Sari la conținut

0760030560 Casatorita, piercing


Postări Recomandate

am vazut la multe fete niste scoruri si nu le pot intelege, nu e vorba ca-s zgarcit, sau ca nu merita suma ceruta insa, am vazut la unele 100 nr cu 250 ora.... iar aici 130 nr cu 200 ora... unde e logica ? care e caterinca ? uite de exemplu odata am inchiriat un apartament, si omul mi-a zis ca poa sa negocieze cu mn de la 275E la maximul minimului de 240E si i-am zis ba da de ce 240 ? pai fa un calcul 245 x 12 = 2940 din care 440 trebuia sa plateasca catre njt ce tertzi, am inteles 2.5k erau banii lui... dar in rest nu pot sa inteleg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Ultima oara am lucrat in mai 2018 pe 80 de lei. Ce-i drept sunt multe fete frumoase dar de cand este concurs de miss ?

Iar o luam de la capăt...

Eu sunt aici pentru pula!

Sunt nimfomana convinsa si nu particip decat la concursuri de futut :))) Aviz celor care nu m-au vizitat încă .

Daca ești un barbat atras de gazele ,iti place sa stai si sa privesti femei,te felicit,poate esti un romantic incurabil, dar te sfatuiesc nici sa nu incerci sa vi la mine ca sa nu ne pierdem timpul degeaba.

 

Cei care doresc sa ma cunoasca imi pot cere poze pe whatsapp,le.trimit cu cea mai.mare placere,poze reale,needitate.

 

 

In primul rand nu m-am referit numai la aspectul fizic ci si la prestatia in sine.

In al doilea rand nu sunt un romantic incurabil pentru ca ma atrag fete care au un aspect decent.

Este problema ta ce tarif iti stabilesti, eu doar mi-am spus parerea legata de serviciile tale deoarece am fost de cel putin 3 ori pe cand stateai la parter langa cuget liber si pretul era corect pentru ce ofereai.In rest fanii tai (am observat cel putin unul care e topit dupa tine din comentarii) pot sa vina la tine cu 200 de lei pe numar plus cutie de ciocolata sau flori.

 

O zi buna.

Link spre comentariu
Vizitator blue_knight_ct
Reputație: 0

daca domnita e cea care statea pe la cuget liber pe acolo e bomba...e putin plinuta etc la fata arata inocenta PANA iti vede pula..fugi dupa :)))

Ea este, cred. Mi a fost recomandata de cineva insa vad ca nu a mai postat anunturi de cateva zile.
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost si eu la doamna , acum vreo 3 saptamani.

Locatie undeva in zona garii , parter , o camera micuta.

Doamna se preteaza pentru amatorii de bbw , se face placuta si atenta la dorintele clientului

ON/NP.

Tarifare 130 nr

Notele sunt subiective dar cu siguranta eu o sa mai revin!

Numai bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator blue_knight_ct
Reputație: 0

Da,sunt activa doar ca nu mai lucrez la fel de mult 

Ar fi bine daca ai posta aici zilele cand lucrezi si programul, astfel sa stim si noi, sa nu sunam aiurea.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am scris putin mai sus programul pentru saptamana aceasta.

Ca si servicii sex oral PROTEJAT si sex normal PROTEJAT la 130 lei finalizarea, dominare,penetrare,facesitting,facefuck,footfetish, bisexuala accept si cupluri.

 

NU mai sunați sa insistati pentru sex oral neprotejat sau sex anal pentru ca nu fac !

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Stai ca nu vad bine... Oral PROTEJAT ??? Ce'ai patit, doamna draga ??

Nu ma lua cu ce ai pățit ca ma superi.

 

Daca fac unele exceptii inseamna ca trebuie sa fac la fel pentru toti ?

Nu am cum sa fac sex oral neprotejat la toti clientii.

 

Asa cum voi va alegeti fetele la care mergeti,la fel și eu imi selectez clientii.

 

Si tu poate la mine doar vi sa ne futem, dar la alta mergi si o iei in brate,va sarutati,etc. Nu inseamna ca faci la fel cu toate fetele unde mergi.

Intelegi ce vreau sa spun ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...