Sari la conținut

0731 807 783 ....0731 439 857


Postări Recomandate

Este una si aceasi fata ...astazi iam vazut anuntul pe site si am zis sai fac o vizita ...bine inteles la cunoscuta locatie (debarcader langa lac)...M-am deplasat la domnisoara din poze am fost invitat inauntru intradevar pozele sunt reale poate doar un pic editate ...sta in locatie cu Bianca fata cu care am avut io intaplare la hotel din paca

Link spre comentariu

...din pacate .Dar sa trecem la domnisoara Bety

Ma invitat in dormitorul eu iam da premiul (100 finalizarea)total .am zis ca e perfect mai ales ca mam gandit ca e prietena cu bianca si fata a fost deatul de ok ..dar cu parere de rau mam inselat

Dupa ce am platit fata mam pus pe treaba ..fata a inceput cu un oral care mai mult a fost o labuta trista Cand am vazut asa iam spus sa ne apucam de anal ...fatiscana a incepunt cu vechea poveste ca nu stiu ca mie frica

Link spre comentariu

Deci pana la urma baieti vreau sa va spun ca nu sa meritat bani chiar deloc ...mai ales ca am folosit pozitia soft pe la spate si ma lovit o mireasma insuportabila nota mea pentru domnisoara bety este 5 cu indulgenta ..poate ca am sa mai merg la acea locatie dar la prietena iei pentru ca nu se compara cu ia ....

Bafta si voua baieti

Link spre comentariu

Salut iti dau mare dreptate marian miti .Si eu am fost la curva asta si dupa ce ca fusai si ii dadui 100de lei au fost bani aruncati degeaba ca am fost dat afara din casa fara sami faca nimic si nici nu mia dat bani inapoi

Dar o aranjez eu 😠😠ce gandeste ia ca a venit aici sa ne ia bani si sa ne tepuiasca pe noi .

Baieti trecetio la de evitat nu este pentru orasul nostru credetima este o curva perversa care ia bani degeaba de la noi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...