Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut,

M-am vazut eu de cateva ori. E relativ grasuta, dar face un oral foarte bun. Si-a bagat de curand si acid in buze. Eu am fost multumit de oralul prestat... e dragutica la fata, dar...destul de rubensiaca pt gusturile mele...

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa va zic eu o experienta tare de a mea.

 

Tipa e o femeie pe la 40 si ceva de ani, are copii, divortata. Destul de grasa (nu exagerat; bine proportionata), dar fund mare rotund si bombat, tate mari, piele fina, aranjata femeia. Are nick-ul "Sonya" pe CS.

 

Zice ca e o adevarata nimfomana si chiar asa si e. Imi povestea ca ii plac si gang bang-urile. Cauta relatii discrete (doar are copii..) cu ceva avantaje financiare. 

 

Eu am baut un suc repede cu ea si i-am propus sa facem ceva mai diferit, prin locuri mai publice, si i-a placut ideea. In 15 min eram in Politehnica printr-o facultate pe culoare mai retrase, apoi am intrat amandoi la o toaleta pustie unde mi-a facut sex oral si m-am bucurat de tatele ei si fundul ei mare :) Pregatita cu prezervativ de acasa imi tot zicea sa i-o bag si in pasarica. Am intrat eu la femei la wc, cand am iesit era o femeie de service ceva mai incolo... cred ca simtea ea ca se petrece ceva necurat :))

 

Initial zicea ca vrea 200 lei pe intalnire, i-am spus ca nu am atat la mine dar ii dau totusi un pic. Apoi cand am fost acolo m-a intrebat cat ii dau, eu i-am spus ca 50 lei si a fost multumita :) Insa nu e o fomista, are job, cariera, pare ca imbina utilul cu placutul.

 

50 lei cu o adevarata mamica bbw nimfomana cu fund si tate mari... merita cu siguranta zic eu :)

 

Altcineva, ceva experiente cu ea?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cand am vorbit cu ea pe WhatsApp nu am vorbit absolut nimic de bani... ideea era sa ne vedem doar la o cafea.

Dupa ce ne-am vazut, am vorbit, si am stabilit sa facem si ceva mai "nebunesc", a zis ca ea in general cere 200 lei pe intalnire. Eu i-am spus ca n-am venit pregatit si nici nu am atat la mine, dar un pic ii voi da. Apoi 50 lei a fost suficient, oricum se vedea clar ca vroia si ea si era super excitata :)

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...