Sari la conținut

0760030560 Casatorita, piercing


Postări Recomandate

buna seara astazi mam hotarat sa o vizitez pe doamna Mihaela lucru ce sa si intamplat. Sunat dimineata facut programare pentru ora 15 toate bune am sunat cu 15 min inainte pentru indicatii pe care leam primit foarte prompt. Ajuns in locatie intampinat de doamna Mihaela invitat la un suc si o tigare eu desigur dupa care dusulet (mentionez ca ea era dusata) si in dormitor. Actiunea a inceput cu sarutari pe corp dupa care a coborat si mia facut un oral cu de toate atenta la absolut orice am continuat cu normal a inceput ea deasupra dupa care am trecut la actiune eu. Ce as putea spune super implicare chiar pune suflet. Doamna are intradevar 31 ani arata foarte bine si se comporta exemplar in pat. Sincer si acum imi tremura genunchii. Ca si note 10 la tot. De recomandat cu cea mai mare placere. Decartat 100ron si plecat,din cauza timpului foarte redus,dar urmatoarea data va fi 1 ora. Seara buna sa aveti!!!!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Eu confirm cu C.I. dar tinand cont ca sunt atâtea fete ,doamne si domnisoare,sfatul meu ar fi domnule perfectionist sa dai pagina si sa te uiți mai departe, aici e categoria 80lei finalizarea,categoric o categorie mult sub nivelul tău financiar si sa nu uit,exact cum scrie mai sus,sunt o ea,o mama,am o naștere,nu am silicoane ,dacă nu iti convin pozele de ce te mai uiți?

da ora cat este? si pan ce zona esti localizata?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

150, scrie la inceputul topicului.

daca citesti recenzia de mai sus o sa vezi ca omu spune ca a decartat 100 pt o finalizare lucru care contrazice ce spunde doamna in postarea ei

astept raspunsul doamnei sa ne lamureasca in privinta tarifelor

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator almitak1
Reputație: 0

Am citit ieri tot topicul doamnei ca m-ar interesa o vizita. Ea nu zice nicaieri de 100 , ci doar 80/150. Banuiesc ca clientul a lasat 100 ca asa a vrut el. Dar e binevenita o lamurire din partea ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am citit ieri tot topicul doamnei ca m-ar interesa o vizita. Ea nu zice nicaieri de 100 , ci doar 80/150. Banuiesc ca clientul a lasat 100 ca asa a vrut el. Dar e binevenita o lamurire din partea ei.

 

Buna dimineața domnilor

 

Cadoul pentru o finalizare este 80 lei însă domnul de ieri nu a dorit să ia restul,pur si simplu a lăsat 100 lei.

Cadoul pentru o ora (sex oral si normal) este 150 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cum facem o programare? Văd că la telefon, mai greu...

Buna dimineața

 

Dacă nu ai reușit să vorbești cu mine la telefon si totuși mai dorești să ne cunoaștem, îmi poți da un sms în care să specifici când vrei să vi si dacă pot sa îți răspund la sms sau nu după mai mult de 5 minute din momentul în care l-ai trimis. Eventual am si whatsapp,putem lua legătura si acolo. Dacă sunt sunata într-un moment "mai delicat " bineînțeles că nu pot sa răspund la telefon si nici nu se poate sa sun eu înapoi !!!

Pana la urma găsim o cale sa ne vedem. Pup

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

buna seara astazi mam hotarat sa o vizitez pe doamna Mihaela lucru ce sa si intamplat. Sunat dimineata facut programare pentru ora 15 toate bune am sunat cu 15 min inainte pentru indicatii pe care leam primit foarte prompt. Ajuns in locatie intampinat de doamna Mihaela invitat la un suc si o tigare eu desigur dupa care dusulet (mentionez ca ea era dusata) si in dormitor. Actiunea a inceput cu sarutari pe corp dupa care a coborat si mia facut un oral cu de toate atenta la absolut orice am continuat cu normal a inceput ea deasupra dupa care am trecut la actiune eu. Ce as putea spune super implicare chiar pune suflet. Doamna are intradevar 31 ani arata foarte bine si se comporta exemplar in pat. Sincer si acum imi tremura genunchii. Ca si note 10 la tot. De recomandat cu cea mai mare placere. Decartat 100ron si plecat,din cauza timpului foarte redus,dar urmatoarea data va fi 1 ora. Seara buna sa aveti!!!!!!

