Sari la conținut

Monica 24 de ani , palace mall


moni77

Postări Recomandate

Buna seara tuturor.

 

Am fost si eu la aceasta domnisoara atras de formele ei si pot sa spun ca a fost super tare.

Nu am prea mult timp la dispozitie asa ca voi fi succint.

Apartament curat..prosop la baie si gel de dus totul ok.

Ne-am inteles pentru o ora oral normal si anal cu 200 ron..dar stiind ca ofera si servicii extra,am obtinut o ora cu oral normal si anal fara preze la doar 300 ron.

Acuma multi dintre voi vor fi scandalizati dar...fata este foarte curata super ok.si stie cum sa se faca placuta..foarte tare,mie mi-a placut .

La oral acorda atentie si bilutelor..cu multa saliva.

Normal bestial pe la spate cu fundul ala mare si se vede anusul dilatat...mai mai ca nu m-am terminat.

Am trecut la anal cu lubrifiere cu saliva si pot sa spun ca este destul de stramta..si chiar parea ca ii place.

Pana la urma am finalizat in gurita ei ..ce sa spun..mie personal mi-a placut..mai ales neprotejat e bestial..nu stiu daca voi mai reveni..e cam mult 300 ron per total..dar am sa vad.

ca si note..un 8-9 pe linie..acceptabil

Ce mi-a placut cel mai mult e ca inghite sperma..si mai si zambea la mine..tare de tot..

Spor la babardeala.

 

Scuzati daca am omis ceva dar e prima mea recenzie.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Buna seara tuturor.

 

Am fost si eu la aceasta domnisoara atras de formele ei si pot sa spun ca a fost super tare.

Nu am prea mult timp la dispozitie asa ca voi fi succint.

Apartament curat..prosop la baie si gel de dus totul ok.

Ne-am inteles pentru o ora oral normal si anal cu 200 ron..dar stiind ca ofera si servicii extra,am obtinut o ora cu oral normal si anal fara preze la doar 300 ron.

Acuma multi dintre voi vor fi scandalizati dar...fata este foarte curata super ok.si stie cum sa se faca placuta..foarte tare,mie mi-a placut .

La oral acorda atentie si bilutelor..cu multa saliva.

Normal bestial pe la spate cu fundul ala mare si se vede anusul dilatat...mai mai ca nu m-am terminat.

Am trecut la anal cu lubrifiere cu saliva si pot sa spun ca este destul de stramta..si chiar parea ca ii place.

Pana la urma am finalizat in gurita ei ..ce sa spun..mie personal mi-a placut..mai ales neprotejat e bestial..nu stiu daca voi mai reveni..e cam mult 300 ron per total..dar am sa vad.

ca si note..un 8-9 pe linie..acceptabil

Ce mi-a placut cel mai mult e ca inghite sperma..si mai si zambea la mine..tare de tot..

Spor la babardeala.

 

Scuzati daca am omis ceva dar e prima mea recenzie.

 

Eu nu înțeleg de ce ești asa prost? La 20:05 ți ai făcut cont și la 20:19 recenzia mea.. Ia și scrie tot ce vrei în primul rand nu fac anal chiar dacă am scris nu am făcut pentru ca nu pot face cine a fost la mine și a dorit anal știe chestia asta iar 2 nu fac nici fin orala dar cu înghițit.. În fine ești prost mai daxis

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Daxis fura curent dar recenzia de mai sus a facut-o Alex0202.

 

Sa clarificam putin cum sta treaba....Daxis e concurenta care fura curent si ar trebui banata, Alex0202 e concurenta care a aruncat cacatul si a fugit. De ce ? Simplu....isi face cont, baga si postare la "Membri noi" ca sa para contul "pe persoana fizica care este" apoi baga o recenzie cu laude cum ca el a intrat pe usa din dos la Monica. El doar vrea sa lase impresia ca a facut un super deal cu anal neprotejat dar de fapt scopul lui este trollingul.

 

In concluzie, Daxis si Alex0202....mancati cacat.

 

Inclusiv eu am fost la Monica cand a aparut prin Iasi si la fel cum am spus in recenzie, totul a fost ok dar din pacate nu e genul meu de femeie. Ma asteptam sa gasesc un fel de milf dar am gasit o pustoaica bbw. Nu am zis ca nu voi merge la ea, la aceasta vizita chiar nu am putut sa ajung dar o sa incerc data viitoare sa-mi fac putin timp liber.

 

Moni, te pup. Daca pleci astazi din Iasi, eu iti doresc tot binele din lume si sa ne anunti cand revii.

 

Nu te enerva, nu-ti pune mintea cu mancatorii de cacat asa ca le uram tuturor trolilor si mancatorilor de cacat un calduros : SUGETI PULA.

