Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

Nu sunt o fata de pe site ul asta, sau oricare altul de profil. Mi am facut cont aici dupa ce m au atentionat persoane de pe caut sponsor ca se vorbeste despre mine! Am spus ca vreau 2,300 euro saptamanal, ca o intretinere nu ca o plata. Evident nu caut un barbat care sa nu si permita!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu sunt o fata de pe site ul asta, sau oricare altul de profil. Mi am facut cont aici dupa ce m au atentionat persoane de pe caut sponsor ca se vorbeste despre mine! Am spus ca vreau 2,300 euro saptamanal, ca o intretinere nu ca o plata. Evident nu caut un barbat care sa nu si permita!

poate in vis :D
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu sunt o fata de pe site ul asta, sau oricare altul de profil. Mi am facut cont aici dupa ce m au atentionat persoane de pe caut sponsor ca se vorbeste despre mine! Am spus ca vreau 2,300 euro saptamanal, ca o intretinere nu ca o plata. Evident nu caut un barbat care sa nu si permita!

Stii de ce si-ar permite unul asemenea suma in mod continuu? Pt. ca nu-i arunca pe una ca tine. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova

Stii de ce si-ar permite unul asemenea suma in mod continuu? Pt. ca nu-i arunca pe una ca tine. :)

Pana la urma gaseste ea un moshulet care sa vrea sa o duca ca in tinerete 2-3 luni si cam aia e. Apoi gaseste altul.

Problema e de perceptie. Barbatii vor mereu alta, mai tanara si mai buna, femeile (cele naive) cred ca daca arata bine pot sa duca de nas pe unul si pe altul mult si bine ceea ce se mai intampla dar rar iar asta se intampla vanzand ideea unei iubiri insetate si a unei nevoi financiare dupa. Pe un site de genul toti stim ce vrem, ce dam si ce primim. Nu poti cere bani apoi unu care sa fie in limba dupa tine si sa te finanteze pentru ca intai vin banii apoi iubirea nu mai are unde. 

Cum ziceam, exista si femei care arata demential + inteligenta si care sucesc perntru un timp mintea unuia... In cazul tipei pare foarte mult orgoliu si nu mai tin bine minte cum arata dar nu era ceva peste mediu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Poate la una ca mine o sa te operezi. Doamne fereste sa ai nevoie! Nu puteti confunda viata privata cu cea sociala. Fiecare are dreptul sa fie orgolios, sa intalneasca, sa astepte, sa pretinda ce vrea. Poate sunt un om exceptional in rest. Ceea ce ma deranjeaza .. si continui sa scriu o replica din pricina asta, e ca judecati fara sa cunoasteti, puneti etichete si va considerati buricul pamantului, daca voi aveti o parere, gata, toti o au la fel!??Nu! Sunt n altii care gandesc diferit. Nu ma consider superba, dar in ochii cuiva sigur voi fi. Nu ma mai pomeniti! Multumesc!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Poate la una ca mine o sa te operezi. Doamne fereste sa ai nevoie! Nu puteti confunda viata privata cu cea sociala. Fiecare are dreptul sa fie orgolios, sa intalneasca, sa astepte, sa pretinda ce vrea. Poate sunt un om exceptional in rest. Ceea ce ma deranjeaza .. si continui sa scriu o replica din pricina asta, e ca judecati fara sa cunoasteti, puneti etichete si va considerati buricul pamantului, daca voi aveti o parere, gata, toti o au la fel!??Nu! Sunt n altii care gandesc diferit. Nu ma consider superba, dar in ochii cuiva sigur voi fi. Nu ma mai pomeniti! Multumesc!

A unuia CHIOR sau VIRGIN? :slap2 :laugh2 :laugh2Numai un tip de genul te-ar vedea cum iti IMAGINEZI,VISEZI tu adesea cu ochii larg deschisi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Poate la una ca mine o sa te operezi. Doamne fereste sa ai nevoie! Nu puteti confunda viata privata cu cea sociala. Fiecare are dreptul sa fie orgolios, sa intalneasca, sa astepte, sa pretinda ce vrea. Poate sunt un om exceptional in rest. Ceea ce ma deranjeaza .. si continui sa scriu o replica din pricina asta, e ca judecati fara sa cunoasteti, puneti etichete si va considerati buricul pamantului, daca voi aveti o parere, gata, toti o au la fel!??Nu! Sunt n altii care gandesc diferit. Nu ma consider superba, dar in ochii cuiva sigur voi fi. Nu ma mai pomeniti! Multumesc!