 

Dragul meu,ai uitat ceva, cum rămâne cu pantofii ? :)))

 

Si masajul ?

Link spre comentariu

Buna,nu am uitat de pantofi problema este ca era sami uit pantalonii. Dar sa ne aducem aminte,dupa ce mam intors de la baie am inceput sa ma imbrac binenteles zapacit dupa partida de sex extraordinara am zis sa ma imbrac,si aici stand de vorba cu doamna Mihaela despre una alta am uitat sami trag pantalonii pe mine dar pantofii erau in picioare legat la sireturi tot tacamul cu camasa pe mine numai pantalonii imi lipseau . Ce sa zic plecam fara sa realizez ca nu am pantalonii pe mine,cand sa ies din dormitor am realizat. Cu masajul draga mea nu prea este de povestit a fost prea frumos iti multumesc. Referitor la plata ca am lasat eu 100 a fost placerea mea si atat. Zi buna sa aveti!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Salut am fost la vestita mihaela 31 cuvintele sunt de prisos note maxime 10pe linie eu o cunosc de cativa ani ,e casatorita are un copil, ca femeie e super ok la pat nam cuvinte,ai ce vb cu ia igiena maxima... si mai stiu de la ia ca are un amant de vreo 4ani ce sa zic am incercat de f mjlt timp sa io trag si nu am reusit dar azi sa dovedit contrariul.si mai stiu de laia ca selecteaza atent clientii asa ca ce sa zic spor la ciocane

Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Salut am fost la vestita mihaela 31 cuvintele sunt de prisos note maxime 10pe linie eu o cunosc de cativa ani ,e casatorita are un copil, ca femeie e super ok la pat nam cuvinte,ai ce vb cu ia igiena maxima... si mai stiu de la ia ca are un amant de vreo 4ani ce sa zic am incercat de f mjlt timp sa io trag si nu am reusit dar azi sa dovedit contrariul.si mai stiu de laia ca selecteaza atent clientii asa ca ce sa zic spor la ciocane

Selectia o face atent in functie de portofel?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut am fost la vestita mihaela 31 cuvintele sunt de prisos note maxime 10pe linie eu o cunosc de cativa ani ,e casatorita are un copil, ca femeie e super ok la pat nam cuvinte,ai ce vb cu ia igiena maxima... si mai stiu de la ia ca are un amant de vreo 4ani ce sa zic am incercat de f mjlt timp sa io trag si nu am reusit dar azi sa dovedit contrariul.si mai stiu de laia ca selecteaza atent clientii asa ca ce sa zic spor la ciocane

 

Mulțumesc pt aprecieri ,si sti vorba aceea,nu mai da din casa, nu trebuie sa stie toată lumea povestea mea. Te sărut dulce ,dulce !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Selectia o face atent in functie de portofel?

Încerci să ce ? Ca nu am înțeles prea bine aluzia...

Selecția o fac după propriile criterii,asa cum si voi mergeți sa vizitati doar fetele care va plac,asa si eu,prefer domnii trecuti de 35 ani ,curati,manierati,pentru ca eu nu fac sex sportiv, vreau sa fac dragoste,vreau sa ne simțim bine împreună ,nu vreau sa vina omu sa dea 5min la buci si gata sa fuga pe usa. Cat despre portofel,ceea ce îmi lasă bărbații este un cadou,este ca si cum ai merge cu o tipa la hotel si ai plăti camera doar ca în loc de hotel vi în locatia mea,am stabilit 80 lei finalizarea asa ca de ce trebuie sa comentăm ca fac selecția în funcție de portofel?

Mai degrabă o fac în funcție de caracter !

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Buna ziua,

 

Săptămâna aceasta ma găsești pana vineri în intervalul 9-18. O zi frumoasa

fata ia baga-te pe postari sa te ingalbenesti si tu sa putem discuta si in privat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...