Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Salut . Stie cineva daca Raissa ( tipa aceea de culoare) mai este activa s-au are cineva noul ei numar ?

M-am intalnit cu ea prin octombrie 2017 si vad ca acum nu mai are acelasi numar si m-ar tenta sa o revad.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut . Stie cineva daca Raissa ( tipa aceea de culoare) mai este activa s-au are cineva noul ei numar ?

M-am intalnit cu ea prin octombrie 2017 si vad ca acum nu mai are acelasi numar si m-ar tenta sa o revad.

Cand te-ai vazut cu ea, ai futut-o? Cum a fost? Cat ai platit?

Link spre comentariu

Exista si moca sau exista acum ceva timp..eu de pe netlog apoi twoo si badoo,am futut peste 60-70 de femei, fete..cel mult am platit o camera in regim hotelier. Au fost si vreo 2-3 la care am oferit si cate o atentie, asta pt ca erau pustoaice si le.am vrut pt futai pt termen mai lung. Am futut si doua surori de pe badoo..are balta peste daca ai putina vrajeala si arati cat de cat ok.

Link spre comentariu
Vizitator detomaso
Reputație: 0

Cu IRA din Ploiesti a fost careva??

M-am vazut eu cu ea acum o luna in Ploiesti, ea e din Breaza, dar nu mi-a placut deloc cum arata.Este foarte grasa si arata neingrijit, nu stiam cum sa plec mai repede.Mai cerea si 400 ron.Pozele pe care le are pe site sau care le trimite pe whatsapp sunt ale ei, dar probabil facute cu ceva timp in urma.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Exista si moca sau exista acum ceva timp..eu de pe netlog apoi twoo si badoo,am futut peste 60-70 de femei, fete..cel mult am platit o camera in regim hotelier. Au fost si vreo 2-3 la care am oferit si cate o atentie, asta pt ca erau pustoaice si le.am vrut pt futai pt termen mai lung. Am futut si doua surori de pe badoo..are balta peste daca ai putina vrajeala si arati cat de cat ok.

salut. poti sa imi scrii in particular, pe adresa [email protected].
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Exista si moca sau exista acum ceva timp..eu de pe netlog apoi twoo si badoo,am futut peste 60-70 de femei, fete..cel mult am platit o camera in regim hotelier. Au fost si vreo 2-3 la care am oferit si cate o atentie, asta pt ca erau pustoaice si le.am vrut pt futai pt termen mai lung. Am futut si doua surori de pe badoo..are balta peste daca ai putina vrajeala si arati cat de cat ok.

Ne crezi copii de gradinita? Am avut cont pe badoo si twoo,a trecut mai mult de o luna si nimic.Din contra unele nici nu mi-au raspuns la mesaje,arat bine si stiu vorbi cu tipele.Lasa minciuna esti tu vreun don juan al siteurilor de dating :)) In scris poti spune ca ai avut 1000,zisu cu facutul nu e totuna.Ai dovezi incontestabile care sustin spusele tale?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ne crezi copii de gradinita? Am avut cont pe badoo si twoo,a trecut mai mult de o luna si nimic.Din contra unele nici nu mi-au raspuns la mesaje,arat bine si stiu vorbi cu tipele.Lasa minciuna esti tu vreun don juan al siteurilor de dating :)) In scris poti spune ca ai avut 1000,zisu cu facutul nu e totuna.Ai dovezi incontestabile care sustin spusele tale?

Tu vrei sa culegi roadele dupa doar o luna? Esti copil frate nu te supara....vrei si moca si repede....cam greu.

Pula este pe toate gardurile frate asa ca nu te astepta sa primesti raspunsuri nici macar la 1% din mesajele trimise. Nu am cont pe cele 2 siteuri enumerate mai sus ci pe altele de dating dar a durat mai mult de o luna pana sa culeg roadele muncii mele...asa ca rabdare frate.

Parerea mea...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Tu vrei sa culegi roadele dupa doar o luna? Esti copil frate nu te supara....vrei si moca si repede....cam greu.

Pula este pe toate gardurile frate asa ca nu te astepta sa primesti raspunsuri nici macar la 1% din mesajele trimise. Nu am cont pe cele 2 siteuri enumerate mai sus ci pe altele de dating dar a durat mai mult de o luna pana sa culeg roadele muncii mele...asa ca rabdare frate.

Parerea mea...

Sigur,pula e peste tot si pizda nu? :))) Nu culegi nimic,fetele de pe siteurile de genul vor relatii serioase,chat si prietenie.Nu ai ce culege! MOCA?? :laugh2 :laugh2  Mai crezi in basme sau visezi frumos? :)) Eu nu sunt dispus sa pierd timpul si sa fut la bani degeaba.Am folosit unele din curiozitate,parerea mea e ca majoritatea mintiti de ingheata apa la 40 grade C.Am avut tinder luni de zile cu poze reale,4-5 matchuri si alea nu au raspuns sau pierdeau vremea pe aplicatie.Nu esti primul care se lauda! Mai e unul ce mi se lauda pe PM,ca el are nu stiu ce masina si chestii da el e un amarat care se lauda pe un forum.Copil,de ce ca nu pun botul la minciunile oricui? :) Minciuni multe si fapte 0.Din partea mea poti sa o futi pe Udrea sau pe Dancila...nu tot ce zboara se mananca.Cand vad ce scrieti...ala zicea ca a facut-o o tura cu masina apoi a futut-o :))) Auzi,nu ti-a supt pula niciuna cand ti-a vazut masina? :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Da.. ce sa spun simivictor si nonamefuker95 este unu si acelasi... un obsedat mintal care ajunge la fete si dupa le amenință că are poze si dovezi un leșinat care împinge la marfa prin dedeman băneasa...de procedat a procedat cu mai multe fete cu oxana si prietena ei o tot amenință !!sa lucreze pentru el sa nu se mai futa pe banii...