 

O seara linistita.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Daxis fura curent dar recenzia de mai sus a facut-o Alex0202.

 

Sa clarificam putin cum sta treaba....Daxis e concurenta care fura curent si ar trebui banata, Alex0202 e concurenta care a aruncat cacatul si a fugit. De ce ? Simplu....isi face cont, baga si postare la "Membri noi" ca sa para contul "pe persoana fizica care este" apoi baga o recenzie cu laude cum ca el a intrat pe usa din dos la Monica. El doar vrea sa lase impresia ca a facut un super deal cu anal neprotejat dar de fapt scopul lui este trollingul.

 

In concluzie, Daxis si Alex0202....mancati cacat.

 

Inclusiv eu am fost la Monica cand a aparut prin Iasi si la fel cum am spus in recenzie, totul a fost ok dar din pacate nu e genul meu de femeie. Ma asteptam sa gasesc un fel de milf dar am gasit o pustoaica bbw. Nu am zis ca nu voi merge la ea, la aceasta vizita chiar nu am putut sa ajung dar o sa incerc data viitoare sa-mi fac putin timp liber.

 

Moni, te pup. Daca pleci astazi din Iasi, eu iti doresc tot binele din lume si sa ne anunti cand revii.

 

Nu te enerva, nu-ti pune mintea cu mancatorii de cacat asa ca le uram tuturor trolilor si mancatorilor de cacat un calduros : SUGETI PULA.

 

O seara linistita.

SE SIMTE MIROSUL DE https://www.toateanimalele.ro/wp-content/uploads/2016/06/poze-peste-fitofag.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu nu înțeleg de ce ești asa prost? La 20:05 ți ai făcut cont și la 20:19 recenzia mea.. Ia și scrie tot ce vrei în primul rand nu fac anal chiar dacă am scris nu am făcut pentru ca nu pot face cine a fost la mine și a dorit anal știe chestia asta iar 2 nu fac nici fin orala dar cu înghițit.. În fine ești prost ma

 

Daxis fura curent dar recenzia de mai sus a facut-o Alex0202.

 

Sa clarificam putin cum sta treaba....Daxis e concurenta care fura curent si ar trebui banata, Alex0202 e concurenta care a aruncat cacatul si a fugit. De ce ? Simplu....isi face cont, baga si postare la "Membri noi" ca sa para contul "pe persoana fizica care este" apoi baga o recenzie cu laude cum ca el a intrat pe usa din dos la Monica. El doar vrea sa lase impresia ca a facut un super deal cu anal neprotejat dar de fapt scopul lui este trollingul.

 

In concluzie, Daxis si Alex0202....mancati cacat.

 

Inclusiv eu am fost la Monica cand a aparut prin Iasi si la fel cum am spus in recenzie, totul a fost ok dar din pacate nu e genul meu de femeie. Ma asteptam sa gasesc un fel de milf dar am gasit o pustoaica bbw. Nu am zis ca nu voi merge la ea, la aceasta vizita chiar nu am putut sa ajung dar o sa incerc data viitoare sa-mi fac putin timp liber.

 

Moni, te pup. Daca pleci astazi din Iasi, eu iti doresc tot binele din lume si sa ne anunti cand revii.

 

Nu te enerva, nu-ti pune mintea cu mancatorii de cacat asa ca le uram tuturor trolilor si mancatorilor de cacat un calduros : SUGETI PULA.

 

O seara linistita.

DECI RECUNOSTI CA NU AI FOST LA EA DAR TOTUSI II CONTRAZICI PE ALTII CARE AU FOST SI AU VREUT SA AJUTE FORUMUL CU EXPERIENTA PE CARE AU AVUT-O.

SINGURA EXPLICATIE PENTRU MINE ESTE CA ORI AI DIAREE CEREBRALA..ORI MAI MULT CA SIGUE ESTI UN...

https://www.toateanimalele.ro/wp-content/uploads/2016/06/poze-peste-fitofag.jpg

 

DACA AI O ALTA EXPLICATIE MAI BUNA..TE ROG TINE-O PENTRU TINE.

IN CEEA CE PRIVESTE LIMBAJUL TAU VULGAR...STII TU..,,CE-MI DORESTI TU MIE..ITI DORESC EU TIE,,

 

MULTA BAFTA PRIETENE...SI SA STII CA NU E VINA MEA CA FATA TA NU-TI PRODUCE SUFICIENTI BANI PE CAT TI-AI DORI...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Mai distrusule, sa-ti mai explic inca o data :

 

Moni nu e din Iasi, eu sunt din Iasi. Nu am nici o treaba cu Moni. Jumate` din cei care ma cunosc de pe Iasi pot sa-ti confirme lucrul asta si sa-ti demonstreze ca de fapt tu esti un mic prostan cu aere de proxenet.

