Sari la conținut

Diana 0732080243 - Pasajul Unirii(Dimitrie Cantemir)


Postări Recomandate

  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti
  • Oras:bd-ul Dimitrie Cantemir!Bucuresti

Buna ziua dragii mei.


Pentru domnii care inca nu m-au cunoscut,numele meu este Diana,am 26 ani,miniona,1.55,sani nr 3,50 kg, ochi verzi. Ofer companie intimă domnilor manierati,care apreciază calitatea serviciilor,in locația mea situată intr-o zona centrala (b-dul Dimitrie Cantemir,punct de reper spălătoria Nufarul)


Serviciile pe care le ofer sunt: -sex oral (PROTEJAT sau NEPROTEJAT in functie de igiena si preferinte)


-sex normal (intotdeauna PROTEJAT)


-sex anal (PROTEJAT si pe care il fac in functie de dimensiune)


FINALIZAREA poate fi:orală,faciala sau corporala Pretul unei FINALIZARI este de 100 RON in limita a 30 min si 150 RON pentru o ora. Serviciul de sex Anal este extra si este 50 RON.


In lista de servicii ofer de asemenea si fisting vaginal,iar pretul pentru acest serviciu este de 200 ron pt 30 minute (include si o finalizare sex oral+sex normal) sau 300 Ron pentru o ora(care de asemenea include o finalizare sex oral+sex normal)


Detin diverse costumatii (Asistenta,polițistă,etc)


Pentru o eventuală întâlnire,ma puteti contacta la numarul de telefon 0732080243. Pupici


post-170651-0-96114800-1487598236_thumb.jpg

post-170651-0-64376100-1487598244_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru ca trebuie sa postez ca sa nu mi pierd rangul, postez urmatoarea declaratie :

 

Cei de aici care au dat recenzii pozitive ar trebui sa fie fututi in cur cu un cactus pentru ca sunt niste mincinosi infecti. 

 

Pe aceasta cale va doresc mincinosilor de pe acest topic sa va calce o masina de rahat.

 

Exclusiv un idiot sau un peste ar fi putut sa dea o recenzie buna aici. 

 

Multumesc si fuck you! Pentru ceilalti : nu va pierdeti timpul si banii aici. 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator andreiandrei47
Reputație: 0

Eu cand am spus acum cateva luni ca nu se merita sa mergeti nu m a luat nimeni in seama ,e bine ca ai ajuns la concluzia asta , asa mi s a inamplat si mie.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...