  • Like 1
Link spre comentariu

Da.. ce sa spun simivictor si nonamefuker95 este unu si acelasi... un obsedat mintal care ajunge la fete si dupa le amenință că are poze si dovezi un leșinat care împinge la marfa prin dedeman băneasa...de procedat a procedat cu mai multe fete cu oxana si prietena ei o tot amenință !!sa lucreze pentru el sa nu se mai futa pe banii...

 

Da.. ce sa spun simivictor si nonamefuker95 este unu si acelasi... un obsedat mintal care ajunge la fete si dupa le amenință că are poze si dovezi un leșinat care împinge la marfa prin dedeman băneasa...de procedat a procedat cu mai multe fete cu oxana si prietena ei o tot amenință !!sa lucreze pentru el sa nu se mai futa pe banii...

Ba tu esti chiar tampit? Daca ai dovezi ca o amenint pe Oxana posteaza.....dar nu ai asta este adevarul....de cateva zile tot ameninti ca pui aici si nu pui pt ca nu ai ce!!!

Link spre comentariu

Ba lesinatule mai sunt vro câțiva care stie aceste amenințări care le faci tu ...asa ai facut si oanna si cu alte fete din prin bucuresti...gen crina!

Ba tu chiar nu esti sanatos sa mor eu :)))). Cand vrei tu ne intalnim cu Crina sa vedem daca am amenintat o :)))))sau daca m-am comportat ca un adevarat domn. Insa lasa vrajeala ai zis ca ai dovezi ale amenintarilor la adresa Oxanei atunci scoate daca ai! Tot o dai cu Oanna in sus si Oanna in jos! Nu cunosc pe altcineva asa ca scoate ce ai de Oxana

Link spre comentariu

Da.. ce sa spun simivictor si nonamefuker95 este unu si acelasi... un obsedat mintal care ajunge la fete si dupa le amenință că are poze si dovezi un leșinat care împinge la marfa prin dedeman băneasa...de procedat a procedat cu mai multe fete cu oxana si prietena ei o tot amenință !!sa lucreze pentru el sa nu se mai futa pe banii...

Si tu esti singurul de aici care vrea sa futa gratis. Tu stii cu cine ai mai facut din astea si in trecut si mai recent. Te folosesti de cine esti ca sa impresionezi si apoi ai aceea tactica....care le timoreaza. Iti mai aduci aminte cate fete au disparut din cauza ta?
Link spre comentariu

Nu esti magar... esti obsedat!

Si iata cum Mihaita face din nou acuzatii fara dovezi clare. Gen simivictor este acelas cu nonamefucker nu stiu cat, amenintari la adresa Oxanei si a prietenei ei.....etc. Nu inteleg de niciun fel un astfel de comportament...dar in fine....
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
   Baaa, chiar nu pot sa inteleg, aproape 160 de pagini intr-un an juma', atat de cretini, satui de laba, disperati de viata si in lipsa cronica de pizda au ajuns romanii, ca sa puna botul la toate panaramele, proxenetii si pocnitorile expirate care se promoveaza in disperare de foame in tot ceea ce inseamna online, indiferent ca matrimoniale sau site-uri de amanti si sugar-daddy, 99% fiind niste petarde explodate de bariera/bosketi dandu-se drept fete cuminti si serioase si ca o fac cu vreun nefericit dintre voi, doar ca este el mai 'special'=papagal si ca ea are nevoie neaparata de bani ?

   Bai voi chiar sunteti handicapati, ce femeie ba in afara de tigancile si bagaboantele, putorile ordinare cu tupeu nesimtit, penale si prosfesioniste care-si baga pizda la produs in regim de heavy-duty all-inclusive pentru toti tiganii, raiosii si bubosii nespalati, iti cere bani cu nesimtire din start si iti explica ca se fute la numar sau la ora, ma retardatilor, cat de cretini trebuie sa fiti ca sa puneti botul la pestii astia muisti, care-si promoveaza cu disperare jartelele centuriste pe site-uri de dating & sex, care in realitate vai mama lor de panarame si pirande boccii si nespalate, nu gasesc sa faca nici macar o muie cu sloboz pa ochi de 1 bulion, iar pe site-urile de dating cer de la 3-5 bulioane in sus, cat de prost si rupt de realitate trebuie sa fii, multi imbecili futandu-le si fara guma, ca ce pula lor de cretini congenitali-doar sunt fete serioase agatate pe net, cand majoritatea dintre ele sunt adevarate focare de infectie si bombe biologice ? 

   Pe cand pasionati de anunturi funerare, sa le futeti ma nenorocitilor obsedati pana nu se racesc complet, cand inca mai sunt putin caldute si aburinde, ce ziceti ma debililor dezaxati, v-ar placea, nu-i asa ?

  • Like 3
  • Minus 13
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...