Sari la conținut

Berceni, doamna matura 0721468431


Postări Recomandate


  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

" Descriere anunţ
 Berceni, doamna matura, calma si rabdatoare, te astept in locatia mea pt. un masaj de relaxare asa cum iti doresti tu. Pozele sunt reale. 150h 0721468431 "

 

 

post-153976-0-06101800-1488405525_thumb.png

post-153976-0-19870300-1488405540_thumb.png

post-153976-0-24142100-1488405562_thumb.png

post-153976-0-19135700-1488405578_thumb.png

post-153976-0-50090500-1488405589_thumb.png

post-153976-0-20727700-1488405598_thumb.png

 

Cam asa suna anunutul de pe AT.
Cand am vazut pozele mi-am dat seama ca la un moment dat anul trecut am mai vazut anuntul, dar la o cautare pe numarul asta nu apare nimic.

https://nimfomane.com/forum/topic/69096-matura-big-boobs-berceni/?hl=boobs

Si mai e cel putin inca un topic pe pozele astea dar nu-l gasesc. Plus tot asa un topic pe locatia asta unde activa o grasuna cu servici cat de cat ok, asta se intampla tot anul trecut candva dar a durat putin fenomenul.

Eram undeva pe la piata covasna si zic hai sa dau un telefon sa vad ce si cum. Raspunde si-mi spune poezia, locatie secuilor. Moment in care mi-am dat seama ca e un cuib destul de vechi acolo (mai sunt topicuri pe locatia asta), dar loterie, poti sa ai noroc sau poti sa nu ai, cu toate ca daca iei in calcul zona, Berceni, sansele sa nu ai noroc tocmai au crescut. N-aveam de gand sa merg la noroc dar zic de data asta hai sa dau zaru sa vad ce pica, din moment ce stiam pozele si sincer sa fiu, semana cu o vecina de bloc, genu de vecina care aveam fantezii cu ce i-as face samd.

Ma pun in miscare si in 5 min eram pe strada cu nume lung, aleea Erou Mirea Mioara Luiza, ajung in capatul strazii unde e un magazin si ma ghideaza chiar in blocul din dreapta magazinului. Greu cu parcatul prin zona.

Cum intri in scara imediat in stanga e unul din lifturi, eraj 10.

Doamna in cauza e cazuta, actiunea a fost una deplorabila. N-am nimic de relatat, o sa fiu succint. M-a asteptat intr-un furou destul de tabacit si pe tocuri, a fost si singurul motiv pentru care am ramas, zic sa descopar ce se ascunde. Am optat pentru oral protejat, trecem la normal, pompez putin misionar si zic sa mai schimbam, o iau pe la spate. Pomez de zor acolo si la un moment dat vad niste sange pe prezervativ, m-am scarbit instat, o trec inapoi la oral ca s-o servesc cu propria seva. A vrut sa dea prezervativul jos si o atentionez ca nu e voie. Evident ca in conditiile astea n-aveam cum sa termin nici in 20 de ore, scot prezervativul si trec la un lucru manual si decartez pe tatele ei, nu stiu daca am specificat ca sunt aprox nr2 lasate si moi, toate aspectele negative reunite.

Desi sunt coleric din fire trec relativ ok si rapid peste, paradoxal chiar m-am surprins. Intru sa ma igienizez si cand ii cer prosop imi inmaneaza un fel de carpa, arata de parca spalase cu ea pe jos.

Locatie - 3, linoleum pe jos, cearceaf murdar, m-am ferit pana am gasit un petic mai curat.

Baie - 3, cada in cel mai bun caz acceptabila, un mic cos de gunoi plin de prezervative si servetele folosite, un singur sapun lichid.

Oral - 2, cu toate ca sunt fan soft, dar ea a reinventat softul, sa spunem ca prea ca la tara, prea soft, fara tehnica dar cu modeste actiuni pe boașe

Normal - 2, pentru misioar, pozitie in care macar a avut tendinta sa mimeze un fel de actiune, dar specific, ultra modesta in cel mai bun caz posibil. Dar si pentru gluma serii, "sa intri usor ca sunt stramta". Simteam ca dau in gol in ea, a trebuit sa ma uit de cateva ori sa-mi dau seama daca mai sunt infipt in ea sau fut aer. Vorba aia, galeti gasesti, dar asa ceva n-am mai intalnit pana acum.

Gfe - 3, am schimbat cateva cuvinte, doamna e foarte repezita la modul nu ca te grabeste, ai impresia ca a tras coca, are multa energie in ea. Stiu ca sunt foarte multe care folosesc fel si fel de stimulente, energizante sau toarna galoane de cafea dar aici e prea mult, nici nu vreau sa-mi imaginez cum sta cu metabolismul. Aici iar a gastigat un punct pe duma "Ma gasesti dupa ora 16 pana tarziu, ca am si serviciu, nu fac numai asa ceva." Sigur ca da.

Aspect - 2, pozele nu sunt nici macar din locatie, sau poate sunt facute in cealalta camera. Parearea mea e ca nu e ea in poze, poate vreo colega sau poate ca au ani buni vechime. Tipa e blonda, ochelarista, varsta 43+, cu ceva burtica dar nu exagerat. Nu ceva cat de cat ok, dar macar nu e balena si nu e nici gipsy.

Cotatie - 60 lei, pretul pentru finalizare faciala fiind de 70 lei.

Din puctul meu de vedere nu merita deranjul, motiv pentru care m-am si obosit sa scriu sa nu luati si voi o semi-teapa.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...