Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Hot Woman Sibiu 0740378394

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
27 raspunsuri in acest thread

#21 poker235

poker235

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    04 February 2014
  • Reputatie: 7

Postat 21 July 2015 - 09:45 AM

Salutare stimati colegi

Am fost si eu la Hot-Women in perioada in care inca era si Melisa (dn cate am inteles nu mai lucreaza in prezent), fata micuta de statura si cu sanii mari. Am facut rezervarea telefonic, am urcat cu Melisa in camera, igienizarea (nu ma pot plange de lipsuri), dupa care a urmat show-ul cu Melisa. Tipa spunea ca e din Cluj, mie mi-a placut ca a putut purta o conversatie. 

Masajul erotic s-a transformat la un moment dat intr-o laba trista, dar in momentul in care ea s-a implicat mai mult, m-a facut sa nu regret ca am ales-o pe ea. 

Aspect fizic: 9

GFE: 10

Masaj de relaxare: 8

Masaj erotic 7 pana la un moment cand s-a schimbat spre 8/9

Halat: 150+50 fetei pentru a putea „atinge” :D

A fost prima recenzie a mea spor!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 >nemo<

nemo

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 369 Postari:
    • Inscris la:
      24 August 2010
  • Reputatie: 398

Postat 10 October 2015 - 08:48 PM

Pentru ca drumurile m-au adus pe aceste meleaguri avrut sa incerc o experienta erotica noua.

Sun la numarul din anunt, ma programez si ajung cu greu datorita puzderiei de sensuri unice.

Ma intampina domnisoara Cristina cu un ton foarte rece si ma pofteste sa aleg intre ea si o fata ce statea speriata si adormita pe o canapea . Normal , o aleg pe ea.

Achit 200 de lei pentru o sedinta cu dus asistat si urcam in camera. Ma igienizez si domnisoara imi indica pe acelasi ton sa ma intind pe burta.

A urmat un masaj de relaxare mediocru, pe timpul caruia incerc sa destind atmosfera. Nu reusesc mare lucru sub pretextul ca ea este foarte obosita. Urmeaza un soi de body masaj efectuat ca sa fie la numar. M-am simtit ca o scandura frecata ca sa treaca timpul.

Ii  explic ca masajul erotic nu presupune doar o frecare cu ulei, dar ma lovesc de aceeasi atitudine, care devine din ce in ce mai rece.

Note :

Locatia                                7

Domnisoara- corp                8

- atitudine        1

Masaj de relaxare                 6

Masaj erotic                           2

Gfe                                       - complet necunoscut

Per total bani aruncati .

De revenit                      NICIODATA

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >robert83<

robert83

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 251 Postari:
    • Inscris la:
      03 October 2014
  • Reputatie: 101

Postat 12 October 2015 - 08:11 AM

Numai amatoare la saloanele de masaj din Sibiu...se poate vedea din anunturile de angajare date si unde nu se cere gram de experienta, ce sa mai zic de pasiune, dedicare sau atractie pt acest domeniu...iar de salonul in cauza pot sa zic ca am fost si eu acum vreo 2 ani si tot asa am aruncat cu banii si de atunci nici ca nu mai am nevoie de saloane cu petarde...

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 addiction

addiction

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      08 January 2015
  • Reputatie: 279

Postat 11 March 2016 - 04:51 PM

Intro:

- salon vizitat candva in ultimul trimestru al anului 2014 (imi pare rau pentru intarzierea recenziei, dar mai bine mai tarziu decat niciodata, plus ca ma simt dator fata de aceasta comunitate)

- salonul l-am ales in baza apropierii de unde eram eu localizat, aveam de gand sa merg pe jos - si m-am uitat la adresele saloanelor din Sibiu 

- am sunat inainte sa fiu sigur ca e cineva pe acolo si receptionera mi-a spus ca ma asteapta

Localizare:

- str. Morilor, o zona retrasa de case, relativ centrala totusi

- am ajuns in timpul saptamanii, dupa ora 23:00, deci nu mai era multa activitate in zona

- parea sa fie ceva curte comuna, in care casa destinata masajului era cea mai impunatoare; langa era ceva firma de PVC/termopan parca 

Detalii:

- dupa ce am sunat, mi-a raspuns la usa o domnisoara inalta, imbracata intr-o costumatie tipica de bar strip-tease; se uita la mine ca si cum as fi trezit-o din somn; m-a poftit inauntru, intr-un fel de living cu un coltar imens 

- pe canapelele coltarului erau aprox. 7-8 femei; am fost surprins de oferta variata 

