Sari la conținut

Sonia - 0763 997 874


Postări Recomandate

  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Fiecare intelege ce vrea, nu prestez oral din mai multe motive. Unul dintre ele ar fi ca se poate lua bts si prin oral neprotejat :).

Cum zicea si Gica Hagi :)

"Dacă ţi-e frică de lup, nu intri în pădure "

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

 

@del rey daca mergem pe premiza asta nu vrei sa fac si normal neprotejat?

 

 

Sa nu exageram, zic

Vorbeam doar de oral in niciun caz de normal :refoz

Nu incerca sa intorci vorbe

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:..
  • Oras:..

Nu exageram, dar cam asta se intelege din ce mi-ai spus tu. Sau ceva gen: "Daca nu faci ON numai presta deloc". Nu vreau sa facem chat aici. Prin ON se pot lua aceleasi boli ca prin NN.

 

Atat am avut de zis. O seara buna va doresc! :* Eu mai sunt disponibila pana la ora 2:00

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

De acord cu ce ai spus, ca prin ON se pot lua multe boli. Insa riscul cel mai mare vine din primit toti jegosii infectati, de dragul unor bani amarati, si de la fast fuck pe banda rulanta. Poti lua destule chiar daca practici doar OP si NP. E doar un joc de numere, statistici, sansa.

 

In alta ordine de idei, garantezi finalizare prin OP? Indiferent cat dureaza? Si fara fite si comentarii? :)

Link spre comentariu
  • Oras:..
  • Oras:..

In primul rand imi selectez clientii, iar in al2lea rand nu pot sa iti garantez finalizare prin OP si nu ti-as putea garanta nici prin ON, deoarece cat as vrea eu, un client poate si-a mai dat drumul inainte , are o problema sunt n motive.

 

P.S. : Tot incercati sa lungiti acest subiect. Am fost sincera si v-am spus care sunt serviciile. Vroiai sa fac ca altele, care spun ca e oralul neprotejat si cand ajungi la fata locului sa iti faca fite si figuri? Eu zic ca nu. Daca nu va convine, nu va oblig eu sa veniti. E ultima data cand raspund in legatura cu ON. Mereu vor fi carcotasi prin preajma. Eu atat pot sa ofer.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Sonia , am inteles optiunea ta in privinta OP si o respectam , dar asa cum specifica si confratele Cyborg , FK oferi ? Este important aspectul . Bineinteles nu pupicuri pe buze .

Bine de stiut aspectul ca sa stie omul la ce sa se astepte , cum bine ziceai si tu , sa nu i se comunice una la tel si la fata locului sa fie dezamsgit. Multumim !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Buna baieti, nu ofer GFE sau FK.

 

Multumesc pentru urari! Pupici :*

Asta a fost tare =)) =))

"Nu ofer GFE" =))

Adică, venim iți dai jos chiloți si cat timp te futem fumezi o tigară si din cand in cand ne intrebi când terminăm :slap2

Fastfuck ordinar

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta a fost tare =)) =))

"Nu ofer GFE" =))

Adică, venim iți dai jos chiloți si cat timp te futem fumezi o tigară si din cand in cand ne intrebi când terminăm :slap2

Fastfuck ordinar

poate vrea numai banii ca la teatru iti rupe biletul la usa ,intri te uiti si pleci , adica platesti pentru nimic  :slap2

  • Like 17
  • Minus 19
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Poate nu am inteles eu corect termrnul de GFE... dacaimi puteti spune exact ce inseamna poate chiar ofer acest serviciu si nu imi dau seama. Eu prin GFE inteleg ca include si FK

Inseamna Gemi, Futi si Existi! 😄
  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Laury, ieri am lucrat de la 20:00 la 2:00.. am specificat de la inceput ca nu am un program fix, iar cand sunt in locatie postez aici.

Sonia, nu mai bine te futi ziua si dormi noaptea? Familistii nu au cum sa ajunga la tine dupa ora 20.
  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poate nu am inteles eu corect termrnul de GFE... dacaimi puteti spune exact ce inseamna poate chiar ofer acest serviciu si nu imi dau seama. Eu prin GFE inteleg ca include si FK

Girlfriend experience 

  • Like 16
  • Minus 19
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...