Sari la conținut

Georgiana


georgiana1

Postări Recomandate

  • Oras:ro
  • Oras:ro

mai coldfusion cuvantul pula descrie organul masculin ajuns la maturitate , in cazul tau trebuie folosit cuvantul putulica sau degetel...

 

cu fata aia de rusnac idiot si cu statura ta de bulanel nu poti atrage o femeie nici daca sperma ta le-ar vindeca de boli incurabile

 

fetele care mi-au dat aceste info. le poti pupa in cur...da pe bani cum o faci deobicei cand le vizitezi

:bravo

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Te-ai culcat devreme.

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Fii sigură.Vin că de fiecare dată când vii în Iași.

Să ai spor în toate!

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

dimineata pe nemancate am fost la Georgiana. Nu are corp de gazela dar compenseaza prin bun simt

Apartament modest prin baza3 am inteles ca au mai facut fetele curat ...un 7

Baia curata , gel de dus , prosop curat  probabil eram primul client

Ca si servicii am ales un numar  oral si normal protejate ambele 

la oral un 8  la normal un 9, gfe 10 

cadou 80

Am vazut si colega  Georgianei....nu e pe gustul meu

Sa aveti spor

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu,fie vară sau iarnă,fie toamnă sau primăvară,noaptea nu dorm,și uite așa în linistea sau neliniștea nopții, senină sau întunecată,caldă sau rece......visez...,visez.... și,....,iar visez....și în seara trecută parcă mai mult ca oricând,de vină fiind poate luna plină,sau poate aerul plin de aroma primăverii,sau poate....... stiu eu, aluatul din care am fost plămădit,.. nu stiu ce să cred.

Și uite așa s-a trezit în mine o dorință acută de a avea alături o parteneră care să-mi aline "ofurile".Aveam la dispoziție la acea oră două variante verificate.

Am ales să o sun pe Georgiana,îi și promisesem în mod public că am să o vizitez.Îmi răspunde repede,era și liberă,eu eram în zonă,așa că în 10min eram deaja în cuibușorul fetei,un apartament amenajat modest,pe care fetele au reușit să-l schimbe puțin spre a fi cât de cât accesibil pentru activitatea lor.

Fiind cunoștințe vechi,începem printr-o bârfa consistentă și constructivă. Pentru această partidă am propus un oral neprotejat moale, calm,care să fie executat cu încetinitorul și cu finizare orală. Am făcut de data aceasta ceva simplu dar cu multă încărcătură senzorială. A ieșit cum mi-am dorit,aș nota cu 9 toată întâlnirea.

Să aveți spor în toate!

 

PS.Fata este destul de cunoscută drept pentru care am punctat doar oralul și GFE,astăzi. Cadou 80/160.(am intrat ca de obicei în criză de timp)

  • Like 10

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26547
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Sunt amândouă în oraș.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...