- am fost rugat sa astept, si la un moment dat apare de nicaieri matroana care mi-a explicat oferta, si ca nu se face sex bla bla

- greu de ales, doream initial o fata cu sanii mari si mi-a sarit o blonda in ochi dar care (aveam sa aflu mai tarziu) ma "pacalise" cu sutienul ei push-up

Profil maseuza:

- blonda, tunsa mai scurt (tip "cleo" cred), inalta, subtirica si zvelta ca o caprioara, fumatoare, piele foarte fina

- m-a dus de mana pe niste scari abrupte, am ajuns la etaj si am intrat intr-o camera unde am fost poftit la dus

- camera cu multe oglinzi, inclusiv pe tavan - aveam sa-mi dau seama ca mai trebuie sa slabesc :))

- mi-a spus ca face si deplasari la hotel

Actiune:

- insotit la dus: NU (insa nici nu am cerut)
    - tip de masaj: TEHNIC, mecanic
    - fata raspundea amabil la intrebari, dar foarte mecanic, dadea senzatia ca ar fi putin "rece"
    - eram foarte obosit, asa ca am stat aproape nemiscat pe durata masajului; dintr-o data imi spune, foarte "tehnic", ca pot atinge organele genitale, sanii etc. (ma simteam la o ora de anatomie); 
    - a mai mentionat ca unii clienti lasa o atentie la sfarsit daca sunt multumiti de prestatie;
    - i-am spus ca-i las si eu o atentie daca ma lasa sa-i fac sex oral; a ezitat putin si a acceptat intr-un final
    - din nou foarte tehnica, m-a intrebat cum sa stea - si am ajuns intr-un fel de 69, doar ca ea  freca cu mana organul genital (sa fiu si eu tehnic
    - a fost cel mai placut sex oral pe care l-am facut vreodata; avea cea mai frumoasa piersicuta posibila, fina, curata, parfumata, insotita de un fund superb, mic si obraznic
    - daca frecatul ei nu ma incitase initial, dupa ce am gustat din piersicuta ei am terminat foarte rapid, desi doream sa continuu 

Cadou:

120 - 150 RON (nu mai tin minte exact pretul, dar stiu ca era pentru o ora) + 50 RON atentia 

Note: (de gustibus non disputandum est)

Loc:       8

Aspect:  9 (nu era cea mai frumoasa la fata, dar corpul ei era superb daca va plac femeile subtirele si zvelte)

Masaj:   5 

GFE:     5 

Cunilingus:   10

Igiena: 10

- maseuza era foarte tehnica si putin  "rece", dar a meritat fiecare banut pentru acel cunilingus pe care nu-l pot uita

Recomand: DA

De revenit:  DA, si tot pe ea as lua-o. Pacat ca nu-i retin numele, dar vizual tot o recunosc.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 sanducul

sanducul

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      07 November 2011
  • Reputatie: 31

Postat 08 September 2016 - 05:21 PM

Am vizitat salonul dupa o pauza de cativa ani. Si rau am facut. Vizita a fost acu vreo 3 saptamani, intr-o vineri seara. Am ajuns si mi-au fost prezentate vreo 6-7 fete. Am ales una dintre ele, va spun sincer ca nu mai stiu cum o cheama, stiu insa ca mi-a spus ca e din bucuresti si lucreaza temporar aici, dupa ce a mai facut-o in urma cu vreo 2 ani, atunci pentru o perioada mai lunga. Despre masaj: zero, chiar zero barat. Ca sa faci un masaj atat de prost cred ca trebuie nu doar sa fii nesimtita, ci sa nu fii intreaga la minte. De fapt, n-a fost masaj, a fost un fel de... nu stiu cum sa-i spun, mai degraba baie de ulei. A tot varsat ulei pe mine de zici ca eram o bucata de carne care trebuie pusa la cuptor. Masajul chiar n-a existat, habar n-avea ce e ala sau poate pur si simpu nu stia sa-l faca. M-a uns bine cu ulei si s-a apucat sa mi-o frece, agresiv, in timp de gemea ca proasta. Asta a fost tot, la sfarsit se mai si uita la mine de zici ca ar fi fost ok toata treaba. Plus de asta localul cred ca n-a mai fost renovat de la ultima vizita din urma cu 5-6 ani, baia cel putin arata execrabil, in camera era intuneric si nu mi-am dat seama. 150 de lei aruncati pe geam!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 >kurac<

kurac

Partitudu-l te vrea tuns ... la pula

• >Serious Contributor<
    • 244 Postari:
    • Inscris la:
      16 September 2014
  • Reputatie: 89

