Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pe sugardaters am mai intrat si eu. cred ca am avut parte de o gramada de discutii care au dus la fix nimic. 90% nu stiu ce vor, cumva ceva intre relatie si chestia asta. Unele ar vrea sa le plimbi peste tot si sa le platesti pentru asta iar legat de pat mai vedem. Mai mult se cam uita sa nu ai pe cineva... Pai daca esti singur ce naiba sa mai cauti pe acolo, daca nu esti singur e aproape imposibil sa faci ce vor ele.

Pe badoo, stai sa combini de te saturi, discutii chestii, mai mult noroc e cu tinder. Naspa ca daca nu ai poza nu iti raspunde mai nimeni si daca ai poza mai te trezesti ca iti da like sau cum ii zice vreo cunostiinta... E ca naiba plus ca iti trebuie mult timp, multe vor scos la restaurant/suc si/sau plimbare in parc la prima intalnire.

Siteurile de genul sunt pentru cine are timp de stat 2-3 ore pe zi, da banii pe plimbari, abonament si ce mai este apoi, mda poate ca o pui in pat pe gratis dar e complicat rau, sincer va zic. Nu din prisma ca nu gasesti, gasesti dar trebuie sa stai sa discuti cu ele sa le aburesti, daca le intrebi direct de ce sunt acolo sau ce vor zic ca nimic ca de curiozitate, ca le-a recomandat un amic etc... unele ca pentru socializare :))). In alte tari merg mult mai bine, la noi ori nu pricep ori se fac ca nu stiu...

Pe cautsponsor e mai ok oarecum, parca mai orinetate si le e mai clar ce vor dar si aici unele vor sa iti vada poza mai intai...

Femeile romance sunt foarte pretentioase si mai ales nu vor sa fie considerate curve! Adica sa ai bani, sa le dai bani si cadouri, dar sa nu para ca le dai pentru sex, Doamne fereste! Pe langa asta, daca ele arata bine, trebuie ca si tipul sa arate bine, sa stii sa te si porti frumos cu ele si sa le suporti toate toanele feminine exact ca intr-o relatie doar ca in plus trebuie sa te lasi si scuturat de bani bine de tot :lol:
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am vazut si eu cu inna alessi:

 

- pustoica draguta de 19 ani

- nimfomana, poti facem cam orice cu ea

- am dat doar 100 lei (nu am stabilit nimic ca pret de dinainte, i-am dat eu dupa) pt un oral in care a inghitit tot tot, se lingea de sperma si mi-a aratat ca nu mai are absolut nimic in gura :)

- draguta la fata, aranjata, fund maricel si bombat, sani mici; nu f mare experienta tinand cont de varsta, dar interesanta aventura cu ea

- arata ceva mai bine ca in pozele ei: nu e bomba sexy dar e draguta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

adriy, te-ai intalnit tu cu ea pe 50 lei?

 

niku_b890, ai vazut-o si in realitate? Mie mi s-a parut ca arata clar mai bine ca in poze...

Nu, eu n-am futut-o pentru ca e grasa si cam brazilianca. Dar daca ii pui intrebarile potrivite iti spune singura, desi de multe ori nu vrea sa para o tarfa ieftina si minte. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

De Vanessa cine știe??

Vanessa a plecat ca amatoare si acum a ajuns sa o faca aproape comercial. Lucreaza dintr-un apartament in Giulesti. Nu arata rau dar carnea e cam moale pe ea. Uneori pare cam absenta, rade mult, aiurea din nimic. Alte ori e OK. Tariful e in functie de foamea in care o prinzi. Oral si normal poate sa faca si pe 200 RON (cu foamea in gat). Pt oral, normal si anal mi-a cerut o data 300 RON (2 numere) si alta data 200 EUR. Are si ceva dildo-uri si le foloseste sa faca DP daca e multumita de suma pe care o negociezi cu ea. Accepta finalizare orala / faciala, nu inghite.

