Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

A venit la mine sapt trecuta. I-am oferit 200 de RON pt 1 ora si a acceptat. Imbracata decent, aranjata, parea curatica. E micuta sani nu prea are. Pe whatsapp am discutat de oral neprotejat iar la mine s-a razgandit si a zis ca vrea protejat. Am trimis-o acasa. Are accent de Republica Moldova. Din ce am discutat un pic cu ea am ramas cu impresia ca la intervale relativ regulate de timp pleaca prin V Europei sa presteze.

De ce nu le spui tu mai bine exact care a fost conversatia noastra si nu face un rezumat convenabil tie si nici presupuneri aiurite, la fel de usor imi e si mie sa spun ca esti peste sau multe altele si ca nu ar fi vreo priveliste extraordinara.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Legat de andra 22 imi puteti spune si mie mai multe? Este chiar de 1.74 inaltime? Cam cum arata?

Nu este ea in poze,e o pustoaica tarancuta,o am pe instagram,voia in jur de 500 lei,dar nu merita nimic,are multe poze cu iubitul ei pe instagram:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da vine sambata dimineața in Bucureşti la mine săi rup gura ,i dau 3mil ,după poți sa te vezi cu ea mai stă dacă are clienți .

 

Este vorba despre tipa din Galati?Baietii au spus ca cerea 300 € ,eu i am oferit 100-150€ si a zis nu :))

Link spre comentariu

Este vorba despre tipa din Galati?Baietii au spus ca cerea 300 € ,eu i am oferit 100-150€ si a zis nu :))

Asta e din Tulcea ,aia din Galați cred ca te referi la Inna ,i-am rupt gura de 2 ori ,ce mi-a plăcut la ea ca înghite tot și intra intr-o stare euforică când simte sperma in gura,trage tot ca un aspirator😂, i-am dat 5 mil.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Asta e din Tulcea ,aia din Galați cred ca te referi la Inna ,i-am rupt gura de 2 ori ,ce mi-a plăcut la ea ca înghite tot și intra intr-o stare euforică când simte sperma in gura,trage tot ca un aspirator, i-am dat 5 mil.

ma poti ajuta cu datele de contact ale tipei care zici ca inghite sperma? Mi le poti trimite pe [email protected]. mersi
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da vine sambata dimineața in Bucureşti la mine săi rup gura ,i dau 3mil ,după poți sa te vezi cu ea mai stă dacă are clienți .

Cool. Am programat-o saptamana viit, nu pot sambata. Sa dai un feed back, te rog ;). Ms.

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...