Postat 03 November 2016 - 10:11 PM

Vizitat salonul astazi pe la 9 fara 10. Ajuns acolo erau prezente doar 2 domnisoare... o blonda care m-a intampinat si o bruneta boccie..posibil de etnie. Am aleso pe blonda. O capra inalta, supla, cu sani extraordinari...tari obraznici, in schimb foarte rece. Am fost atentionat din timp ca la ele nu se practica niciun fel de sex. Zic ok, nu e bai...vroiam doar un masaj si o prezenta sexi, placuta alaturi de mine. Ajuns in camera ma invita la un dus. Ma duc, desi eram dusat de acasa, da zic sa ma duc sa fie bine. Intru in camera, domnita ma astepta cuminte pe pat... in genunchi. Ma pun si eu pe burta...si atunci incepe....dai tata cu ulei...si dai, parca eram balama care scartaie. Mi-a bagat la ulei in cur de-mi alneca chilotii dupa mine si acu. Masaj?? Pai nici de relaxare..nici erotic. Majoritatea timpului m-a tot frecat cu mana de parca era in Karate Kid, gen "wax on, wax off". Apoi a inceput sa faca niste 8-uri cu sanii aia extraodrdinari.... dupa cam 10 minute....mi-a spus sa ma intorc....  Pe fata...aceasi poveste...wax on-wax off....  apoi 8-uri cu tatele de parca croseta ....  10 minute pe fata ..10 minute pe dos. ii sugerez ca as vrea sa o ating...as vrea [utin mai mult ptr ca nu pot sta fara sa o ating iar ea imi raspunde "aia e"...zic bine...in gandu meu ma gandeam deja cat plm o sa vina intretinerea luna asta ca deja a dat frigu si arde centrala. Intr-un final...mai ia putin ulei "Bunica" ..toarna pe "MiniMe" si incepe cu sfanta laba. La cap asta, cea mai frumoasa laba de care am avut parte. De la 12-13 ani de cand am inceput sa-i dau in cap...sa-mi moara 3 vecini de am avut parte de o laba mai frumoasa. Termin intr-un final...cam greu...ca nu tu atins..nu tu vorba...nu tu piersica..nu tu o jumara o ceapa nimic. Ma duc la dus, ies ea tot acolo facea patu. A tot facu patu ala pana m-am imbracat eu si am dat sa ies pe usa, presupun ca in speranta sa-i mai las ceva.I-am lasat urari de bine.     Toata experienta 150 lei..pe ora cica.. dar eu am intrat cu ea in camera la 9. La 9;35 am apel pe telefon pentru taxi...deci 150 juma de ora....  Plm,mai bine luam un Jhonsons Babi..14 lei...imi faceam o laba cu el...si de restul 136 beam si mancam. Pacat, ca fata e sexi, are mult sex-apeal, inalta, blonda...sani extraordinari... Dar implicare aproape de 0.  Vreau sa spun ca nu a schimbat 3 vorbe c mine... A vorbit doar atunci cand am mai intrebat eu cate ceva.

Daca recomand? Nu...   Cu 150 lei,ii iau, ii pun pe noptiera si  imi face nevasta-mea o frectie cu spirt.... apoi ii dam pe un futai de bat vecinii in teava....

Bafta!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 andrei242

andrei242

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 9 Postari:
    • Inscris la:
      24 May 2014
  • Reputatie: 7

Postat 29 October 2017 - 12:07 PM

Recent, am vizitat Sibiu si acest salonul, am sunat si am venit, a fost numai 1 domnisoara dar am venit devreme pentru ca nu am vazut ca salonul a fost deschis doar in seara.

Ea a fost frumos si okay (nu a fost o GFE ridicat dar nici nu a fost foarte rece), nu am retinut cum s-a numit dar a fost o domnisoara de 22 de ani, mic, cu piele putin inchisa si par negru. Am platit 150 de lei pentru o mesaj erotic de 1 ora.

Masajul erotic a fost cel mai rau am avut pana acum, am stat in salonul numai 30 de minute care include doua dusuri (inainte si dupa), nu a durat o ora de loc.

Ea a facut un fel de masaj de relaxare la spate care a fost okay, si imediat dupa, un finalizare manuala care a fost si bine. In total, fara asteptare si dusuri, "masajul" a durat numai 15-20 de minute si nu a avut nici o fel de "erotic" in afara de finalizare manuala...

Am fost foarte dezamagit.  :no2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 aurel79

aurel79

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 147 Postari:
    • Inscris la:
      13 August 2015
  • Reputatie: 22