Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

Vizitator spirielf
Reputație: 0

Toate fetele sunt , n a plecat nici una dar fiecare sterge contul ei si intra sub alt nume si cu un alt numar de telefon :)))

Da, ai dreptate...dar as fi interesat daca stie cineva:))))

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Dar el a scris s a vazut cu ea ,ce conteaza cand s a vazut cu ea???

Frate, daca tu nu intelegi sensul unei intrebari, nu te mai baga.

Si ca sa TE lamuresc si pe tine: da, conteaza, de cele mai multe ori, daca scri impresii despre o tipa de acum 2,3 ani sau de acum cateva saptamani.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu danielle 30 s a vazut cineva??

Am capsat-o eu acum vreo 2 saptamani.

 

Miniona, negricioasa ( nu cioara), paroasa ( epilata dar radacini proeminente ale parului) dinti urati, curata, data cu parfum ieftin. E civila. Nu face anal, muie banala cu CIM, nimic special la normal. In lipsa de altceva merge o tura. I-am dat 500 lei pt un pic peste 2 ore. Nu a stat cu ochii pe ceas.

Link spre comentariu
Vizitator spirielf
Reputație: 0

Si eu sunt interesat de ea. As vrea sa i-o mai trag dar nu am mai vazut-o de vreun an, un an si un pic. Ultima oara lucra dintr-un apartament prin Giulesti.

Eu vorbisem cu ea inainte cu 2-3 saptamani sa iesim din case si dupa a disparut....ea mai are avea dastea, aparea, apoi disparea si tot asa dar acum nimic.....daca totusi mai stie cineva ceva, se futea bine rau:))

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu vorbisem cu ea inainte cu 2-3 saptamani sa iesim din case si dupa a disparut....ea mai are avea dastea, aparea, apoi disparea si tot asa dar acum nimic.....daca totusi mai stie cineva ceva, se futea bine rau:))

Ai vb cu ea pe numarul pe care il avea sau pe site?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate, daca tu nu intelegi sensul unei intrebari, nu te mai baga.

Si ca sa TE lamuresc si pe tine: da, conteaza, de cele mai multe ori, daca scri impresii despre o tipa de acum 2,3 ani sau de acum cateva saptamani.

Sensul intrebarii tale e fara sens. A scris omul foarte clar “din cauza pandemiei” ,deci nu putea sa fie acum 2-3 ani.

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

am punctat-o eu anul trecut de 2 ori. :atm este cea din poze. pret: 400ron, oral fara prez. normal si anal cu prezervativ (am convins-o mai greu la anal).

Nu a avut limita de timp!! Prima data am stat cam 1 ora si cand am plecat parea ca ii parea rau :slap2 . A doua oara m-am intins spre 2 ore si nu a zis nimic. 

A insistat sa ne vedem la o cafea inainte (nu cred ca accepta intalniri direct in camera) si pana nu i-am dat cadoul nu a acceptat sa mergem "pe camera". Atentie nu cere niciodata bani trebuie sa ii oferi tu inainte!

 bile albe in ordine:

- eleganta si vorbeste foarte bine (nu se simte izul de curva plafonata iar la ambele intalniri a venit in toc, ciorapei, fustita si bluza iar in camera s-a schimbat in costumas, are cateva din care sa iti alegi)

- super buna la pat absolut implicata si fratilor scoate sunete nu sta ca muta

- 0 fitze

- corp fara grasime, lucrat la sala

- submisiva (face cam tot ce ii ceri si vorbind cu ea imi pare ca prefera sexul mai agresiv aviz amatorilor :)

- ii place/accepta sa ii vorbesti urat

 

bile negre (in ordine):

 - programare....nu lucreaza mereu si trebuie sa vorbesti cu ea din timp

 - nu are locatie stabila

 - tazte mici

 - vrea cafea inainte

Stiti cumva daca face si deplasari in alte orase ?

Link spre comentariu

Vizitator spirielf
Reputație: 0

Era o tipa Vanessa, peste 30 de ani, putin nebuna:)))mai stie cineva de ea?

Are cineva instagramul sau facebookul ei? Eu stiu ca il voia pe al mei si nu am vrut ca nu prea era pe treaba ei si cine stie ce facea, la telefon nu mai raspunde sau daca stie cineva alt numar imi scrie si ie in privat? Va rog?

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...