Sari la conținut

0760030560 Casatorita, piercing


Postări Recomandate

Eu cred că le și va placea.

Cum lor le place acțiunea, la fel și nouă.

Roxana cred că nu a înțeles propunerea mea. Anume că ar fi o chestie frumoasă ca Mihaela sa stea deasupra mea, in p..., iar eu să-i dau limbi Roxanei, in timp ce ea sta înfiptă în limba mea. Nu știu cum se numește pozitia, dar așa ne putem satisface roti 3 concomitent. Și da, cum vouă fetelor va place să faceți felație noua ne place sa vă lingem in pizda :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna dimineața

 

Sâmbătă si duminică nu lucrez. Ne putem întâlni începând de luni în intervalul 8-18.

 

Weekend plăcut va doresc tuturor.

te-am sunat ieri si a raspuns colega..eu niciodata nu agreez ca cineva sa raspunda la tel in locul meu,sau sa sun pe X si sa raspunda Y
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

te-am sunat ieri si a raspuns colega..eu niciodata nu agreez ca cineva sa raspunda la tel in locul meu,sau sa sun pe X si sa raspunda Y

 

Dat fiind faptul că a fost vineri si programările au fost una după alta,mi se pare normal dacă era libera sa răspundă la telefonul pe care l-am lăsat în bucătărie. Eu când mă eliberez si văd că am apeluri nepreluate nu îmi permit să sun înapoi,nu se face asa ceva,însă dacă a răspuns si vroiai sa te programezi putea sa facă o programare

Când sunt singura în locatie dacă mă suni si nu răspund crezi ca o sa te sun înapoi? Nu !

Dacă mai suni tu,bine, dacă nu mai suni asta e si mai trece o luna si iar nu ne vedem.

Înțelegi ?

  • Like 5
Link spre comentariu

Dat fiind faptul că a fost vineri si programările au fost una după alta,mi se pare normal dacă era libera sa răspundă la telefonul pe care l-am lăsat în bucătărie. Eu când mă eliberez si văd că am apeluri nepreluate nu îmi permit să sun înapoi,nu se face asa ceva,însă dacă a răspuns si vroiai sa te programezi putea sa facă o programare

Când sunt singura în locatie dacă mă suni si nu răspund crezi ca o sa te sun înapoi? Nu !

Dacă mai suni tu,bine, dacă nu mai suni asta e si mai trece o luna si iar nu ne vedem.

Înțelegi ?

tu ai impresia ca lumea sta cate o luna sa astepte sa iti vada fizicu debordant? te inseli...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

tu ai impresia ca lumea sta cate o luna sa astepte sa iti vada fizicu debordant? te inseli...

Vizicul ala al ei face un oral de milioane, nu cred ca e de tine, stai deoparte ca stai bine, oameni ca tine care citesc recenziile de pe forum si ard laba sunt destui, sezi bland.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineața

 

Astăzi sunt disponibila începând de acum si pana la ora 18.

Putem face si programări doar pt domnii care vor sa li se sugă pula. Pentru cei în căutare de fete frumoase îi rog să nu se deranjeze sa mai sune si sa treacă la alt topic.

 

Mulțumesc pentru înțelegere

:))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Te ling atat de bine incat o sa ma platesti tu pe mine sa nu ma opresc. Ti-am mai zis, asa cum voua va place sa sugeti, noua ne place sa lngem si cu cat mai aromata si zemoasa, cu atat mai bine. Acum te poti masturba :)

 

:clapp  :pope  :bravo  :jackass

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...