la tel 0764125915

 

Iar la nevoie se baga si sotul ei

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-cuplu-pt-cupluri_849103

Cuplu pt cupluri

Cuplu eu31ani bisexuala sani nr 4 sotul 38 hetero asteptam propuneri din :partea cuplurilor generoase detalii la 0764125915

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-doamna-casatorita-bisexuala-sani-nr-4ofer-placere-garantata-valabil-doar-pt-cupluri-sau-doamne-singure-contra-cost-eventuaal-poate-participa-si-sotul-dar-pretul-difera-in-functie-de-cerinte_849043

Doamna casatorita bisexuala sani nr 4ofer placere garantata .valabil doar pt cupluri sau doamne singure. Contra cost .eventuaal poate participa si sotul dar pretul difera in functie de cerinte

 

Doamna bi ofer placeri cuplurilor sau doamnelor singure generoase.

 

0764125915[/quote

 

 

Buna ziua

Da,doamna este bisexuală si are o prietena,pentru ca asa am început,cu o prietena care face asta de mult mai mult timp. Cat despre anunțul în care scrie ca participa si sotul, deja e o farsă cam rasuflata. Întâi de toate anunțul nu are poza si dacă cineva are posibilitatea sa verifice de unde a fost pus chiar m-ar bucura pt ca e o gluma de prost gust la adresa mea.

Da,sunt căsătorită, adică nu ies în oras la suc,plimbare,film,etc.

Pai si daca sunteti casatorita, stimata doamna, la superba varsta de 31 de ani, ce este rau in a iesi la o cafea/suc/film? Doar de aceea se numeste socializare. Nu a spus nimeni de inselat sau flirturi. Hai sa incercam sa nu ne mai avantam asa mult in varsta, cu gandul ca suntem mai batrani sufleteste si avem o varsta... Suntem tineri, frumusetea inca se arata. o varsta superba 30-34/36 de ani. Ma inclin!

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Ma, eu chiar am vorbit serios. Acuma, ca se intampla, ca orice barbat sa mai gandesc si cu......anexa, este partea a doua! Asa ca shhhh, si mergi mai departe!

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Cineva de pe aici zicea ceva: "Sexul e una dintre cele mai frumoase, complexe si naturale experiente pe care o poti cumpara cu bani..."  :girly  :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Pai si daca sunteti casatorita, stimata doamna, la superba varsta de 31 de ani, ce este rau in a iesi la o cafea/suc/film? Doar de aceea se numeste socializare. Nu a spus nimeni de inselat sau flirturi. Hai sa incercam sa nu ne mai avantam asa mult in varsta, cu gandul ca suntem mai batrani sufleteste si avem o varsta... Suntem tineri, frumusetea inca se arata. o varsta superba 30-34/36 de ani. Ma inclin![/quote

 

Stimate domn nu contează vârsta,vroiam sa pun accent pe faptul ca sunt căsătorită si nu as vrea sa ies în oras sa fiu văzută cu alt bărbat,sunt discreta si ma rezum la sexul în cameră. Clientii care ma vizitează mai des mai beau cu mine o cafea sau un suc la mine în cameră,îmi place să socializez însă faptul că am un soț ma împiedică să merg cu alt bărbat la Mall sau la o cafenea. Unii dintre voi m-au văzut în oraș cu sotul,cu fata,la semafor,etc, la fel pot si văzută de o ruda,socri,cumnat si ...urmează consecințele

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai si daca sunteti casatorita, stimata doamna, la superba varsta de 31 de ani, ce este rau in a iesi la o cafea/suc/film? Doar de aceea se numeste socializare. Nu a spus nimeni de inselat sau flirturi. Hai sa incercam sa nu ne mai avantam asa mult in varsta, cu gandul ca suntem mai batrani sufleteste si avem o varsta... Suntem tineri, frumusetea inca se arata. o varsta superba 30-34/36 de ani. Ma inclin![/quote

 

Stimate domn nu contează vârsta,vroiam sa pun accent pe faptul ca sunt căsătorită si nu as vrea sa ies în oras sa fiu văzută cu alt bărbat,sunt discreta si ma rezum la sexul în cameră. Clientii care ma vizitează mai des mai beau cu mine o cafea sau un suc la mine în cameră,îmi place să socializez însă faptul că am un soț ma împiedică să merg cu alt bărbat la Mall sau la o cafenea. Unii dintre voi m-au văzut în oraș cu sotul,cu fata,la semafor,etc, la fel pot si văzută de o ruda,socri,cumnat si ...urmează consecințele

post-228618-0-77447600-1491480810_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...