Fata de fiecare data cand ne-am vazut a fost curata si aranjata. Nu stiu cum e apartamentul din Giulesti, m-a chemat la ea dar am preferat sa ii platesc taxi sa vina la mine.

Daca o prinzi in momentele in care cere 200-300-400 RON merita, dar 200 EUR nu. Cu mine nu s-a uitat la ceas.

Una peste alta ori se dorogheaza ori are ceva probleme la mansarda. Daca o prinzi la pret decent nu o ierta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu m-am vazut cu Vanessa, confirm ca probabil are ceva la mansarda :))

 

Se uita in gol, rade din nimic, pare absenta :)

 

Arata cat de cat ok, dar e ciudata prin ce am scris mai sus. Arata mai rau ca in pozele ei insa.

 

Eu nu vorbisem nimic de pret cu ea, am facut doar rapid un oral cu fin orala, si i-am dat eu 100 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

M-am vazut si eu cu inna alessi:

 

- pustoica draguta de 19 ani

- nimfomana, poti facem cam orice cu ea

- am dat doar 100 lei (nu am stabilit nimic ca pret de dinainte, i-am dat eu dupa) pt un oral in care a inghitit tot tot, se lingea de sperma si mi-a aratat ca nu mai are absolut nimic in gura :)

- draguta la fata, aranjata, fund maricel si bombat, sani mici; nu f mare experienta tinand cont de varsta, dar interesanta aventura cu ea

- arata ceva mai bine ca in pozele ei: nu e bomba sexy dar e draguta

Da nu ai specificat unde te.ai văzut cu ea ??!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vanessa a plecat ca amatoare si acum a ajuns sa o faca aproape comercial. Lucreaza dintr-un apartament in Giulesti. Nu arata rau dar carnea e cam moale pe ea. Uneori pare cam absenta, rade mult, aiurea din nimic. Alte ori e OK. Tariful e in functie de foamea in care o prinzi. Oral si normal poate sa faca si pe 200 RON (cu foamea in gat). Pt oral, normal si anal mi-a cerut o data 300 RON (2 numere) si alta data 200 EUR. Are si ceva dildo-uri si le foloseste sa faca DP daca e multumita de suma pe care o negociezi cu ea. Accepta finalizare orala / faciala, nu inghite.

Fata de fiecare data cand ne-am vazut a fost curata si aranjata. Nu stiu cum e apartamentul din Giulesti, m-a chemat la ea dar am preferat sa ii platesc taxi sa vina la mine.

Daca o prinzi in momentele in care cere 200-300-400 RON merita, dar 200 EUR nu. Cu mine nu s-a uitat la ceas.

Una peste alta ori se dorogheaza ori are ceva probleme la mansarda. Daca o prinzi la pret decent nu o ierta.

 

 

Dar e frumoasa? Are tare mișto? Cur rotund?

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

M-am vazut si eu cu inna alessi:

 

- pustoica draguta de 19 ani

- nimfomana, poti facem cam orice cu ea

- am dat doar 100 lei (nu am stabilit nimic ca pret de dinainte, i-am dat eu dupa) pt un oral in care a inghitit tot tot, se lingea de sperma si mi-a aratat ca nu mai are absolut nimic in gura :)

- draguta la fata, aranjata, fund maricel si bombat, sani mici; nu f mare experienta tinand cont de varsta, dar interesanta aventura cu ea

- arata ceva mai bine ca in pozele ei: nu e bomba sexy dar e draguta

boss 100 lei pentru doar o finalizare sau gen a stat o ora??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

100 lei o finalizare.. nu are tarif standard, depinde de fiecare persoana in parte, cun arati, ce nevoi are ea atunci etc

 

Angel G e vopsita verde in cap, cam grasa si neatragatoare din pct meu de vedere :) am vazut o dar nu am vrut sa fac nimic cu ea

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...