Sari la conținut

Antonia


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

bruneta senzuala cu rafinament stil si eleganta ! ofer experiente unice domnilor manieratii care stiu ce vor ! garantez ca vei ramine surprins placut si nu vei regreta ,tratez totul cu seriozitate si doresc sa fiu tratata la fel !! pozele 100 % reale ! astept telefonul tau ! ( nu raspund la nr privat sau sms ) ! kiss 0736938315post-230648-0-84103700-1488722886_thumb.jpgpost-230648-0-44523500-1488722905_thumb.jpgpost-230648-0-72174100-1488722922_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu

Puteti sa o treceti la testate. Am ajuns in seara asta la ea , locuieste la Ciresica impreuna cu Alexandra. Antonia este o fata frumusica,de vreo 20 si poate un pic de anisori, foarte atenta la partener, si e intr-adevar la inceput de drum, o dulceata de fata. Pe mine m-a cucerit cu aspectul fizic dar mai ales cu atentia catre partener si implicarea deosebita. Am servit ONP si NP un nr la 100 ron, pentru mine foarte bine investiti. Sunt sigur ca voi mai reveni daca nu isi schimba in timp atitudinea, si ramane aceiasi pe care am gasit-o azi. Colega ei , Alexandra este o micuta tuciurie toata numai zambet, plina de energie, nu e de lepadat nici ea, poate pe viitor o sa mearga un trio frumos. 

Locatie:9

Aspect : 9

ONP :8,5

NP: 9,5

GFE: 9,5

Oby..e visul vietii tale, parol! ;-)   (prietenii stiu de ce)

  • Like 10
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Puteti sa o treceti la testate. Am ajuns in seara asta la ea , locuieste la Ciresica impreuna cu Alexandra. Antonia este o fata frumusica,de vreo 20 si poate un pic de anisori, foarte atenta la partener, si e intr-adevar la inceput de drum, o dulceata de fata. Pe mine m-a cucerit cu aspectul fizic dar mai ales cu atentia catre partener si implicarea deosebita. Am servit ONP si NP un nr la 100 ron, pentru mine foarte bine investiti. Sunt sigur ca voi mai reveni daca nu isi schimba in timp atitudinea, si ramane aceiasi pe care am gasit-o azi. Colega ei , Alexandra este o micuta tuciurie toata numai zambet, plina de energie, nu e de lepadat nici ea, poate pe viitor o sa mearga un trio frumos. 

Locatie:9

Aspect : 9

ONP :8,5

NP: 9,5

GFE: 9,5

Oby..e visul vietii tale, parol! ;-)   (prietenii stiu de ce)

multumesc frumos te mai astept :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...