Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu ma pot abtine.

O fata, pe numele de scena CLARA M., cere 300 lei sa iesim la cafea sa vada daca-i place de mine, dupa aia ar vrea 600 la hotel, dar nu in aceeasi zi, cu alta ocazie. Cica timpul ei costa, si are doar 23 de ani, e frumusica ce-i drept.

Va dati seama ce-ar inseamna 5-6 iesiri la cafea pe zi? Prosti sunt destui, va asigur..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Cu numarul lui JaneDoe se poate a ma ajuta careva ? 

Am o slabiciune pentru "nebune" si din conversatia cu ea am ajuns la un stadiu in care nu mai raspunde la nimic asta dupa ce 5-6 conversatii initiale raspundea cu intrebarea la intrebarea mea .... ciudatica.

Si sa imi fac al cont cu VIP e prea mult , deci daca exista un bun samaritean cu nr de telefon.  [email protected]

 

 

Kira este aceeasi , pentru ca cea care apare in poza la whatsapp nu este ea. Oricum va recomand sa o ocoliti pe Kira, am vazut cu ochii mei cum ii aratau venele cand m-am intalnit cu ea.

Baiatul cu care facea videochat si cu care s-a apucat de heroina tocmai ce a murit ...... asa ca ea este mai degraba stati departe.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova

Destul de naspa as zice. Nu e chiar chestia pe care ti-o doresti mai ales ca ramane acolo ani buni. M-as risca daca e cea din poze dar sa ramana pe card site-ul... as fi preferat sa platesc dublu dar sa nu apara nimic sau sa platesc cu ceva anonim

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Cu numarul lui JaneDoe se poate a ma ajuta careva ?

Am o slabiciune pentru "nebune" si din conversatia cu ea am ajuns la un stadiu in care nu mai raspunde la nimic asta dupa ce 5-6 conversatii initiale raspundea cu intrebarea la intrebarea mea .... ciudatica.

Si sa imi fac al cont cu VIP e prea mult , deci daca exista un bun samaritean cu nr de telefon. [email protected]

 

 

Ai facut rost de nr lu JaneDoe??

Astept un semn..

M s mult

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...