 

   Doamne fereste sa ajungem pe mana unui doctor ca tine. Cu asemenea gandire ti-as interzice, daca as putea, sa depui juramantul lui Hipocrate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am constatat ca practica prostitutia multe fete/femei care lucreaza in domeniul medical. (Am avut pina acum: 4 asistente de la spitale (sau sora medicala le spune?), 1 asistenta care lucreaza la un cabinet stomatologic, 1 asistenta care lucreaza la un cabinet privat de medicina de familie, 3 studente la medicina). In cazul persoanelor care lucreaza in domeniul medical prostitutia ar trebui sa constituie delict penal. Iti dai seama, mergi la un spital unde crezi ca esti in conditii de igiena si te trateaza una care s-o futut cu jumate tara, plina de tot felul de infectii. Pune in pericol sanatatea pacientilor.

 

 

Cat despre domnisoara olteanca, care se da studenta de la medicina (putem s-o credem sau nu): Bineinteles ca ne dam cu parerea fara sa ne intereseze ce faci in viata privata. Si cand cumpar o masina ma uit pe ce dau banii, nu ma intereseaza ca vai muncitorul saracul din Asia oare ce valori umane are.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am constatat ca practica prostitutia multe fete/femei care lucreaza in domeniul medical. (Am avut pina acum: 4 asistente de la spitale (sau sora medicala le spune?), 1 asistenta care lucreaza la un cabinet stomatologic, 1 asistenta care lucreaza la un cabinet privat de medicina de familie, 3 studente la medicina). In cazul persoanelor care lucreaza in domeniul medical prostitutia ar trebui sa constituie delict penal. Iti dai seama, mergi la un spital unde crezi ca esti in conditii de igiena si te trateaza una care s-o futut cu jumate tara, plina de tot felul de infectii. Pune in pericol sanatatea pacientilor.

 

 

Cat despre domnisoara olteanca, care se da studenta de la medicina (putem s-o credem sau nu): Bineinteles ca ne dam cu parerea fara sa ne intereseze ce faci in viata privata. Si cand cumpar o masina ma uit pe ce dau banii, nu ma intereseaza ca vai muncitorul saracul din Asia oare ce valori umane are.

la care fata te referi?tia!!
Link spre comentariu

la care fata te referi?tia!!

CosminaG e vorba.

Am vorbit si eu cu ea ,e dusa rau si nici nu arata cine stie ce ,pentru 500-600 lei intalnirea.

Mai nou zice ca vrea 2300 euro pe saptamana.E mai pretentioasa ca alea de pe sticla,bipolara.)))

Mai nou zice ca-i doctor .))))

Link spre comentariu

CosminaG e vorba.

Am vorbit si eu cu ea ,e dusa rau si nici nu arata cine stie ce ,pentru 500-600 lei intalnirea.

Mai nou zice ca vrea 2300 euro pe saptamana.E mai pretentioasa ca alea de pe sticla,bipolara.)))

Mai nou zice ca-i doctor .))))

vrea salariu ca un medic din strainitate:))))

n am pomenit asa ceva :)))

Link spre comentariu

vrea salariu ca un medic din strainitate:))))

n am pomenit asa ceva :)))

Ca seful de clinica de la AKH Vienna ,care e doctor honoris causa la vreo 5 universitati din top 10 din lume )))).

Cu poza ei iti inveti catelul sa latre ,daca e din ala mai sperios.)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

vrea salariu ca un medic din strainitate:))))

n am pomenit asa ceva :)))

Pentru ca in alte țări salariu' e de 10 ori mai mare...iar preturile in magazinul lidl sunt ca aici. Un exemplu, cel mai simplu doar... Nu mai spun că nu orice om este un simplu salariat...doar pentru ca sistemul si societatea nu ii permite sa evolueze! Si-acesta este deja un fapt imposibil de negat, evident! Mai dati si voi exemple, gândiți daca va laudati ca futeti fete simple cu...300 de euro!!! Hellou...
  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Genova
  • Oras:Genova

Am constatat ca practica prostitutia multe fete/femei care lucreaza in domeniul medical. (Am avut pina acum: 4 asistente de la spitale (sau sora medicala le spune?), 1 asistenta care lucreaza la un cabinet stomatologic, 1 asistenta care lucreaza la un cabinet privat de medicina de familie, 3 studente la medicina). In cazul persoanelor care lucreaza in domeniul medical prostitutia ar trebui sa constituie delict penal. Iti dai seama, mergi la un spital unde crezi ca esti in conditii de igiena si te trateaza una care s-o futut cu jumate tara, plina de tot felul de infectii. Pune in pericol sanatatea pacientilor.

 

 

Cat despre domnisoara olteanca, care se da studenta de la medicina (putem s-o credem sau nu): Bineinteles ca ne dam cu parerea fara sa ne intereseze ce faci in viata privata. Si cand cumpar o masina ma uit pe ce dau banii, nu ma intereseaza ca vai muncitorul saracul din Asia oare ce valori umane are.

 

 

vreau sa fut si eu o asistenta. ma poti aiuta?

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...