Sari la conținut

Roxana ( colega cu Vanessa) : 0758167020


Postări Recomandate

      Zilele astea, fiind cu chef de ceva nou si de calitate am vrut sa o vizitez pe Amira, dar ea nefiind disponibila la ora respectiva m-am hotarat sa o vizitez pe Roxana. Mare greseala am facut.

Sunat, ajuns la locul indicat, imi deschide usa o domnisoara frumoasa.

Locatie : 9 strTranslvaniei, loc curat destul de frumos

Aspect:  8 , fata frumoasa, slim, sani mici dar sexy.

Igiena: 7 Nu am vazut-o sa faca dus, dar fara nici un miros suspect, la gustarea sfarcurilor, simteam un gust usor sarat- de transpiratie.

De aici incolo incepe partea nasoala:

ON: 4,5 banal, mecanic, deja simteam ca ma grabeste. Dupa aprox 1 minut imi spune hai ca ti s-a sculat, sa puna prezervativul.

       Am vrut 69, raspunsul ei fiind negativ, la rugamintea mea a mai continuat 1 minut cu oral, dupa care " hai ca e destul deja".

NP: 2 Fara nici o implicare; eu peste ea, dupa nici 3 minute "ar trebui sa te termini", deja mi s-a dus tot cheful vroiam sa ma ridic sa plec; dar in mintea mea: daca tot am aruncat pe geam niste bani macar sa ma termin, desi o laba poate era mai ok.

  Hai sa schimbam pozitia zic eu, la care ea ofticata:  bine dar grabeste-te sa te termini. .... M-am terminat in prez dupa 3-4 minute.

GFE: 0,5  imi pare rau, dar nu pot sa dau nici nota 1, am venit sa ma simt bine, dar m-am simtit nasol, grabit si cheful de la futut mi s-a dus la un moment dat. Poate am avut ghinionul sa o vizitez intr-un moment prost , nu stiu, dar a fost cea mai neplacuta experienta de pana acuma.

Calitate/ Pret: 3 100 ron pt un nr. Timp petrecut 10-15 minute maxim.

De revenit: pt mine niciodata.

  • Like 11
Link spre comentariu

Draga deavolo am vazut recenzia ta despre mine. Nu ma deranjat dar trebuie sa iti dau niste explicati pentru ceea ce ai scris. 69 nu am acceptat din cauza ca eram la menstruatie si am avut bunul simt sa nu fac asta. In rest am putut sa fac restu pentru ca am avut protectie ce nu da voie sa curga nimic. Iar cu transpiatia cum ai spus si tu ca nu miroseam. Eram racita si din cauza de la tratamentul ce lam avut am avut probema cu asta. Dusi nu m-ai vazut facan pentru ca imi fac inainte sa imi vina clientu. Tocmai de aceea spun la telefon sa sunati cu 20de minute inainte. Atat am avut de spus . Pentru ca nu era corect sa nu iti dau explicati. Te pup

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Draga deavolo am vazut recenzia ta despre mine. Nu ma deranjat dar trebuie sa iti dau niste explicati pentru ceea ce ai scris. 69 nu am acceptat din cauza ca eram la menstruatie si am avut bunul simt sa nu fac asta. In rest am putut sa fac restu pentru ca am avut protectie ce nu da voie sa curga nimic. Iar cu transpiatia cum ai spus si tu ca nu miroseam. Eram racita si din cauza de la tratamentul ce lam avut am avut probema cu asta. Dusi nu m-ai vazut facan pentru ca imi fac inainte sa imi vina clientu. Tocmai de aceea spun la telefon sa sunati cu 20de minute inainte. Atat am avut de spus . Pentru ca nu era corect sa nu iti dau explicati. Te pup

Bunul simț ne spune că e recomandabil să nu te joci lapte gros cu rinoceru și că dacă nu curge, tot picură pe undeva, la <duși> mă refer.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ezemund eu tot timpul imi fac dus inainte sa imi ajunga clientul. Dar am avut niste probleme de aceea sa spus asta . eu atat am avut sa spun nu ma cert cu nimeni nu e genul meu doar am dat o explicatie ca sa nu ramana discutia asa.

Eu am mare încredere în Adeun, referitor la potențialul tău, și am pretenția de la tine sa-i confirmi asteptarile! :*
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
  • Oras:Tomorrowland
  • Oras:Tomorrowland

Dupa ce a ajuns inapoi la noi am reusit sa vizitez pe domnisoara. Are poze reale doar ca pe poze arata mult mai bine decat in realitate (parerea mea). Locatia in iosia (str erofte grigore), o garsoniera mica. Domnisoara e vorbareata, mica la inaltime, sani inexistenti, fund micut. Am ales varianta op-np pentru 150, oralul a fost chiar bine, la normal am schimbat 3 pozitii dupa asta iar op si am terminat in balonas. 

 

Igiena: 10, A facut dus inainte sa merg, nici un miros, nici un gust suspect.
Op: 8, destul de ok.
Np: 9, la doggy se misca si ea, in rest nu prea se misca, nu da contre, dar nici nu comenteaza la pozitii.
Gfe: 9, vorbareata, fara Fk, doar pupici pe buze.
Cadou: 150ron, Op+Np

Raport/Calitate: Din partea mea nu merita 150ron, e cam exagerat pretul.
Recomand: Eu zic pas.
Revin: Nu.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Parca e anorexica..unora le place,altora nu..asta e,dar 150,ambele protejate..mi se pare hotie la drumul mare.Gandeste-te prietene,ca pe 150 ai fi avut parte de sex total(anal inclus)cu cim la Vanessa,sau de un futai pe cinste cu on+cim la Andreea (top)sau la Gabita justlove..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...