Sari la conținut

0760030560 Casatorita, piercing


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

hai ba nene...daca la 31 ani ai sanii aia asa plm...in fine, eu cand am vazut sanii aia am zis gata 40++

Eu confirm cu C.I. dar tinand cont ca sunt atâtea fete ,doamne si domnisoare,sfatul meu ar fi domnule perfectionist sa dai pagina si sa te uiți mai departe, aici e categoria 80lei finalizarea,categoric o categorie mult sub nivelul tău financiar si sa nu uit,exact cum scrie mai sus,sunt o ea,o mama,am o naștere,nu am silicoane ,dacă nu iti convin pozele de ce te mai uiți?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

colega ta..? niste detalii pls

Buna valens

În principiu sunt singura,însă încerc să îmi găsesc o colega stabilă,o fata care sa fie pe aceeași lungime de unda cu mine. Momentan sunt la a doua încercare cu o colega,nu are topic aici din cate stiu,o cunosc de putin timp si nu pot sa precizez dacă ea sigur rămâne colega mea sau nu,depinde cat de serioasa este si cum se va descurca. Aceasta domnișoară are 22 ani,par saten ,sânii nr 2,etc. Mai multe detalii doar dacă va fi cazul sa rămânem împreună,pana una alta îmi caut colega.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Eu confirm cu C.I. dar tinand cont ca sunt atâtea fete ,doamne si domnisoare,sfatul meu ar fi domnule perfectionist sa dai pagina si sa te uiți mai departe, aici e categoria 80lei finalizarea,categoric o categorie mult sub nivelul tău financiar si sa nu uit,exact cum scrie mai sus,sunt o ea,o mama,am o naștere,nu am silicoane ,dacă nu iti convin pozele de ce te mai uiți?

iubi, nu pune la inima! abia astept sa ne revedem cam prin iunie - sper sa nu-ti schimbi nr. de telefon!

o zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Astazi a fost disponibila. Am trecut si eu pe la ea. Varsta se confirma, desi zicea cineva pe aici ca nu pare. Adevarat, pozele arata o doamna la 35-40, in realitate este mai tinerica.

Ca atitudine este amabila si prietenoasa.

 

In rest, orice as mai spune este de prisos.

Spor la toate!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...