 

In al doilea rand....am spus eu undeva ca nu am fost la Moni ? Mai bolovanule....am facut si recenzie cand am fost la ea. Tu esti analfabet si nu stii sa citesti sau ai fost batut cu pula-n cap si te bate logica ? Ceea ce scrii tu nu are sens.

 

Vezi-ti de visele tale ude si nu ma plictisi. Nu uita sa-ti iei pastilele.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Mai distrusule, sa-ti mai explic inca o data :

 

Moni nu e din Iasi, eu sunt din Iasi. Nu am nici o treaba cu Moni. Jumate` din cei care ma cunosc de pe Iasi pot sa-ti confirme lucrul asta si sa-ti demonstreze ca de fapt tu esti un mic prostan cu aere de proxenet.

 

In al doilea rand....am spus eu undeva ca nu am fost la Moni ? Mai bolovanule....am facut si recenzie cand am fost la ea. Tu esti analfabet si nu stii sa citesti sau ai fost batut cu pula-n cap si te bate logica ? Ceea ce scrii tu nu are sens.

 

Vezi-ti de visele tale ude si nu ma plictisi. Nu uita sa-ti iei pastilele.

CUM VINE ASTA CA JUMATATE DIN CEI CARE TE CUNOSC DE PE IASI POT CONFIRMA CA SUNT UN PROST....ATUNCI INSEAMNA CA TOTI CEI DIN BACAU CARE MA CUNOSC,POT CONFIRMA CA ESTI PESTELE MONICAI..ARE LOGICA NU?

EU NU MA OBOSESC SA TE INSULT.DEOARECE MIE PESTII IMI PLAC PRAJITI..IAR TU..ESTI FRIPT..

  • Minus 1
Link spre comentariu

Mai distrusule, sa-ti mai explic inca o data :

 

Moni nu e din Iasi, eu sunt din Iasi. Nu am nici o treaba cu Moni. Jumate` din cei care ma cunosc de pe Iasi pot sa-ti confirme lucrul asta si sa-ti demonstreze ca de fapt tu esti un mic prostan cu aere de proxenet.

 

In al doilea rand....am spus eu undeva ca nu am fost la Moni ? Mai bolovanule....am facut si recenzie cand am fost la ea. Tu esti analfabet si nu stii sa citesti sau ai fost batut cu pula-n cap si te bate logica ? Ceea ce scrii tu nu are sens.

 

Vezi-ti de visele tale ude si nu ma plictisi. Nu uita sa-ti iei pastilele.

INTR-ADEVAR AM CONFIRMAREA CA ESTI https://www.toateanimalele.ro/wp-content/uploads/2016/06/poze-peste-fitofag.jpg

 

MONICAI !!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

INTR-ADEVAR AM CONFIRMAREA CA ESTI https://www.toateanimalele.ro/wp-content/uploads/2016/06/poze-peste-fitofag.jpg

 

MONICAI !!!

 

Doamne.. Ferește ești făcut din laba asta dai dovada...

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

CUM VINE ASTA CA JUMATATE DIN CEI CARE TE CUNOSC DE PE IASI POT CONFIRMA CA SUNT UN PROST....ATUNCI INSEAMNA CA TOTI CEI DIN BACAU CARE MA CUNOSC,POT CONFIRMA CA ESTI PESTELE MONICAI..ARE LOGICA NU?

EU NU MA OBOSESC SA TE INSULT.DEOARECE MIE PESTII IMI PLAC PRAJITI..IAR TU..ESTI FRIPT..

Deja esti prost. Tine-o pe-a ta.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Da eu nu te înțeleg de ce stai sa te cerți cu un nebun făcut din laba.

ma pui intr-o situatie rusinoasa ..sa fiu insultat de wc-ul public al regiunii..chiar asa ?

crezi ca esti in stare sa insulti pe cineva cand esti doar o zdreanta..o boarfa patetica..un wc plin de sperma golanasilor care te reguleaza fara prezervativ?

 

nu e frumos ..sa stii..nu esti in situatia in care poti insulta pe cineva,chiar daca esti o grasanca nasoala..nu ai nici o scuza sa stii...natura e de vina..nu eu.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna ziua tuturor

Urmaresc de ceva timp acest forum si m-am decis sa fac o recenzie in sfarsit si eu.

