Sari la conținut

0760030560 Casatorita, piercing


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara tuturor !

Întâi de toate îmi cer scuze ca nu am mai intrat pe aici ca sa mai vorbim(cei casatoriti sigur înțeleg de ce ).

Voi începe munca,mai exact de mâine, mă gasiti la aceeasi locatie iar pentru domnii care se uita la telenovele sa stiti ca încă nu m-a prins sotul , sunt la fel,aceeași, nu am slăbit,nu mi-am schimbat culoarea parului si nici la plaja nu am avut timp sa merg ! Pentru restul de întrebări va stau la dispozitie începând cu ora 9 si pana la 16, de luni pana vineri.

O seara frumoasa !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si doar daca se poate

O actualizare a informațiilor legate de tine ....nr de tel ce practici etc etc ....o împrospătare... multumim

Sigur ca se poate , același nr de telefon 0764125915, azi si mâine voi sta mai putin în locatie,maxim ora 16 iar de luni sper sa rămân până la 18. Practic sex oral si normal,orice poziție se poate conform cu trupurile noastre (cei care au fost pe la mine stiu faptul ca nu sunt slaba,iar pt cârcotași repet ca NICI NU vreau sa slăbesc,ma simt foarte bine asa,sunt perfect sănătoasă). Nu fac sex anal ,sunt la fel de bisexuală,uro dacă sunt anunțată din timp ,nu ma grăbesc,îmi place să ne simțim bine amândoi si amândoi avem aceleași drepturi ,inclusiv dreptul de a refuza diverse lucruri.Cat despre FK ,depinde de partener.
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Buna dimi dna Mihaela.

Bine ai revenit, marturisesc ca in meciul din primavara te-am ratat ...la mustata. Cum iti scurtasei programul de lucru (ulterior), nu am reusit o ...sincronizare.

 

"Sigur ca se poate , același nr de telefon 0764125915, azi si mâine voi sta mai putin în locatie,maxim ora 16 iar de luni sper sa rămân până la 18. Practic sex oral si normal,orice poziție se poate conform cu trupurile noastre (cei care au fost pe la mine stiu faptul ca nu sunt slaba,iar pt cârcotași repet ca NICI NU vreau sa slăbesc,ma simt foarte bine asa,sunt perfect sănătoasă). Nu fac sex anal ,sunt la fel de bisexuală,uro dacă sunt anunțată din timp ,nu ma grăbesc,îmi place să ne simțim bine amândoi si amândoi avem aceleași drepturi ,inclusiv dreptul de a refuza diverse lucruri.Cat despre FK ,depinde de partener."

 

Ca in privinta programului ne-am cam edificat, mai ramane sa ne spui in cam ce zona ai biroul si in ce consta ...cadoul, pe care il meriti cu prisosinta.

Una doua poze mai edificatoare, se poate (nu din cele postate deja), nu neaparat cu "gugoașa” ... :laugh2 , de ansamblu de preferabil.

Si in ultimul rand, mai ai acel piercing? La o adica, il poti scoate, temporar, evident?

O zi minunata !

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimi dna Mihaela.

Bine ai revenit, marturisesc ca in meciul din primavara te-am ratat ...la mustata. Cum iti scurtasei programul de lucru (ulterior), nu am reusit o ...sincronizare.

 

"Sigur ca se poate , același nr de telefon 0764125915, azi si mâine voi sta mai putin în locatie,maxim ora 16 iar de luni sper sa rămân până la 18. Practic sex oral si normal,orice poziție se poate conform cu trupurile noastre (cei care au fost pe la mine stiu faptul ca nu sunt slaba,iar pt cârcotași repet ca NICI NU vreau sa slăbesc,ma simt foarte bine asa,sunt perfect sănătoasă). Nu fac sex anal ,sunt la fel de bisexuală,uro dacă sunt anunțată din timp ,nu ma grăbesc,îmi place să ne simțim bine amândoi si amândoi avem aceleași drepturi ,inclusiv dreptul de a refuza diverse lucruri.Cat despre FK ,depinde de partener."

 

Ca in privinta programului ne-am cam edificat, mai ramane sa ne spui in cam ce zona ai biroul si in ce consta ...cadoul, pe care il meriti cu prisosinta.

Una doua poze mai edificatoare, se poate (nu din cele postate deja), nu neaparat cu "gugoașa” ... :laugh2 , de ansamblu de preferabil.

Si in ultimul rand, mai ai acel piercing? La o adica, il poti scoate, temporar, evident?

O zi minunata !

Momentan sunt tot în zona gării,lângă redacția ziarului Cuget Liber. Ca si cadou eu nu am mărit prețul,80 lei finalizarea, ca si poze sunt aceeași iar piercing-ul se poate scoate dacă este nevoie,

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Good, bine-ai revenit doamna!

 

Avand in vedere ca datorita job-ului si a programelor, n-am reusit pana acum sa ne intersectam, nu pot decat sa ma bucur ca ai revenit in momentul asta!

 

Saptamana viitoare...motor, actiune si cel mai probabil...repeat!!! ;)

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De ce nu fac prea des relatari despre incursiunile mele? Simplu, pt ca merg rar. Dar si cand merg??!!!! De obicei se lasa cu dezamagiri. Amator de mature, pe care nu le gasesti neam la Constanta, m-am bucurat enorm cand am aflat ca Mihaela se intoarce. Desi nu am fost inainte la ea, speram sa fie cea din poze. Poze care daca ar fi adevarate, sunt facute clar acum multi ani. Realitate e departe de pozele acelea. Nu intelegeti gresit nu am nimic cu fizicul fetei.Fiecare cu fetish-ul si gusturile sale.Singurul lucru pe care i-l reprosez e faptul ca pozele nu sunt recente si vb la modul de cativa ani buni.Este diferenta mare de inaltime si greutate. In schimb trebuie sa recunosc ca e o persoana fairplay, cu caracter. A realizat rapid ca sunt dezamagit insa ne-avand nimic impotriva sa raman cu colega ei. ROXY e un inceput de milf, draguta la fata. Cand e vb de futut ,e genul ala cel mai urat de fast fuck.

Concluzie: De revenit la Roxy - never.

De venit la Mihaela???? daca doamna ar fi corecta si ar veni cu niste poze reale si recente sunt sigur ca ar avea clientii ei. Ca si persoana pare a fi super ok.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...