Sari la conținut

Vanessa în vizită la voi! 0748626477


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am revenit la voi în oras dragii mei! Aceeași locație discretă ca de obicei în 7 noiembrie. Programarile se pot face telefonic/sms/PM.Voi fi disponibilă doar această săptămână. Va  :* si vă aștept la mine.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Buna! Ier am vizitat-o din nou pe Vanessa! Programare cam greoaie, aglomeratie la ea, cea ce nui de mirare.

Am ajuns ma primit calduros, ca deobicei, camera super racorasa. Trecem la treaba, rog sal conduca "sedinta" fiind obosit dupa o saptamana de lucru. Incepe un oral spectaculos, cea ce nu se pot sa va povestesc, trebuie simtit si trait! Dupa oral a tras caciulita si dai normal mai multe pozitii, aici trebuie sa precizezi ca un 2-3, dar atat de agitata am fost ca nu am putu termina. Iar oral...

 Note: Locatie: avand in vedere ca e pensiune, dau 10, racore prosop uscat gel de dus de barbat

           Corp: 9

           Oral: 10

           Normal:9

           Anal nu am cerut

          Atitudine: 10**

          Preti: 150 o finalizare, 250 ora, decideti voi cat am stat.

 

De revenit? Cu siguranta DA.

 

 

Si Trebuie sa multumesc la Vanessea, serviciul prest daca pot numi servic, si mai ales pt cel extra.. stie ea la ce ma refer!!

 

Succese maxime!! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna! Ier am vizitat-o din nou pe Vanessa! Programare cam greoaie, aglomeratie la ea, cea ce nui de mirare.

Am ajuns ma primit calduros, ca deobicei, camera super racorasa. Trecem la treaba, rog sal conduca "sedinta" fiind obosit dupa o saptamana de lucru. Incepe un oral spectaculos, cea ce nu se pot sa va povestesc, trebuie simtit si trait! Dupa oral a tras caciulita si dai normal mai multe pozitii, aici trebuie sa precizezi ca un 2-3, dar atat de agitata am fost ca nu am putu termina. Iar oral...

 Note: Locatie: avand in vedere ca e pensiune, dau 10, racore prosop uscat gel de dus de barbat

           Corp: 9

           Oral: 10

           Normal:9

           Anal nu am cerut

          Atitudine: 10**

          Preti: 150 o finalizare, 250 ora, decideti voi cat am stat.

 

De revenit? Cu siguranta DA.

 

 

Si Trebuie sa multumesc la Vanessea, serviciul prest daca pot numi servic, si mai ales pt cel extra.. stie ea la ce ma refer!!

 

Succese maxime!! 

Iti mulțumesc frumos pt vizita si ma bucur ca te simți bine în compania mea  :*

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna frumoaso.

Poate o sa razi.

Dar as vrea sa-mi faci, daca se poate o programare pentru 05.09 la ora 15:00.

Sau e prea devreme?

 

Revin in 04.09 pentru mai multe detalii și confirmarea rezervării.

Bună dragul meu,având în vedere că nu mă poti contacta in privat,programarile le voi face telefonic sau sms. :kiss3

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ok. O sa încerc sa te contactez telefonic pentru programarea mult dorita.

Ori esti foarte ocupată ori nu răspunzi la tel de pe Mures întrucât am încercat sa te contactez și e ocupat sau suna într-una degeaba.

 

Mai încerc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...