Eram interesat de fatuca asta de ceva timp si m-am gandit sa-i fac o vizita,asa ca am pus mana pe telefon si am stabilit sa fiu la ea.Ajuns in fata am sunat,am urcat sus si am constatat ca era chiar cea din poze,ba chiar as zice ca arata mult mai bine in realitate.Am stabilit 200 ron pt o ora,oral si normal,ambele protejate,nu cum am vazut unele recenzii mai sus cum ca face neprotejat,mie nu mi-a propus asa ceva,dar nici eu nu am intrebat,ca nu eram amator.Facut dus,montat preze,si dupa cateva minute de oral am incercat pe la spate ca era pacat de asa fund..arata beton din pozitia capra.Dupa finalizare m-am spalat la baie si dupa o pauza de 10 minute am finalizat din nou tot in pozitia asta ca asa e boala mea.Fata este foarte amabila,eu unul am fost multumit per total,cred ca am sa revin peste ceva timp daca nu pleaca din oras.

oral-9

normal-8

apartament-9

halat-200

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua tuturor

Urmaresc de ceva timp acest forum si m-am decis sa fac o recenzie in sfarsit si eu.

Eram interesat de fatuca asta de ceva timp si m-am gandit sa-i fac o vizita,asa ca am pus mana pe telefon si am stabilit sa fiu la ea.Ajuns in fata am sunat,am urcat sus si am constatat ca era chiar cea din poze,ba chiar as zice ca arata mult mai bine in realitate.Am stabilit 200 ron pt o ora,oral si normal,ambele protejate,nu cum am vazut unele recenzii mai sus cum ca face neprotejat,mie nu mi-a propus asa ceva,dar nici eu nu am intrebat,ca nu eram amator.Facut dus,montat preze,si dupa cateva minute de oral am incercat pe la spate ca era pacat de asa fund..arata beton din pozitia capra.Dupa finalizare m-am spalat la baie si dupa o pauza de 10 minute am finalizat din nou tot in pozitia asta ca asa e boala mea.Fata este foarte amabila,eu unul am fost multumit per total,cred ca am sa revin peste ceva timp daca nu pleaca din oras.

oral-9

normal-8

apartament-9

halat-200

 

Mulțumesc te pup

Link spre comentariu

ma pui intr-o situatie rusinoasa ..sa fiu insultat de wc-ul public al regiunii..chiar asa ?

crezi ca esti in stare sa insulti pe cineva cand esti doar o zdreanta..o boarfa patetica..un wc plin de sperma golanasilor care te reguleaza fara prezervativ?

 

nu e frumos ..sa stii..nu esti in situatia in care poti insulta pe cineva,chiar daca esti o grasanca nasoala..nu ai nici o scuza sa stii...natura e de vina..nu eu.

 

Dumnezeu sa te ierte :))) ești un caz pierdut rău :)))) cearta te singur. Degeaba dacă nu îți mai faci 20 de conturi sa umpli pagina degeaba te tot fluturi pe aici de cur în sus

Link spre comentariu

Mai du-te-n pula mea de labar , ai ceva cu mine sau ce pula vrei de la viața mea de te crezi mare cacat pe un forum ? Du-te-n morții tai pe publi și da o laba nu ma lua pe mine la întrebări ca îți tai curentul , unde pula mea vezi tu pe prima pagina ce am întrebat eu ? Vezi ca scrie doar de anal nu de altceva și am întrebat unde ca am citit ce zice lumea aici și zice ca s-a mutat , așa ca taci in pula mea , du-te la un film da o laba și Simte-te bine , nu te mai deranja sa imi răspunzi.

*nu era mai frumos sa o suni pe Monica da te informezi in loc sa reversi un potop de injuraturi etaland un caracter suburban ? 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

"Ati accesat casuta vocala a abonatului alindelon".

 

I`auzi, alindeloane, ai telefonul inchis asa ca mai taci drecu ca de 12 zile de cand ti-ai facut cont ai decat doua postari, ambele cretine....un citat pe care nici tu nu-l intelegi si o intrebare semi-cretina.

 

Si pe bune acu, daca a zis fata ca vine intr-o saptamana la Iasi, ce relevanta are daca telefonul e inchis sau deschis ? Doar sa ne arati ca pari interesant ? Taci drecu`.....

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

"Ati accesat casuta vocala a abonatului alindelon".

 

I`auzi, alindeloane, ai telefonul inchis asa ca mai taci drecu ca de 12 zile de cand ti-ai facut cont ai decat doua postari, ambele cretine....un citat pe care nici tu nu-l intelegi si o intrebare semi-cretina.

 

Si pe bune acu, daca a zis fata ca vine intr-o saptamana la Iasi, ce relevanta are daca telefonul e inchis sau deschis ? Doar sa ne arati ca pari interesant ? Taci drecu`.....

Lasa-l dreaq de retardat,nu-ti pune mintea cu prostii :))
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...